online igra

neos

New Member
здравейте нов съм тук нямам понятие почти от никакви програми съвсем малк хтмл и фотошоп но много мъничко искам да направя онлайн игра имам идея,но не знам дали ще мога да я осъществя дайте предложения към какво да се насоча да уча а ако някои разбира от такава работа да ми пише в скайп lubo_agov94 :)
 
Последно редактирано:
От: online igra

Или плати на някой, който вече ги е прочел (и научил) :)

ПП. Тази запетая "...имам идея,но незнам дали ще мога..." по-добре я махни :p
 
От: От: online igra

защо неправилно ли е ?

Правилно е, пред "но" винаги се слага запетая.

Грешките са другаде, сравни с правилното:

"имам идея, но не знам дали ще мога"

1. след препинателен знак се слага шпация.
2. "не знам" се пише разделно.
 
От: От: От: online igra

Правилно е, пред "но" винаги се слага запетая.

Грешките са другаде, сравни с правилното:

"имам идея, но не знам дали ще мога"

1. след препинателен знак се слага шпация.
2. "не знам" се пише разделно.
ок поправих го моля ако има компетентни хора по въпроса да пиша или да ме намерят в скаип и да ми помогнат :)
 
От: online igra

Много хора си мислят, че програмирането е просто нещо и особено програмирането на игри. Занимавал съм се с такива неща, макар и само в областта на обикновените игри. Бих ти препоръчал да се зачетеш повечко, макар да смятам, че вероятно бързо ще се откажеш. Алтернативата не вярвам да ти хареса - да плащаш 4-цифрени числа на месец за програмисти. Аз лично бих се включил в подобен проект, но само ако ми се гарантира някаква сигурна полза от това. Все пак това е тежък труд и не би ми било приятно да се трудя дни и нощи наред и накрая да остана с пръст в устата.
 
От: От: online igra

Много хора си мислят, че програмирането е просто нещо и особено програмирането на игри. Занимавал съм се с такива неща, макар и само в областта на обикновените игри. Бих ти препоръчал да се зачетеш повечко, макар да смятам, че вероятно бързо ще се откажеш. Алтернативата не вярвам да ти хареса - да плащаш 4-цифрени числа на месец за програмисти. Аз лично бих се включил в подобен проект, но само ако ми се гарантира някаква сигурна полза от това. Все пак това е тежък труд и не би ми било приятно да се трудя дни и нощи наред и накрая да остана с пръст в устата.
намери ме в скаип lubo_agov94 да видим дали ще ти хареса идеята преди всичко :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: online igra

намери ме в скаип lubo_agov94 да видим дали ще ти хареса идеята преди всичко :)
Маттаку!!! А стига с този скайп!
Ползвайте стандартни системи за комуникация, а не собственически затворени. Ето мои няколко начина за връзка:
xmpp/jabber/google talk: omegako[at]animerulezzz.org (можеш да ми пишеш на същия адрес и писма, т.е. по smtp протокола)
icq: 465203538
irc: само кажи в кой сървър, в кой канал и с какви nick-ове

И все пак, предвид годините ти (предположение от nick-а ти) не смятам, че имаш достатъчно умения и опит за да реализираш такава игра. Е, често се лъже човек, но за момента смятам така.
 
От: online igra

Значи 94-ти набор, нито ще се зачетеш в тези работи, нито имаш xxxx или xxxxx суми, за да платиш някой да ти направи игра. Затова най-добре научи малко php и mysql и си изтегли някоя от безброй качените готови онлайн игри.

След това пооспами 1 месец с твоята игра от типа igrata.bezplatenhost.com и накрая заеби всичко ;)
 
От: online igra

Значи 94-ти набор, нито ще се зачетеш в тези работи, нито имаш xxxx или xxxxx суми, за да платиш някой да ти направи игра. Затова най-добре научи малко php и mysql и си изтегли някоя от безброй качените готови онлайн игри.

След това пооспами 1 месец с твоята игра от типа igrata.bezplatenhost.com и накрая заеби всичко ;)
само да кажа че не съм от тия дето се отказват лесно и казват заеби :)
 
От: online igra

само да кажа ако иска някой да я правим заедно начи от мен идея снимков материал сичко което трябва а от другия човек там дизаин и тругите неща и делим печалбата даже на него може да има и по голям процен щот знам че работата е бая. знам че никой няма да иска но се пак ако има някой на скаипа да ме тарси!Според мен идеята е много добра!!!!!И не само според мен но и според други хора
 
От: От: online igra

само да кажа ако иска някой да я правим заедно начи от мен идея снимков материал сичко което трябва а от другия човек там дизаин и тругите неща и делим печалбата даже на него може да има и по голям процен щот знам че работата е бая. знам че никой няма да иска но се пак ако има някой на скаипа да ме тарси!Според мен идеята е много добра!!!!!И не само според мен но и според други хора
Ако се занимаваш само със снимковия материал и особено ако е в насипен вид, то ти са пада толкова малък дял, че малко трудно ще се броиш партньор с такъв дял.
 
От: От: От: online igra

Ако се занимаваш само със снимковия материал и особено ако е в насипен вид, то ти са пада толкова малък дял, че малко трудно ще се броиш партньор с такъв дял.
ок като искат аз си имам идеята никой неможе да ми я взема ше се труда и един ден може би ще успея
 
От: online igra

Като за начало планирай по-сериозно проекта си и вземи достатъчно участие в него, за да можеш без срам да се водиш някакъв организатор.
 
От: online igra

Всеки втори човек има идей за игри, но не всеки втори може да ги направи.

С този си коментар искам да кажа, че идеята ти не е достатъчна. Стегни се прочети малко книжки както казаха съфорумците и тогава може би ще разбереш колко е трудно и ще се откажеш от идеята си ;)
 
От: online igra

намерих човек за графиката и дизайна сега ми трябва човек,който разбира от флаш!Флаш разработчик!ако има такав да пише на скайпа ми който е на 1 страница
 
От: online igra

Направи тема в Пазар/Freelancer и със сигурност ще намериш някой, или влез във форумите на DigitalPoint и там направи тема.:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ако аз можех да правя флаш игри, само ако идеята ти е СУУУПЕР добра бих ти дал 2% от печалбата следователно трябва да платиш на някой да ти направи играта преди да започнеш да печелиш. :D
 

Горе