OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Blinky

Owner
8055178B.png

iSenseLabs предлага иновативни продукти за създаване, менижиръне и разтеж на вашия онлайн магазин базиран на OpenCart. От наградени теми до доказани модули, гарантиран Premium Support, ние помагаме на над 10 000 бизнеса да превръщат идеите си в резултати. Може да разгледате нашето продуктово портфолио тук: https://isenselabs.com/ - афф линк.

Предполагам повечето ги познавате. Наистина правят уникални неща. работил съм с техни продукти.
 
От: OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Аз ползвам безплатни плъгини от този девелопър и мога да кажа, че са на световно ниво.
Най-добрите, които се предлагат за опенкарт.
Горещо препоръчвам!
 
Re: От: OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Много са добри, препоръчвам !

Аз също. Българи са, много са добри и са локирани в Студентски град. Много яки неща правят и всичките са ток. ;) Както се вижда и форума ги препоръчва горещо. ;)
 
От: OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Здравейте на всички!

Благодарим много за високата оценка на работата ни.
 
Re: От: OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Здравейте на всички!

Благодарим много за високата оценка на работата ни.

Ползвам съм много пъти техни продукти, новото е много високо. Далеч е повечето (90%) от индийските шитове, които най много да ти счупят сайта и после ходи прави диспути за парите си. :) Поздравления от мен и продължавайте все така. В този ред на мисли, нещо , което не успявам да намеря е фест ордер форма за продуктовата страница за 2.0+. Ако нещо помислите в тази насока, може да споделите. Успехи.
 
От: OpenCart модули и теми от iSenseLabs

Браво на iSenseLabs. Трябва да сме горди с тях, че са Българи!
 

Горе