Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Темата е ъпдейтната, прочетете първото мнение :) Ако имате въпроси - питайте! Успех на всички!
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Добре си го обяснил. Но вторият начин остава малко неясен и леко претуран. Разбира се темата като цяло е много изчерпателна и идеите са много добри. Но е с тази малка забележка. Не се обиждай.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

При този трафик от Америка и подобни страни ако използваш CPA платформи приходите ще са ти в пъти по-високи. особено ако ландинг пейджа ти е качествен. Ако дърпаш хиляди уникални всеки ден можеш да се свържеш с мен да измислим някоя тактика :)
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Добре си го обяснил. Но вторият начин остава малко неясен и леко претуран. Разбира се темата като цяло е много изчерпателна и идеите са много добри. Но е с тази малка забележка. Не се обиждай.

Здравей! Не се обиждам ;) кажи къде е неясно, да го пооправя ;)

При този трафик от Америка и подобни страни ако използваш CPA платформи приходите ще са ти в пъти по-високи. особено ако ландинг пейджа ти е качествен. Ако дърпаш хиляди уникални всеки ден можеш да се свържеш с мен да измислим някоя тактика :)

Нали затова съм писал третия метод :) Нека всеки сам реши какво иска да прави и какво мисли, че ще работи най-добре за него. Имало е дни, дето пращам по 200-300 човека и няма нито 1 рег. Имало е дни с 10 клика имам 2 регистрации. Много зависи трафика откъде е и какво искат. Казват, че най-лесно вързват на уебкамерите, но не съм ги пробвал. Там бих опитал Rev Share (% от печалбата).
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Ами за третият метод не ми стана много ясно методиката , която се прилага.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Ами за третият метод не ми стана много ясно методиката , която се прилага.

така кажи бе, братко :D после ще напиша малко повече за него :) благодаря ти за пояснението :)
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Метод №2 - Рискът си заслужава!!!

ImgServe и нему подобните сайтове хитруват много - те ви дават до 6-7$ за 1000 посещения от ТОП страните, а те самите прибират няколко пъти повече. Аз също работих с тези сайтове. Изкарах пари от там и реших да мина на следващото ниво. Предлагам ви да направите същото :)
Какво имам предвид - да си направите сайт, подобен на ImgServe.
Как - лесно,бързо и безплатно.
Какво да направя?? - Елементарно, Уотсън! Чети и изпълнявай ;)

Първо ви трябва сайт - аз ви предлагам да си направите един блог в Blogspot, защото това е един страхотен и безплатен вариант.

Plugrush не позволяват Blogspot и tumblr тип блогове (поне до преди година, не зная сега).
Май аз съм отишъл на следващото ниво - сам да си създам сайт, с идеята на imgserver. Но още е в бета фаза, като го доизпипвам ще го шерна и тук :) Ако някой не ме изпревари ще е първия български сайт за монетизация на изображения :D
Защо си хабя времето да правя нов imgserver, а не собствен сайт? Аз съм разработчик, не съм писател на съдържание, и ми писна постоянно да трябва да качвам голи мадами и да ги линквам по целия свят... дори и вземайки на готово изображения от различни сайтове чрез rss/crawler-robots пак ми се струваше недостатъчно, а и дипломния ми ръководител се съгласи, че идеята за такъв уеб базиран проект е добра и иновативна :D А и досега не съм виждал сайт от такъв тип да имат съпорт система с тикети например.
ПП: да знам, идеята е малко слаба, конкуренцията си е голяма, нужна е огромна PR кампания и невероятно SEO, но защо не?
 
От: От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Plugrush не позволяват Blogspot и tumblr тип блогове (поне до преди година, не зная сега).
Май аз съм отишъл на следващото ниво - сам да си създам сайт, с идеята на imgserver. Но още е в бета фаза, като го доизпипвам ще го шерна и тук :) Ако някой не ме изпревари ще е първия български сайт за монетизация на изображения :D
Защо си хабя времето да правя нов imgserver, а не собствен сайт? Аз съм разработчик, не съм писател на съдържание, и ми писна постоянно да трябва да качвам голи мадами и да ги линквам по целия свят... дори и вземайки на готово изображения от различни сайтове чрез rss/crawler-robots пак ми се струваше недостатъчно, а и дипломния ми ръководител се съгласи, че идеята за такъв уеб базиран проект е добра и иновативна :D А и досега не съм виждал сайт от такъв тип да имат съпорт система с тикети например.
ПП: да знам, идеята е малко слаба, конкуренцията си е голяма, нужна е огромна PR кампания и невероятно SEO, но защо не?

Май си прав. Като се замисля, трябва да се качи един верификационен файл на хостинга... В такъв случай - най-евтиния хостинг пакет и wordpress :) Или молите някой приятел, който има хостинг или да ви хостне wordpress-a или да ви хостне домейна и верификационния файл, след което да прехвърлите домейна към блогър. Може и да стане.
Относно това че идеята е "иновативна" нещо не съм съгласен. Какво иновативно има в това, да вземеш един работещ бизнес модел и го осъществиш?
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Интересно ми е какво ще стане ако сложа реклами в разни мои сайтчета и после ги вградя със скрити iframe-ове в други с много трафик.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Може ли списък с топ адулт форуми и някакви дейтинг сайтове за монетизация?
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Искате да кажете, че само за посещения се взимат пари?
Еми при 1000 посещения всеки ден, кой сайт да използвам?
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Може ли списък с топ адулт форуми и някакви дейтинг сайтове за монетизация?

Виж в предните страници имаше адулт форуми. Относно дейтинг сайтовете - влизаш в xoffers.com и гледаш положението там :) това е новия сайт на Offervault.com, специално за аду

Интересно ми е какво ще стане ако сложа реклами в разни мои сайтчета и после ги вградя със скрити iframe-ове в други с много трафик.

Въпрос на време да гризнеш дървото :) Нищо не ти пречи да опиташ с някой сайт :)

Искате да кажете, че само за посещения се взимат пари?
Еми при 1000 посещения всеки ден, кой сайт да използвам?

Който си решиш :) Зависи какви са ти посещенията - от къде са хората, какъв ти е източника на трафик (таргетиран, нетаргетиран трафик) и т.н.
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Само снимката ли трябва да добавя или трябва да добавя и html файла?
Сайта в който го сложих като Iframe Прави по 1 милион посещения от цял свят, но спря на 2014-02-21 11 $0.0660 73 $0.0803 60 $0.0120 3057 $0.3057 3201 $0.46
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Само снимката ли трябва да добавя или трябва да добавя и html файла?
Сайта в който го сложих като Iframe Прави по 1 милион посещения от цял свят, но спря на 2014-02-21 11 $0.0660 73 $0.0803 60 $0.0120 3057 $0.3057 3201 $0.46

Ще те усетят бързо, според мен... Можеш ли да го слагаш за определен период тоя iframe и да го махаш после? Да не стои 24/7. Или пък опитай да стои и виж дали ще въртят броячите :D
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Май ме банаха...
Просто не ми отчита трафика ...
Иначе ми показва същата статистика..
 
От: Pay Per View или кой ще ни плаща за гледане ;)

Тези 200 форума, които са 200 в списъка, повечето дето може да се поства нямат почти никакъв трафик, а в тези които може имат някакви безбожни правила
 

Горе