One page site?

От: One page site?

Това готов код ли е или тема към някоя система? Трудно ли е за направа или по добре да търся някой да ми го направи?
 
От: One page site?

Това готов код ли е или тема към някоя система? Трудно ли е за направа или по добре да търся някой да ми го направи?

Ако искаш да стане както трябва, ще трябва да потърсиш някои да го направи вместо теб. Първия проблем, който ще имаш е със шрифтовете, понеже няма да имат кирилица, ще излезнат и куп други неща в последствие.
 
От: One page site?

Това готов код ли е или тема към някоя система? Трудно ли е за направа или по добре да търся някой да ми го направи?

Според зависи какво искаш, ако искаш само информация да има на страницата. Ще можеш и сам. Може да си купиш темплейт на такава страница и то themeforest.com там са по 10-20$.
 
От: One page site?

Това готов код ли е или тема към някоя система? Трудно ли е за направа или по добре да търся някой да ми го направи?

Това са html темплейти. Ако става въпрос за статичен сайт може да се използват директно. Ако е нещо динамично трябва да пипат.

Ако искаш да стане както трябва, ще трябва да потърсиш някои да го направи вместо теб. Първия проблем, който ще имаш е със шрифтовете, понеже няма да имат кирилица, ще излезнат и куп други неща в последствие.

Да бе шрифтовете точно ще са най-големият проблем :lol:
то голяма философия да се добави
&subset=cyrillic-ext,latin,cyrillic към стиловете
 
От: One page site?

Това са html темплейти. Ако става въпрос за статичен сайт може да се използват директно. Ако е нещо динамично трябва да пипат.



Да бе шрифтовете точно ще са най-големият проблем :lol:
то голяма философия да се добави
&subset=cyrillic-ext,latin,cyrillic към стиловете

Вместо да се хилиш, вземи обясни на човека къде и как да си го добави. Аз не казах, че това ще проблем за всеки, а че ще бъде първия му проблем. От постовете му личи че няма да се оправи с това. Един професионалист, ще намери подходящия кирилски шрифт и ще използва него, а не стандартните. Темата с шрифта може да се задълбае още доста като се добавят допълнителни козметика, като сянки, фон, поддебеляване и т.н.

Иначе модерна работа, да се правиш на разберач!
 
От: One page site?

Трябва ми да кача малко информация, галерия с 10-тина снимки и 1-2 видеа. Бих искал абсолютно същия като този който съм дал за пример. Какъв се води, статичен или динамичен?
 
От: One page site?

Трябва ми да кача малко информация, галерия с 10-тина снимки и 1-2 видеа. Бих искал абсолютно същия като този който съм дал за пример. Какъв се води, статичен или динамичен?
Ако информацията не зависи от някаква база данни и не се променя често статичен хтмл ще ти свърши идеална работа.

Вместо да се хилиш, вземи обясни на човека къде и как да си го добави. Аз не казах, че това ще проблем за всеки, а че ще бъде първия му проблем. От постовете му личи че няма да се оправи с това. Един професионалист, ще намери подходящия кирилски шрифт и ще използва него, а не стандартните. Темата с шрифта може да се задълбае още доста като се добавят допълнителни козметика, като сянки, фон, поддебеляване и т.н.

Иначе модерна работа, да се правиш на разберач!

Единственият, който се прави на разбИрач май си ти. До сега не съм видял нещо полезно да си казал в този форум. Има няколко подобни на теб индивида, които си чешат егото с дълбокомислени откровения.
 
От: One page site?

Ако информацията не зависи от някаква база данни и не се променя често статичен хтмл ще ти свърши идеална работа.



Единственият, който се прави на разбИрач май си ти. До сега не съм видял нещо полезно да си казал в този форум. Има няколко подобни на теб индивида, които си чешат егото с дълбокомислени откровения.

Разгледай ми пак мненията и ще видиш колко полезни неща съм казал :wink:
 
От: One page site?

Няма да има нужда от база данни. Ще е само статична информация, която предполагам че при нужда ще може да се добавя директно в кода. Значи ако съм разбрал - купувам темата, свалям я, качвам я в папка и указвам пътя към нея? Това без усложненията за шрифта и евентуално нещо друго. Ще ми се да успея сам...
 
От: One page site?

Няма да има нужда от база данни. Ще е само статична информация, която предполагам че при нужда ще може да се добавя директно в кода. Значи ако съм разбрал - купувам темата, свалям я, качвам я в папка и указвам пътя към нея? Това без усложненията за шрифта и евентуално нещо друго. Ще ми се да успея сам...

Няма невъзможни неща. Общо взето всичко ще можеш да го направиш, стига да имаш желание да почетеш кое как се прави.

Ако свалиш един статичен шаблон, текстовете ще трябва да ги редактираш директно в кода. Ако ползваш споделен хостинг сваляш шаблона и поставяш файловете в папката оказана от хоста, останалото си е автоматично. Ако ползваш субдомейн, примерно нещо.домейн.цом, тогава ще трябва да окажеш на субдомейна коя папка да смята за основна.

Ако все пак искаш да стане бързо, красиво и професионално ще трябва да си платиш на някои, при всички други варианти сам да си го направиш е за предпочитане.

Обикновено платените шаблони идват с ръководства в който е обяснено всичко, разбира се ще трябва да знаеш английски да ги прочетеш. Не те съветвам да сваляш пиратски версии на платените шаблони, защото почти винаги имат зловреден код и шанса да те хакнат е огромен. Някои хостинги засичат такива кодове и спират акаунта, докато не бъде отстранен зловредния код и ако ти поставят такава задача дни след като си завършил сайта ще бъдеш доста разочарован. Общо взето плати си за шаблона и в бонус получаваш ръководство и ако е сериозен дизайнера и съпорт.
 
От: One page site?

Аз си направих доста добра страничка от безплатен one page
ако искаш ще ти дам сорса

http://divingschool.bg/
8024132k.png

:shock:
 
От: One page site?

Няма кой да направи качествен one page site и да го даде безплатно!!! Като говоря не пея, съветвам колегата @zarrini да се обърне към качествените платени шаблони, поне да е сигурен.
 
От: One page site?

Благодаря за съвета! Така или иначе смятам че всеки труд е редно да бъде заплатен, стига да е в нормални граници. Ще си купя някаква тема и ще опитам да я кача сам.
 
От: One page site?

Господа- затруднява ме избора. Всякакъв шаблон ли става или трябва да е за one page? Веднъж съм купувал тема и след това не ми хареса. Дайте моля некоя хубава, платена или безплатна, няма значение.
 
От: One page site?

Господа- затруднява ме избора. Всякакъв шаблон ли става или трябва да е за one page? Веднъж съм купувал тема и след това не ми хареса. Дайте моля некоя хубава, платена или безплатна, няма значение.

След като ще даваш пари за тема, най - добре се обърни към някои да ти направи сайта, защото може да си дадеш парите и нищо да не стане. Съвет от мен. Иначе на въпроса ти, няма как да се отговори, защото ти липсват основни знания, необходими за направата на сайт.
 
От: One page site?

Господа- затруднява ме избора. Всякакъв шаблон ли става или трябва да е за one page? Веднъж съм купувал тема и след това не ми хареса. Дайте моля некоя хубава, платена или безплатна, няма значение.

Изтегли си няколко, инсталирай ги - тъкмо ще потренираш нещата.
И после прецени дали нещо ти харесва и върши работа. Ще разбереш какво точно искаш.
Нищо сложно няма.
 

Горе