Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Blinky

Owner
Абе да ви попитам, някой попадал ли е на такова чудо. Модул, който реално ти прави (оцветява) сиви продуктите, като си личат - просто все едно е паднало едно сиво перде над тях. Ако някой е засичал, да сподели. Иначе такива с лейбъли си има много. Но нещо по-екзотично ми е чудно дали има? Хвърляйте и предложения за нещо като алтернатива, но да е готино, не сух текст през продуктовата снимка. :)
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

този тествал ли си го само трябва да си направиш ти сиви картинките или по светли
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Добре де не знам как извездаш продуктите от базата или по точно чрез какво, но ако се сложи един иф които на база количеството на продукта да променя класа на дива, ако се ползват дивове и спямо класа чрез цсс да си го направиш както си искаш. Това нещо се постига точно с два реда код при хикашоп и магенто, но опенкарт отдавна съм го отписал от системи котио бих ползвал, но съм сигурен, че и там работата ще е нещо подобно!
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Добре де не знам как извездаш продуктите от базата или по точно чрез какво, но ако се сложи един иф които на база количеството на продукта да променя класа на дива, ако се ползват дивове и спямо класа чрез цсс да си го направиш както си искаш. Това нещо се постига точно с два реда код при хикашоп и магенто, но опенкарт отдавна съм го отписал от системи котио бих ползвал, но съм сигурен, че и там работата ще е нещо подобно!

Само с js може да се направи.
Прати линк към магазина лс
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Опенкарт има статус на наличностите , в наличност, на склад, изчерпан, в наличност до 2-3 дни, с предварителна заявка и тнт ... аможе и сам да си сетваш каквито искаш. Идеята е че когато наличността на продукта достигне 0 скрипта сам сменя статуса за наличие.
Нещо трябва да каже когато имаш статус еди кой си да спусне една маска на снимката или да сложи сянка , някой викат друга картинка да пише не е налично и даже крият бутона добави в количката. А най напредничавите освен че крият бутона викат на негово място друг който е към форма "Notify When Product Arrives"
Клиента ако реши да чака , си попълва име и емайл. След което крон задача при добавянето на някаква наличност различна от 0 и съответно смяна на статуса изпраща емайл на клиента.
Това трябва да се следи че често става едно масово изпращане на емайли и надхвърля лимита на хоста.



Добре де не знам как извездаш продуктите от базата или по точно чрез какво, но ако се сложи един иф които на база количеството на продукта да променя класа на дива, ако се ползват дивове и спямо класа чрез цсс да си го направиш както си искаш. Това нещо се постига точно с два реда код при хикашоп и магенто, но опенкарт отдавна съм го отписал от системи котио бих ползвал, но съм сигурен, че и там работата ще е нещо подобно!
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Добро е ама на 2.1 маи не работи ще трябва да се пипне
Чукни на скайпа като си онлине

Добре, ще ти пиша на скайп тия дни. ;) Няма проблем.

@uphero е прав. Само с JS ще се получи номера. Но честно казано повече ми се искаше някой модул да свърши работата, а не да се пише нещо. Няма лошо, но все пак. :)
Модули верно ли няма....странна работа. Ще видя този на СТАН. :)
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Модули има много
пусни в търсачката sold или out stock button

Ебе специално за този дето ги прави сиви не видях много. :) Дори нищо. За това питам. :)
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Добре, ще ти пиша на скайп тия дни. ;) Няма проблем.

@uphero е прав. Само с JS ще се получи номера. Но честно казано повече ми се искаше някой модул да свърши работата, а не да се пише нещо. Няма лошо, но все пак. :)
Модули верно ли няма....странна работа. Ще видя този на СТАН. :)

Ако в каталога имаш поне един "маркер" (надпис, цифра, клас и тн) по който да се засекат продуктите няма смисъл от модули.
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Ако в каталога имаш поне един "маркер" (надпис, цифра, клас и тн) по който да се засекат продуктите няма смисъл от модули.

Има 100%. Ще го измисля и по този начин. ;) Мерси, ще видя на стан чудото и ако не, ще се сетъпне нещо с JS. :)
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Има 100%. Ще го измисля и по този начин. ;) Мерси, ще видя на стан чудото и ако не, ще се сетъпне нещо с JS. :)

Натрупайте ги 1000 модула за всяка глупост :D
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Ето това е модула
opencartforum.com/files/file/2270-greyimage-%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-opencart-20/

Попадала съм на магазин с него(в1) и върши работа, ама е написан с лявата ръка и генерира грешки в лога. За новата версия пише, че е оправен.
Иначе сега го погледнах - със css и кондишънъл таг е направено.

Стан ако има време да го направи на окмод за двойката, ако не аз другата седмица мога да си поиграя.
Също може и си го купиш - цената му в руския форум гледам е под 2 долара :)
 
От: Opencart модул, правещ продукта бледо сив след изчерпване (sold out)

Руснаците са си в отделен свят, много от качествените им и полезни модули ги няма в официалния сайт на опенкарт. Те са си самодостатъчни
 

Горе