NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми пратят

ReminD

Well-Known Member
Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми пратят някакво инфо на мейла. Така и писмо не получих, а имам към десетина домейна, които искат renew и не са включени на ауто реню...
Просто чудесно.
пс : мейла ми е точно този, с който съм се регистрирал, и този който стои в whois на домейните ми...
За пореден път съм недоволен от godaddy...
www.nodaddy.com
 
От: NODADDY....

Пробва ли от тук да си поискаш?

ggggg.png


Да не е в папката със спама?

Може да се логнеш и с потребителското си име, не само с номера за логин (аз никога не съм ползвал номера, само потребителското име).
 
От: NODADDY....

Да, от тук разбира се. И потребителското име не си спомням. Въпроса е, че не ми изпращат никакво писмо
пс : пощата ми е в hotmail .
 
От: NODADDY....

Затова трябва да се записват паролите и потребителските имена... Така се помни само една парола - тази на файла с паролите.
 
От: NODADDY....

Въпроса е, че не ми изпращат мейл, и така губя десетина домейна, да не говорим че трябва до няколко дни да закача един към друг хостинг.
 
От: NODADDY....

Пробва ли да им пишеш от тук, че нищо не си получил?

Освен това би трябвало да ти пише потребителското име или номер в писмата, които получаваш от GoDaddy когато регистрираш домейн и при регистрацията на акаунта.

Ако не си забранил автоматичното обновяване на домейните и картата ти е валидна сами ще си дръпнат пари за обновяването когато му дойде времето.
 
От: NODADDY....

e ама виж си в някоя стара поръчка, май там пишеше ИД-то.
 
Re: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

както написаха и преди мен :) номера го има във всеки мейл от първия насам не може да нямаш някои стар запазен мейл :) и

с ресет пасурд се оправя дори и блокирал акаунт поради неуспешни логвания (а уж пише с червени букви че трябва да се свързваш със съпорта) :)
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

Попринцип не държа мейли много - огромна грешка като съм изтрил мейлите с покупките. Писах им, отговориха ми да пробвам пак, аз сигурно 10 пъти си въвеждам мейла вече и нищо не става. Не виждам какво им пречи да ми кажат потребителското име, аз от там ще се оправя.
 
Re: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

хъм аз доколкот си спомням като си ресетвах за послено паса след като натиснеш контину ти показва данните и ти иска второ потвърждване
поравиш ли второто потвърждение че аз така веднъж не бях довидял ...
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

Тия са не само тромави, но и от време на време си правят на олигофрени. Нали говорим за Godaddy. Знам реални случаи на:

- взети домейни (за .com говоря и не собствено име на фирма или т.н.).
- глобени с някаква такса домейни, заради контента на сайта, на който е домейна.
- неизпратени мейли за подновяване.

Реално има неща, които и те не изпълняват като хората, като всеки един. Няма съвършени бизнеси, както и страдащите са клиентите. И както се знае като си голям не се съобразяваш много много с малките, освен ако те на скочат я с адвокат, я с заплашителен мейл от някой голям като тях. Факт е, че играетш играта и се надяваш да не те прецакат. Поне така си мисля, а че темата е за друго, за което може да нямат пряка вина е друг върпос, на който отговора може да се крие и в по-добре написан обяснителен мейл към тях. А дали ще получите това, което искате е друг въпрос. Което пак ме връша на това, кеото написах по-горе. Дано се оправят нещата. Успехи. ;)
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

Абе така и така загубих 11 или 12 домейна, нещата явно няма да се оправят. Вие гледайте да не се набутвате и да си забравяте имената и паролите и си пазете мейлите :)
 
Re: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

не трябва да си песимист ако си искаш домeйните обади им се по телефона и се верифицирай като клиент с име/ имейл / домейн/точен адрес / и с картата която ползваш да плащаш в акаунта с последните 4 цифри се верифицираш /да питам ли дали си помниш пина за телефонна връзка с тях :D/ и казваш да я чарджнат... да си платиш домейните... поддържат ордер бай фоун
 
Последно редактирано от модератор:
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

В настройките на Hotmail няма ли някакви настройки за изключване на защитата от спам? Да не си блокирал писмата от GoDaddy случайно?

Може и да си объркал адреса на електронната поща - ако имаш няколко адреса.
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

ДА ДА ДА ДА , отговориха ми : " Currently hot mail is rejecting some email from us. We apologize for any inconvenience this may cause and appreciate your patience and understanding in this matter"
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

Сетих се как мога да си видя ид номера, само че ми трябва малко помощ. Значи всички кукита, пароли и т.н. са ми в миналата мозила, а сега ползвам хард диска като slave , тоест друг хард диск, но старият на който ми беше стария windows си е тук. Как мога да извадя старите куките и пароли от старата мозила, ако пусна мозила от F/PROGRAM FILES/MOZILLA FIREFOX ми се отваря новата мозила, със сегашните кукита и пароли. Къде се пазят кукитата и паролите?
F/DOCUMENTS AND SETTINGS/USERNAME/ после къде?
 
От: NODADDY.... Забравил съм си ид номера за логин и направих над 10 опита да ми прат

Кукитата и паролите вероятно са криптирани. Поне при мен са (иска ми парола за да отключи паролите).

Търси директория firefox, в която има файл profiles.ini. В същата директория трябва да има нещо като xxxxxxxx.default (хиксовете са някакви случайни символи). Там някъде може да ровиш с програма като grep.

Може да затвориш всички копия на браузъра и да сложил старата директория firefox вместо новата временно (после като си свършиш работата връщаш всичко както си беше). Другия вариант е да върнеш хард дисковете както си бяха преди и да стартираш стария Windows.

Защо не им каза да ти пратят паролата на друга поща като изпратиш писмо от пощата си в hotmail?
 

Горе