opencart 2x модул за задаване на различни цени при различни количества

Дискусията в 'Web Development' стартирана от Pandicha, Март 12, 2019.

1. Pandicha

Pandicha New Member

Рег.:
    Март 12, 2019
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Привет, нов съм във форума и ако вече има подобна тема, моля да бъда извинен. Имам малък бизнес с тениски и ме вълнува модул, който да пресмята различни цени за различни количества от модел/цвят. Подобен модул видях на следния адрес:goo.gl/SD5rEZ . Модула работи на следния принцип - при поръчка на 1-20 бр от модел/цвят размер цената е X лв. от 21-100 бр от модел/цвят размер X-30% , над 100 br X-40%., Например:
    Поръчвам S-5 бр - черни, калкулира ги на цена X, Добавям 21 М черни - тука дава отстъпката за над 20 бр, но С-ките остават с цената до 20 и т.н.

Моля ако имате идея за подобен модул да споделите. Благодаря предварително

2. Fozzy

Fozzy Well-Known Member

Рег.:
    Окт 7, 2007
    Съобщения:
    3,638
    Харесвания:
    576
    Точки:
    113
    Това е вградена опция. В редакция на продукта таб "discounts". Избираш каква цена да даде при покупка на Х бр.

3. Pandicha

Pandicha New Member

Рег.:
    Март 12, 2019
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Привет, да в момента точно го тествам, но не ми върши работа. Идеята ми е ако имам листнати няколко цвята, клиента избира от цвят червен S-4 br получава ги на цената до 20 бр, после купува цвят зелен 15 бр, пак ги получава на цената до 20, в момента в който купи 2 бр от цвят Синьо, всички предходни се калкулират вече на цената за над 21 бр, което на мен не ми върши работа?

4. stan_bg

stan_bg Active Member

Рег.:
    Ян 15, 2013
    Съобщения:
    272
    Харесвания:
    63
    Точки:
    28
    Ето и конкретните модули:

https://liveopencart.com/opencart-extension/

"related options" и "live price"
    Дали са pro версиите или не открий сам.

5. Pandicha

Pandicha New Member

Рег.:
    Март 12, 2019
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Имам го инсталиран related options и работи , но при избор на различни цветове в кошницата ми показва само един цвят, сега ще опитам и с това деа се справя, мерси все пак за отговора

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice