Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Май tuspics не плаща. Имам заявено плащане от 04.02.2014 и още не е платено.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Тези 200 форума, които са 200 в списъка, повечето дето може да се поства нямат почти никакъв трафик, а в тези които може имат някакви безбожни правила

Все пак да направиш голям форум не е лесна работа :) Ако си на тяхно място няма ли да направиш безбожни правила? Въпросът е да видиш кои сайтове са одобрени в големите форуми и да ползваш тях :) Кое е по-добре - в сайт с много трафик да ползваш програма за 3$/1000 или в малките форуми да ползваш програма за 10$/1000?

Май tuspics не плаща. Имам заявено плащане от 04.02.2014 и още не е платено.

Съжалявам :( Не съм ги пробвал всичките. Как е плащането при тях - на седмица или на месец?

Май ме банаха...
Просто не ми отчита трафика ...
Иначе ми показва същата статистика..

Възможно :)
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

А случайно да има такъв с non-adult или save familly който да си спазва тази опция?
 
От: От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Imgserve - 100 % с тях нямам проблеми.

Your account is banned. Reason: Fake Traffic
Еми... shit happens... Such a cruel life ;/
Изплащаха ми редовно няколко месеца и днеска БАНица.

Съвет: винаги си ги дърпайте редовно парите от всеки такъв сайт когато можете, тъй като се случва сайта да изчезне (случвало ми се е на няколко пъти) или пък да ви спрат кранчето.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Много ми намирисва на подобно на PTC системата, но за гледане. Според мен целта е те да си печелят като някой им кара трафик и да не плащат особено или въобще на хората.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

@Bloo - а ти фейк трафик ли си пращал?
Иначе да, сайтовете не плащат кой знае колко, но плащат :) Идеята е, че с тоя трафик, който им карате, те правят много пари. Дават ви една малка част от цялото.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

@Bloo - а ти фейк трафик ли си пращал?
Само мижавите 80% от трафика ми беше фейк, другите ми бяха визити от честни и почтени любители на забавленията за пълнолетни! Заклевам се!
 
От: От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Само мижавите 80% от трафика ми беше фейк, другите ми бяха визити от честни и почтени любители на забавленията за пълнолетни! Заклевам се!

т.е си получил това, за което си се борил, така ли да го разбираме? :Р
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Сложих нa imgserve в един сайт за игри,направи 240к и ме банаха, не работи.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Сложих нa imgserve в един сайт за игри,направи 240к и ме банаха, не работи.

240k USD? За колко време? И как го сложи, като нормален линк или в frame/iframe/redirect/OnClickEvent ?
Каква причина казаха за бан-а ?
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

240k WTF аз продължавам стабилно да си изкарвам от imgserve без проблеми ... минимално по 20 $ на ден, само че го правя чрез мега спам а не от сайт.Btw. oт мнения в блек хет разбрах,че и imgdino са коректни.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Няма никаква причина, първият профил в България, където бях сложил реклама ми резнаха още на 4к
A втория за игрите с a hef връзка и там след няколко часа бях баннат..
Спира да отчита трафика, не ми се блоква acc..
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Фейсбук профилът ми, който създадох за тази цел, в момента е ограничен, защото ми искат да си разпознавам по снимки приятелите,след като изпратих 5000 покани за приятелство и за сега поне от този метод нищо не мога да се похваля, че съм изкарал, защото пробвах да се добавям в адд ме групи и да пиша там да ме добавят хората, този метод ми беше ограничен, защото от Фейсбук ми ограничиха правото да се добавям в групи и да поствам в тях до 11 април, тоест пълно фиаско претърпях, тези фейсбук полицаи, дето ги даваха веднъж по телевизора така ги псувам сега дето ми ги направиха тези неща, преди съм се добавям в 100-200 групи на ден, а сега какви са тези неща не знам :evil: , ще ги унищожа
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

240k WTF аз продължавам стабилно да си изкарвам от imgserve без проблеми ... минимално по 20 $ на ден, само че го правя чрез мега спам а не от сайт.Btw. oт мнения в блек хет разбрах,че и imgdino са коректни.

240k преглеждания най-вероятно... Ако повечето са били от едни и същи IP Адреси е напълно нормално. И зависи за колко време ги е направил. 240к посещения за един ден са си доста, нали?
Мисля че в първия пост съм го написал - imgserve, imgdino и Imgtiger са на един и същи собственик.


Фейсбук профилът ми, който създадох за тази цел, в момента е ограничен, защото ми искат да си разпознавам по снимки приятелите,след като изпратих 5000 покани за приятелство и за сега поне от този метод нищо не мога да се похваля, че съм изкарал, защото пробвах да се добавям в адд ме групи и да пиша там да ме добавят хората, този метод ми беше ограничен, защото от Фейсбук ми ограничиха правото да се добавям в групи и да поствам в тях до 11 април, тоест пълно фиаско претърпях, тези фейсбук полицаи, дето ги даваха веднъж по телевизора така ги псувам сега дето ми ги направиха тези неща, преди съм се добавям в 100-200 групи на ден, а сега какви са тези неща не знам :evil: , ще ги унищожа

Нормално... Никой не обича спамърите :Р Кой нормален човек праща 5000 покани за приятелство?
Опитай с форуми, може да имаш по-голям късмет :)
 

Горе