niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Заминавам за Норвегия

Ем аз па ще му дам отрицателен да компенсирам...
щото според мен
ПРЕКАЛЕНИТЕ МОРАЛИСТИ И БОГУ СА НЕУГОДНИ!!!

Поста му не е никак смислен, не казва нищо, а си е жив популизъм...
като на репортер за голяма телевизия...

Ние може да говорим глупости ама тоя нищо не каза

и тоя след него и той, ама той трупа мнения затва пише простотии :) и му е простено

и vsestranen MarjB

ще ви пиша заедно щото постовете ви са еднакво популистични , тати си жена гаранция... щото ако не си жена е по лошо :)

Нямало да го осъзная... отдавна съм осъзнал това за което ти още не си узрял...
ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДА ИМ СЕ ПОМАГА!
и не желая да рискувам като помогна на някой който не го заслужава...
това е моето виждане на нещата.
в случай че не си съгласен с мен.. еми... нормално...
им и такива дето вярват че човек може да живее само на слънце и вода...
има и такива които вярват в господ...
та така хора много и идиоти много...
кака да спориш с такива промити мозъци...

Всичко има две страни, като се научите да ВИЖДАТЕ И ДВЕТЕ СТРАНИ, тогава ще виждате реално нещата,
и никс си има хубава страна... предполагам де, щото аз не съм я видял още, но може пък негови приятели да я виждат.

няма черно и бяло нали знаете...


Според мен ти ако имаше такова сандъче немаше да го дадеш на никого :)
щеше си го наедриш и да си обиколиш мола...
мани... "Не виждам голям смисъл от това,което ще напиша просто,защото може би няма да го осъзнаеш,а ще ме нападнеш,но все пак..." тук мога да сложа твоите думи вместо да се хабя да пиша... щото са универсални.. идеални за поредното весникарско изделие или новина по ярка телевизия...

Лицемерна си, просто повечето хора няма да го видят... обичат да бъдат заслепявани, затова и такива като теб имат успех. Действай маржб имаш добра тактика!
Виж,аз не казвам,че парите не са важни или нещо такова.Казвам единствено,че това да парадираш със социален статус не е много правилно.Колкото да заслужаването-прав си,но ако искаш да помогнеш все ще намериш някой,който "заслужава".Да,аз може да отида в Мол-а с това сандъче,но ти нали дори не знаеш къде е,което значи,че на теб май не ти трябва(човек помага според възможностите си )?Другото,което не ми е ясно-не желаеш да рискуваш да дадеш пари на някой,който не заслужава-ти нали си бизнесмен,всекидневно правиш рискове,почваш бизнес с 5000,защото ти е хоби и т.н.Е,толкова ли не можеш да прецениш на кой да дариш пари? :D Аз двете страни ги виждам и точно заради това ти казвам,че човек не е само парите и вещите,които притежава.Това е от мен.
 
Последно редактирано:
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Да се включа и аз за ипотеките и наемите :D

От доста години имам доста прилични доходи, но както каза rombeca, за мен ипотека е мръсна дума!
Искам свобода. Искам да знам, че съм независим и че мога да взимам решения без да се съобразявам
с някакви заеми. Та не съм се родил в София и нямам собствено жилище, но от 12 години живея тук.
Не съм имал проблеми с това. Наемам си хубави апартаменти близо до офиса и си живея в тях.
Нямал съм проблеми с хазяите, гледам да ги подбирам интелигентни и приветливи хора и така.
И ми дреме, че нямам някакъв смешен апартамент на мое име.

Освен, че нямам апартамент, имам разни суми пари по банките заделени, имам пари днес като реша,
да си купя например Canon 7D с обектив за 4000 бона, без да скляпам като някой мишок
в банката за потребителски кредит. Навъртам по 50000 км. на бензин на година на бавареца и
ми дреме на шмайзера :D И през всичкото това време съзнанието ми е свободно от разни мисли
за банки и заеми :D

Другото, което ме спира да налея някакви кинти в подобна тъпотия, са две много важни причини:
- не знам въобще дали следващата година ще съм тук или няма да съм си бил камшиците;
- не искам да затварям пари в някаква скапана недвижима собственост, в най-грозния град в България,
която е надценена над 2 пъти. Може и повече да са.

Помислете върху това :D
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Общо парите, които давам по банки са около 1500 лв на месец. По голямата част е за ипотека. Ипотека която като теглих бях с ясното съзнание, че допускам ужасна грешка. Сам влязох в капана общо взето...
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Виж,аз не казвам,че парите не са важни или нещо такова.Казвам единствено,че това да парадираш със социален статус не е много правилно.Колкото да заслужаването-прав си,но ако искаш да помогнеш все ще намериш някой,който "заслужава".Да,аз може да отида в Мол-а с това сандъче,но ти нали дори не знаеш къде е,което значи,че на теб май не ти трябва(човек помага според възможностите си )?Другото,което не ми е ясно-не желаеш да рискуваш да дадеш пари на някой,който не заслужава-ти нали си бизнесмен,всекидневно правиш рискове,почваш бизнес с 5000,защото ти е хоби и т.н.Е,толкова ли не можеш да прецениш на кой да дариш пари? :D Аз двете страни ги виждам и точно заради това ти казвам,че човек не е само парите и вещите,които притежава.Това е от мен.
Погледни малко по-отдалече картинката и ще ти светне. Освен ако не си от осакатените и с промити мозъци зомбита, дето лапат без да духат всичко дето им се сервира отпреде.

Да не сядам да му адвокатствам сега, ама Амун парадира с пари основно щото знае че по тоя начин удря масите точно дето най-сърби и най-боли. И то не щото умират от глад, ми от чист комплекс. Да е забавно - забавно е и още как. Щом аз отстрани се хихикам, представям си на него кво му е.

Никс и той едва ли е толкоз лошо момче ама такава виртуална роля си е избрал да играе във форума. На такава камбанария му е било кеф да седне, седнал е. С мене е същата работа. Лигавя се като невръстен келеш и хич не ми ходи на годините отстрани погледнато.

Който ги взема насериозно всичките глупости дето се изписват, просто не е за тука.
 
От: От: От: Заминавам за Норвегия

Погледни малко по-отдалече картинката и ще ти светне. Освен ако не си от осакатените и с промити мозъци зомбита, дето лапат без да духат всичко дето им се сервира отпреде.

Да не сядам да му адвокатствам сега, ама Амун парадира с пари основно щото знае че по тоя начин удря масите точно дето най-сърби и най-боли. И то не щото умират от глад, ми от чист комплекс. Да е забавно - забавно е и още как. Щом аз отстрани се хихикам, представям си на него кво му е.

Никс и той едва ли е толкоз лошо момче ама такава виртуална роля си е избрал да играе във форума. На такава камбанария му е било кеф да седне, седнал е. С мене е същата работа. Лигавя се като невръстен келеш и хич не ми ходи на годините отстрани погледнато.

Който ги взема насериозно всичките глупости дето се изписват, просто не е за тука.
Добре бе,Noke,а като му свършат парите с какво ще "удря масите точно дето най-сърби и най-боли."?Нито съм зомби,нито нищо.Според мен е зомбиране да изкарваш пари и да се мислиш за велик,а не да бъдеш реалист и просто да се радваш на това,което си постигнал.Хората с комплекси дали ще ги дразниш и т.н. си е твое решение-тях няма да ги промениш...По принцип един умен човек не обръща внимание на така наречените комплексари,а ако искаш да се хвалиш и си намираш причина в тях е съвсем друг въпрос.

П.С.Няма смисъл човек да се връза,разбира се.Плюс това,аз за себе си ще говоря-няма за какво да се връзвам,защото нито ги познавам тези хора,нито ме интересуват,просто не искам някой нов съфорумник или някой 15-16 годишен да чете тука и да си мисли,че това е модела на държание за хората с пари,защото далеч не е така.
 
Последно редактирано:
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Аз само написах, че здравето е най-голямата ценност, а той помислил, че го критикувам. Аз, ако искам може и да го критикувам, както съм написал в портфолиото на услугите си за пример, но не искам :):):):):) ****************************Ето ви нещо весело, вдъхновено от "престрелките" в тази и други теми: ЗАЩО ПУЙКАТА ПРЕСИЧА ШОСЕТО? И да видим възможните отговори на нашите приятели: АМУН: "ПУЙКАТА ПРЕСИЧА, ЗА ДА СИ ПОКАЖЕ ТРЪТКАТА НА НУДИСТКИЯ ПЛАЖ!", Никс: "Пуйката пресича шосето, защото е склавяно-мангал! Всички пуйки са комунисти!!!!!!! Но ги колят в НАТО за Деня на Благодарността! ИМА ГОСПОД!", Ноке: "Пуйката пресича шосето, заото се взема насериозно и просто не е за това шосе.", МаржБ: "Пуйката пресича, за да помогне на някой човек в болницата, а Амун има сандък, но го крие, защото няма сърце. А и пуйка сигурно няма!", АМУН: "Пуйка може и да нямам, но имам патка, а някои казват, че тя е лековита и затова, който с мен го прави, болест го не пали!", АланФорт: "Само аз ли съм пропуснал хейта тука? Фак! Пуйката пресича шосето!!! И мене какво ме ебе, че пресича шосето?? Тоя въпрос е писан от спамери, за да си серат линковете, а нищо не разбират от СЕО!", Никс: "Всички пуйки под ножа! Планетата Нубиру и 300 ангели божии летят към пуйките да ги оскубят, а аз ще ги намеря даже да са в някое село в Русия или Китай! Иде Видов ден!!!", Блинки: "Батета пуйката пресича, за да направи малко парички. А вие малко се ограничавайте с хейта и с пуешкото!", Ромбеца: "Пуйката е като ипотеките. Може да те зароби за цял живот не само виртуално. Пуйката пресича шосето, за да зароби някой!", Никс: "Като премине някой Чифутски Москвич с по-чифутско Рено и още по-чифутски Мерцедес по тая пуйка, никой повече няма да заробва! Това в Джагфар Тарихи са го писали Българите!", АМУН: "Какъв Мерцедес, ти с тоя половин наем не си виждал Мерцедес даже на картинка, ва, БЕДНЯК!", Страна: "В Русия пуйките не пресичат. При вас може и да пресичат, защото не знаете как се отглеждат пуйки!", Никс: "Не ми говори така ма! Цялата Русия е създадена от Българина Кий и брат му Омуртаг Крумов Кубратов!!" (след последния пост всички получават Просветление, престават да пишат по темата, а Кулис идва ядосан, защото е имал черна седмица и заключва зверски темата) LOL ! ;)
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Добре бе,Noke,а като му свършат парите с какво ще "удря масите точно дето най-сърби и най-боли."?Нито съм зомби,нито нищо.Според мен е зомбиране да изкарваш пари и да се мислиш за велик,а не да бъдеш реалист и просто да се радваш на това,което си постигнал.Хората с комплекси дали ще ги дразниш и т.н. си е твое решение-тях няма да ги промениш...По принцип един умен човек не обръща внимание на така наречените комплексари,а ако искаш да се хвалиш и си намираш причина в тях е съвсем друг въпрос.

П.С.Няма смисъл човек да се връза,разбира се.Плюс това,аз за себе си ще говоря-няма за какво да се връзвам,защото нито ги познавам тези хора,нито ме интересуват,просто не искам някой нов съфорумник или някой 15-16 годишен да чете тука и да си мисли,че това е модела на държание за хората с пари,защото далеч не е така.

Виждам че си много извисен/-а духовно и улегнал/-а емоционално.
Ама туй тука не е мястото да спасяваш света.
Има далеч по-подходящи места за проповеди и популярна журналистика.
Някой форум пълен с овце и крави примерно.
Тук никой няма да ти обърне внимание.

Пробвай с нещо по-оригинално и забавно, демонстрирай индивидуализъм :) .
 
тоя нескончаем блок от текст ми напомня нещо. Пу за мене

Аз само написах, че здравето е най-голямата ценност, а той помислил, че го критикувам. Аз, ако искам може и да го критикувам, както съм написал в портфолиото на услугите си за пример, но не искам :):):):):) ****************************Ето ви нещо весело, вдъхновено от "престрелките" в тази и други теми: ЗАЩО ПУЙКАТА ПРЕСИЧА ШОСЕТО? И да видим възможните отговори на нашите приятели: АМУН: "ПУЙКАТА ПРЕСИЧА, ЗА ДА СИ ПОКАЖЕ ТРЪТКАТА НА НУДИСТКИЯ ПЛАЖ!", Никс: "Пуйката пресича шосето, защото е склавяно-мангал! Всички пуйки са комунисти!!!!!!! Но ги колят в НАТО за Деня на Благодарността! ИМА ГОСПОД!", Ноке: "Пуйката пресича шосето, заото се взема насериозно и просто не е за това шосе.", МаржБ: "Пуйката пресича, за да помогне на някой човек в болницата, а Амун има сандък, но го крие, защото няма сърце. А и пуйка сигурно няма!", АМУН: "Пуйка може и да нямам, но имам патка, а някои казват, че тя е лековита и затова, който с мен го прави, болест го не пали!", АланФорт: "Само аз ли съм пропуснал хейта тука? Фак! Пуйката пресича шосето!!! И мене какво ме ебе, че пресича шосето?? Тоя въпрос е писан от спамери, за да си серат линковете, а нищо не разбират от СЕО!", Никс: "Всички пуйки под ножа! Планетата Нубиру и 300 ангели божии летят към пуйките да ги оскубят, а аз ще ги намеря даже да са в някое село в Русия или Китай! Иде Видов ден!!!", Блинки: "Батета пуйката пресича, за да направи малко парички. А вие малко се ограничавайте с хейта и с пуешкото!", Ромбеца: "Пуйката е като ипотеките. Може да те зароби за цял живот не само виртуално. Пуйката пресича шосето, за да зароби някой!", Никс: "Като премине някой Чифутски Москвич с по-чифутско Рено и още по-чифутски Мерцедес по тая пуйка, никой повече няма да заробва! Това в Джагфар Тарихи са го писали Българите!", АМУН: "Какъв Мерцедес, ти с тоя половин наем не си виждал Мерцедес даже на картинка, ва, БЕДНЯК!", Страна: "В Русия пуйките не пресичат. При вас може и да пресичат, защото не знаете как се отглеждат пуйки!", Никс: "Не ми говори така ма! Цялата Русия е създадена от Българина Кий и брат му Омуртаг Крумов Кубратов!!" (след последния пост всички получават Просветление, престават да пишат по темата, а Кулис идва ядосан, защото е имал черна седмица и заключва зверски темата) LOL ! ;)

 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Не съм казал, че бих го дал, просто от толкова хейт тука, тоя пост изпъкна.

не говорех на теб а на тия двамата... :)
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

bullblogger, и аз го детектнах, че това е кръчмаря, залагам 100 лева, че тоя @vsestranen ползва прокси.
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Другото,което не ми е ясно-не желаеш да рискуваш да дадеш пари на някой,който не заслужава-ти нали си бизнесмен, всекидневно правиш рискове,почваш бизнес с 5000,защото ти е хоби и т.н.Е,толкова ли не можеш да прецениш на кой да дариш пари? :D

какво значи рискуваш всеки ден? как така рискувам - какво рискувам - това е преценен риск..
а хората са мръсни гадове!!!
Пример искаш ли..
последна случка:
една работи при мен и ми реве че мъжа и там нещо кво нямал пари не знам си ко...
Викам ок дай да се запознаем с него, кафенце едно друго... викам го за работа да помага за нещо. Преценявам го и му плащам предоволно за услугите които искам, примерно да закара един бус стока някъде, да разтовари нещо.
И си казвам ок - става пича, я лятото ела с мен до морето вземи буса и ми докарай там разни техники и мебели. Хем ще ми докараш нещата, хем без пари ти е пътя щото нямал пари за бензин да дойдат с неговата кола...
тръгваме от софия заедно аз с моята той с буса... пълня резервоара догоре. стигнахме там кое кака постоя дойде време да си ходи. пълня буса пак до горе - ЩОТО БЕШЕ НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН и го пращам обратно.
Стига в софия, оставя ключовете на другия ден и ми се обажда партньора - вика аве защо е празен буса - трагвам и на светофара няма гасне - няма бензин - що не зареди...
КАК В ЕДНАТА ПОСОКА ИЗГОРИ 80 лева :) а на обратно един резервоар цял бре? кажи ми

И си викам иби му майката... реват ти нямаме пари еди кво си ти си мислиш - ще стане човек от него - и аз съм бил като тях - ще му дам старт нещо да започне и докато ми спечели доверието...
а те веднага НА ПЪРВИЯ ПЪТ - МИ ИЗТОЧИЛИ БЕНЗИНА
Е ЗАСЛУЖАВА ЛИ ТАКЪВ ЧОВЕК ДА МУ ПОМОГНЕШ?
А СИ МИСЛЕХ ДА ГО ВЗЕМА управител.
ДА СИ ГНИЕ БЕДЕН И ДА РЕВЕ ЖЕНА МУ ЧЕ НЯМА ПАРИ!
Не е изолиран случай... колко примери мога да дам!

кажи ми колко случая подобни да ти дам... и после хората заслужавали да им се помага!

Аз двете страни ги виждам и точно заради това ти казвам,че човек не е само парите и вещите,които притежава.Това е от мен.

Е като виждаш от двете страни що се хвана с какво парадирам? а не гледаш и другата страна да видиш какъв пич съм и как грея отвътре с богата душевност и висок интелект...


ВСЕКИ ИСКА ДА СЕ ГОРДЕЕ С НЕЩО!

Който с каквото има...
Който има акъл - с акъл
който има пари - с пари
който има голям чеп - с голям чеп...
който има външна красота с нея
който има вътрешна- с нея се гордее...


А КОЙТО НЕМА НИ ЕДНО С КО ДА СЕ ГОРДЕЕ ГО ИЗБИВА НА НАЦИОНАЛИЗЪМ :)

следиш ли ми логиката?
значи:
Никс е прос, беден, с малка пишка, грозен, и душевно изгнил...
те тва е :) обори ме...

че и не му стига акъла да измисли нещо ново а е заучил някакви фрази дето всички знаем какво ще напише... и пусне некой цитат.
мангало-склавяно-робско -руско-простотиии всеки пост едни и същи лайна...
и пак че чете моите постове та се образова и гледам учи се от мен и вкарва по някоя обида която аз съм му написал преди няколко часа...
значи има надежда,,, с повече бой и тромоз, може и да стане човек от него... макар че аз нес е наемам да се занимавам :)
 
От: От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Аз само написах, че здравето е най-голямата ценност, а той помислил, че го критикувам. Аз, ако искам може и да го критикувам, както съм написал в портфолиото на... LOL ! ;)

Готино ми се струва, но не го прочетох, щото си го написал сбито и наведнъж...
все едно те е напънало и си го изсрал - шляяяяяяяяк на купчина...
редактирай малко всяко на нов ред и ще е готин оза четене - губиш така публика...
и наблегни с болд на нещата които ти се струват важни и интересни- дева аз ли да ви уча :)
 
От: Re: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

почваш бизнес с 5000,защото ти е хоби и т.н

не си прочела правилно мацка!

започвам бизнеса защото ми е хоби
не с 5 000

казах че ако сега се налага да започна бизнес с 5 000 и да успея
бих започнал това!

и да примерно много ме кефи да играя билярд и да имам билярд в къщата си и да кача мацка на билярда / щото няма чекмеджета за разлика от бюрото... надявам се патилите ще ме разберат.../ :)
що да не купя 30 билярда и да ги продавам - говоря принципно :)
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Не ти говоря за това дадеш шанс на някой и той да не се възползва,говоря ти за човек,който е на смъртно легло и има нужда от едно такова сандъче,за да му се осигурят лекарствата.Определено си умен човек,защото доста добре успяваш да извърташ нещата.Спорете си с никс,аз не смятам да се заниамвам повече.
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Не ти говоря за това дадеш шанс на някой и той да не се възползва,говоря ти за човек,който е на смъртно легло и има нужда от едно такова сандъче,за да му се осигурят лекарствата.Определено си умен човек,защото доста добре успяваш да извърташ нещата.Спорете си с никс,аз не смятам да се заниамвам повече.

ти да не си гала от нова тиви
или

ани салич от битиви...
че ми се доповръща... същата мелодрама :)
ревете си за домашно насилие ей... и сигурно го получавате...
 
От: От: Заминавам за Норвегия

А КОЙТО НЕМА НИ ЕДНО С КО ДА СЕ ГОРДЕЕ ГО ИЗБИВА НА НАЦИОНАЛИЗЪМ :)

На национализъм може да го избиват само ХОРА принадлежащи към НАЦИЯ.

Безродни, Бедни, Грозни, Необразовани и Тъпи селяни като Амоун, готови за ПАРИ да продадат и родната си майка(ако въобще имат такава) няма как да ги избие, на тях още от най-ранно детство им набиват "големи пишки" по всички отверстия....и резултата е налице8)

Положителното за него е че няма достатъчно сиво вещество за да осъзнае колко е жалък, в противен случай отдавна да си е пръснал черепа
 
Re: От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Общо парите, които давам по банки са около 1500 лв на месец. По голямата част е за ипотека. Ипотека която като теглих бях с ясното съзнание, че допускам ужасна грешка. Сам влязох в капана общо взето...

бате има начин за намаляване на щетитв виж тази статия допълнителни вноски всяка година като можеш дори и да са повече и да има наказателна лихва от две струва си !!! важно е за всички с кредити

http://www.investor.bg/news/article/82861/0.html
Да разгледаме реален кредит. Изтеглен през юни 2007 г. за 148,5 хил. валутни единици със срок от 35 години. Месечната вноска е 941 валутни единици, от които само 94 единици са главница и 847 валутни единици са лихви. Така за 2 години са погасени едва 2 256 валутни единици главница, въпреки че са изплатени вноски за 22 584 единици. Тоест едва 10% отива за главница.

Ако кредитополучателят се е възползвал от тази опция и е внесъл общо 4 вноски за тези две години, по 941 вал. ед. на вноска, това прави общо 3 764 вал. ед. Така той би погасил 6 020 единици от главницата, или със 167% повече, за сметка на 2 вноски годишно, което е само със 17% повече от задължителните 12 вноски.

Тоест 17% повече водят до 167% по-голям ефект, или близо 10 пъти.

При нормалния погасителен план за 10 г. ще погасите едва 15 хил. от главницата и тя ще остане 133 хил. единици. Ако внасяте по 2 вноски в повече (17% в повече), ще сте погасили близо 40 хил. лв. от главницата, или близо 25 хил. в повече при внесени само 18 хил. в повече. Причината е, че след като ударно сте намалили главницата, по-бързо по-голяма част от вноската ще отива за погасяване на лихви, а не за главница (както писахме по-горе в началото само 10% от вноската погасяват главница, а в края 100% е за главница).

аз както написах даже препоръчвам и повече вноски да се правят въреки наказателната лихва тя е еднократна а иначе е лихва за всичките години напред

друг е върпоса че смятам наказателните лихви за незаконни защото ама такава ни е държавата
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

И си викам иби му майката... реват ти нямаме пари еди кво си ти си мислиш - ще стане човек от него - и аз съм бил като тях - ще му дам старт нещо да започне и докато ми спечели доверието...
а те веднага НА ПЪРВИЯ ПЪТ - МИ ИЗТОЧИЛИ БЕНЗИНА
Е ЗАСЛУЖАВА ЛИ ТАКЪВ ЧОВЕК ДА МУ ПОМОГНЕШ?
А СИ МИСЛЕХ ДА ГО ВЗЕМА управител.
ДА СИ ГНИЕ БЕДЕН И ДА РЕВЕ ЖЕНА МУ ЧЕ НЯМА ПАРИ!
Не е изолиран случай... колко примери мога да дам!

Направиха ме управител на сервиз за коли в Норвегия, именно защото ми имат доверие. :)
 
От: От: От: Заминавам за Норвегия

Безродни, Бедни, Грозни, Необразовани и Тъпи селяни като Амоуна

Откъде го извади това, че е беден? Ако продължаваш да лъжеш, няма смисъл да пишеш тук.
 
От: niks vs AMOUN епизод N от темата за Норвегия

Я къде били лъжците, нали тръбеше че ще внасяш евтина работна ръка от Славяно Мангалистан в Норвегия

От посредник на експлоататорите се превърна в експлоатиран, съдба какво да я правиш не може и избяга.....управител на какво на WC ?

Определено ти имат доверие олигофрени като Амоун, то няма и как да е иначе след като така усърдно им лижеш подметките

Работата на заплата си казва тежката думата...... борбата за хляба е голяма
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе