PayPal - ГАРАНТИРАНА КРЕДИТНА КАРТА VISA

FERRARIST каза:
Фаворит, комфорт и Гарантирана са опциите им - Гарантирана ли е тази за която говориш.....

Да - точно тя е. Гарантирана Кредитна Карта Visa е без кредит. Просто трябва да имаш постоянен депозит от 50лв
 
един въпрос

а ако имам дебитна карта маестро или виза електрон, става ли ?, като става въпрос само за получаване на пари???
 
Re: един въпрос

asmaistora каза:
а ако имам дебитна карта маестро или виза електрон, става ли ?, като става въпрос само за получаване на пари???

Ами то за какво друго да става въпрос? за изпращане на пари от пейпал не ти трябва карта. Съветвам те да не се занимаваш с Маестро и електрон. Безплатно е да си извадиш Гарантирана Visa. Просто го направи
 
E-Business каза:
Ами виж сега приятел. Аз точно с тази цел пуснах този пост. За да помогна. Но ти явно не си прочел първото нещо което написах. Отиваш в ЦКБ и питаш за конкретна услуга - това е услугата на ЦКБ - ГАРАНТИРАНА кредитна карта Viza. А не Виза Електрон. И грешно си ги питал ти - дали става за интернет. Не всяка карта която става за интернет разплащания става за ПейПал. За ПейПал за да си прехвърляш пари по карта става САМО VISA. Цитирам ПейПал "To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a card with a Visa logo." разбираш ли - само VISA. Мяна Mastercard няма Maestro.. Само Visa.
та ...направи си ГАРАНТИРАНА кредитна карта Viza. защото Visa електрон не е кредитна и не върши работа

Може и да си прав, но тук чета и други мнения. Много от пишещите се хвалят, че нямат проблеми с плащанията с Visa Electron. Затова и аз продължавам да упорствам. Нека да видя какво всъщност ще се получи с тази одисея, а след това ще мисля за друг вариант. До къде стигнах?
Голям проблем излезе този "УНИКАЛЕН ЧЕТИРИЦИФРЕН НОМЕР'. Посетих банката. Описах проблема на девойката, направи ми разпечатка на картата и там за мой ужас имаше не един, а 3 (три) УНИКАЛНИ НОМЕРА. И за трите са ми измъкнали от сметката по 2,25 долара. Или общо съм заплатил 6,75 долара без да има нещо насреща. Писал съм вече в почти всички форуми. Никой не може да ми каже къде се въвежда този УНИКАЛЕН 4 - ЦИФРЕН НОМЕР. Прорових им всички страноици на PayPal, но не можах да се ориентирам. Не са на български. Не става, и това си е. И сега на практика излиза така, че съм платил 6, 75 долара за нещо, което не мога да ползвам. Пиша им - не ми отговарят. На едно място срещнах подобен проблем, но при мен не се получава. Просто такава опция в моя профил няма. Преди 1ч. си изтеглих всичките пари от картата, за няма вече какво да ми вземат. Достатъчно съм платил, за да мога да се ползвам от техните услуги, но не става. Хайде, пишете. Искам да видя какъв ще е края на този кошмар, а след това ще помисля каква карта и от къде да си извадя.
 
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....
 
kolef1 каза:
E-Business каза:
Може и да си прав, но тук чета и други мнения. Много от пишещите се хвалят, че нямат проблеми с плащанията с Visa Electron. Затова и аз продължавам да упорствам. Нека да видя какво всъщност ще се получи с тази одисея, а след това ще мисля за друг вариант. До къде стигнах?
Голям проблем излезе този "УНИКАЛЕН ЧЕТИРИЦИФРЕН НОМЕР'. Посетих банката. Описах проблема на девойката, направи ми разпечатка на картата и там за мой ужас имаше не един, а 3 (три) УНИКАЛНИ НОМЕРА. И за трите са ми измъкнали от сметката по 2,25 долара. Или общо съм заплатил 6,75 долара без да има нещо насреща. Писал съм вече в почти всички форуми. Никой не може да ми каже къде се въвежда този УНИКАЛЕН 4 - ЦИФРЕН НОМЕР. Прорових им всички страноици на PayPal, но не можах да се ориентирам. Не са на български. Не става, и това си е. И сега на практика излиза така, че съм платил 6, 75 долара за нещо, което не мога да ползвам. Пиша им - не ми отговарят. На едно място срещнах подобен проблем, но при мен не се получава. Просто такава опция в моя профил няма. Преди 1ч. си изтеглих всичките пари от картата, за няма вече какво да ми вземат. Достатъчно съм платил, за да мога да се ползвам от техните услуги, но не става. Хайде, пишете. Искам да видя какъв ще е края на този кошмар, а след това ще помисля каква карта и от къде да си извадя.

не бързаи да се отказваш. Отиваш в банката и казаш да търсят EXPUSE номера на транзакцията ти. Това е 4 цифрения код който ти трябва. в сметката ти изглежда нещо такова "PP 2364 EXPUSE". Четирицифрения код е това което ти трябва. Друг е проблема ако служителките в банката не са ориентирани със софтуера си и гледат да отбият номера.
Оносно Виза Електрона казваш"Много от пишещите се хвалят, че нямат проблеми с плащанията с Visa Electron. " Ти не разбираш ли че тука не става дума за плащане а за верификация. те много хора плащат в интернет и с наложен платеж и янма проблема ама това е PayPal и те си имат правила. Ако искаш повече инфо - звънни ми един телефон. пиши на личната и ще ти дам телефон
 
FERRARIST каза:
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....

В моя си акаунт съм, но никъде не виждам такъв линк. Превеждам вече всичко ред по ред. Не остана място, където не съм натиснал. От никъде не ме подканят да въведа този номер. Какво представлява този линк? Как трябва да се нарича?
 
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....

В моя си акаунт съм, но никъде не виждам такъв линк. Превеждам вече всичко ред по ред. Не остана място, където не съм натиснал. От никъде не ме подканят да въведа този номер. Какво представлява този линк? Как трябва да се нарича?

Този линк се намира малко в дясно от PayPal баланса ти. Другият вариятн е да отидеш на Profile и от там на линка Credit/ Debit cards
 
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....

В моя си акаунт съм, но никъде не виждам такъв линк. Превеждам вече всичко ред по ред. Не остана място, където не съм натиснал. От никъде не ме подканят да въведа този номер. Какво представлява този линк? Как трябва да се нарича?

Този линк се намира малко в дясно от PayPal баланса ти

Уточнявам: Още с влизането ми в акаунта излиза таблицата с моя баланс. Навсякъде са изписани нули.
1. Bulgarian - Unverified
2. PayPal Balance /View Limits / Manage Currency (последните 2 са връзки)
3. Отварям ги и двете връзки. Излизат таблици само с нули. Няма къде да въведа този номер.
 
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....

В моя си акаунт съм, но никъде не виждам такъв линк. Превеждам вече всичко ред по ред. Не остана място, където не съм натиснал. От никъде не ме подканят да въведа този номер. Какво представлява този линк? Как трябва да се нарича?

Този линк се намира малко в дясно от PayPal баланса ти

Уточнявам: Още с влизането ми в акаунта излиза таблицата с моя баланс. Навсякъде са изписани нули.
1. Bulgarian - Unverified
2. PayPal Balance /View Limits / Manage Currency (последните 2 са връзки)
3. Отварям ги и двете връзки. Излизат таблици само с нули. Няма къде да въведа този номер.

Другият вариятн е да отидеш на Profile и от там на линка Credit/ Debit cards. А между другото имаш ли вече този 4 цифрен номер?
 
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
Това е така наречения Expanded Use Number бре пич, предполагам че 3 пъти си го изискал, и затва са те чарджили три пъти.
Значи търси в акаунта си някъде на главната страница трябва да има линк на който да ти иска тоя номер - или отиди там където ти е въведена картата, и там със сигурност има къде да си го въведеш....
Иначе просто не знам какво да ти кажа....

В моя си акаунт съм, но никъде не виждам такъв линк. Превеждам вече всичко ред по ред. Не остана място, където не съм натиснал. От никъде не ме подканят да въведа този номер. Какво представлява този линк? Как трябва да се нарича?

Този линк се намира малко в дясно от PayPal баланса ти

Уточнявам: Още с влизането ми в акаунта излиза таблицата с моя баланс. Навсякъде са изписани нули.
1. Bulgarian - Unverified
2. PayPal Balance /View Limits / Manage Currency (последните 2 са връзки)
3. Отварям ги и двете връзки. Излизат таблици само с нули. Няма къде да въведа този номер.

Другият вариятн е да отидеш на Profile и от там на линка Credit/ Debit cards. А между другото имаш ли вече този 4 цифрен номер?

Имам го и то не един , а 3. Чудя се, ако трябва да въвеждам кой от трите да напиша. Но съм си намислил да напиша последния.
От Profile / Credit /Debit cards ме подканят да си въведа данните от картата. Това вече съм го правил много пъти. И винаги ми излиза ето това: "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form".
И сега излезе същото.
 
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
То "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form".
И сега излезе същото.

EEEE очевидно е че PayPal отхвърля тази карта. Каква ти е картата? Имаш ли достатъчно пари в нея? Не забравяй че има карти които изискват някакъв минимум пари в картата. И ако този минимум е 10лв а ти имаш 11 лв в картаат и опиташ да платиш 1,2 Евро - е няма как да стане. Също така не бива да се забравя че една карта може да бъде ползвана само с един пейпал акаунт. Ако си я пробвал на друг акаунт вече е забранена.
 
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
То "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form".
И сега излезе същото.

EEEE очевидно е че PayPal отхвърля тази карта. Каква ти е картата? Имаш ли достатъчно пари в нея? Не забравяй че има карти които изискват някакъв минимум пари в картата. И ако този минимум е 10лв а ти имаш 11 лв в картаат и опиташ да платиш 1,2 Евро - е няма как да стане. Също така не бива да се забравя че една карта може да бъде ползвана само с един пейпал акаунт. Ако си я пробвал на друг акаунт вече е забранена.

След като ми вземаха 6,75 долара оставих в нея точно 8,25$. Така, че има достатъчно. От друг акаунт не съм правил опити, а и нямам. Само с този се занимавам вече 10 дни. Това съобщение започна да излиза още в самото начало и нищо не се променя, дори след като са вземали парите.
 
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
То "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form".
И сега излезе същото.
След като ми вземаха 6,75 долара оставих в нея точно 8,25$. Така, че има достатъчно. От друг акаунт не съм правил опити, а и нямам. Само с този се занимавам вече 10 дни. Това съобщение започна да излиза още в самото начало и нищо не се променя, дори след като са вземали парите.

Очевидно грешката е твоя. Щом сам казваш че това съобщение ти се е появило още в началото. Самото съобщение ти казва какво да правиш по нататък - Please add a different card. Така че това е трябвало да направиш а не да продължаваш да упорсваш с тази която те са ти отхвърлили. Съветвам те да зарежеш този акаунт и тази карта - вече имат лош имидж. Опитай с друг акаунт и друга карта
 
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
E-Business каза:
kolef1 каза:
FERRARIST каза:
То "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form".
И сега излезе същото.
След като ми вземаха 6,75 долара оставих в нея точно 8,25$. Така, че има достатъчно. От друг акаунт не съм правил опити, а и нямам. Само с този се занимавам вече 10 дни. Това съобщение започна да излиза още в самото начало и нищо не се променя, дори след като са вземали парите.

Очевидно грешката е твоя. Щом сам казваш че това съобщение ти се е появило още в началото. Самото съобщение ти казва какво да правиш по нататък - Please add a different card. Така че това е трябвало да направиш а не да продължаваш да упорсваш с тази която те са ти отхвърлили. Съветвам те да зарежеш този акаунт и тази карта - вече имат лош имидж. Опитай с друг акаунт и друга карта

"Please add a different card" (Моля, добавете друга карта). Значи трябва да имам поне 50 карти в джоба си и да ги въвеждам една по една, докато си харесат някоя. И всеки път по 1,50 евро.
Щом като са я отхвърляли още в началото, зощо тогава ми вземаха 3 пъти по 1,5 евро. И означава ли това, че трябва да пия една студена вода. Само не ми казвайте, че ще ми ги върнат. Може да е вярно, но аз не вярвам. Та това си е чиста кражба. Човек плаща за стока или услуга. След като няма нити едното, нито другото налице, би следвало да му върнат и парите. В същият ред на мисли, в един момент могат да решат да си дръпнат 6 000 долара от моята карта. Няма ПИН няма МИН. И на кого ще се оплачеш? На господа? А аз дори не мога да направя връзка с тях. На писмата ми отговаря аутореспондер и ме изпраща в "HELP" - а им. Но и от там никой не ми отговаря. И не знам как са ме квалифицирали като неблагонадежден, след като още не съм се ползвал от услугите им. Всеки може да сгреши и след това да се поправи. Освен това, сайта им не е на бългаски, а това /BG/ в края на адресът им е подвеждащо. И щом го има това /BG/, няма ли кой да ми отговори на български? Добре, ще си изкарам друга карта, ще си открия нов акаунт, но каква е гаранцията, че няма да се повтори същото това? Има нещо много гнило в тази щуротия. Да си поверяваш данните на нещо написано, незнайно от кого, когото не си виждал и никога няма да видиш. Ако знаете към кого мога да се обърна - пишете. Ще бъда благодарен. И не толкова за загубените пари (много или малко) става въпрос, а за принципа. Трябва ли да се доверяваме на виртуални посредници, които след това се крият и не можеш да ги откриеш по никакъв начин.
Ще търся други начини за разплащане, но няма да спра да пиша по този въпрос. Предполагам, че не съм единственния ожилен по този начин. А на тези, които са решили да се ползват от услугите им много да внимават какво въвеждат, защото при PayPal няма опция "ВЪРНИ СЕ НАЗАД И ПОПРАВИ...'. За всяка грешка - дърпат без да питат. Затова и в картата си не трябва да имат повече от 2,50 лева.
Това е.
 
kolef1 каза:
За всяка грешка - дърпат без да питат. Затова и в картата си не трябва да имат повече от 2,50 лева.
Това е.

Здравей пак. Значи аз ползвам PayPal от над 4 години и мога да гарантирам че не са мошенници или каквито и да било посредници. PayPal е един от най разпространенитеи сигурни начини на плащане (и най-предпочитан) в света именно заради това че не се налага клиента да пише номер на кредитната си карта. Аз Имам 9 USA paypal accounta и един БГ. На месец през PayPal-а ми минават над 60-70 000$. Смятал съм си че 52% от плащанията в сайтовете ми са с PayPal. Верно е че веднъж имах проблем с едни 5 000$ който изчезнаха - но направих оспорване на транзакцията и ми ги върнаха. В едно съм сигурен - много са стриктни към опити за измама и ако заподозрат нещо - лошо става. Изключително съм разтревожен и озадачен за това че говориш за някакво БГ в края на адреса им.какво имаш предвид? Няма такова нещо.
А това да имаш само 2,5 в картата веднага би довело до отхвърляне на картата. Значи 99% от картите имат някакъв минимален лимит които трябва да се потдържа. например мойта Виза с която съм регистриран в БГ акаунта ми е с минимален депозит от 50$. Така че ако в нея имам 50$ няма да стане номера Пей пал да ми вземат 1,5 - нищо че имам 50$. И до колкото знам - на мен винаги са ми връщали този доалр който изтеглят. не знам защо имаш 3 номера - няма как да ги имаш ако не си опитал 3 пъти с картата да се регистрираш
 
kolef1 - с колегата Е-бизнес сме на различни мнения по онтошение коректноста на Пейпал, при него ситуацията явно е по различна щом през акаунта му минават такива обороти, те нямат сметка да се гъбаркат с юзъри като него.......тапетите обикновенно се издухват от такива като тебе(това е просто израз, не намеквам че си баламура).....Просто те могат да правят каквото си искат, както казваш могат да ти дръпнат примерно 6 хиляди, и бегай тогава да се разправяш.....плюс това има доста такива случай, тук имаше пуснати 2 сайта с истории като тия, а аз знам поне още 2 такива.....на няколко места четох инфо че от блокирани суми, лихвите по тях, и от уж на вид дребни суми като твоята, Пейпал има приходи от тях от порядъка на 40 милиона на година.....никоя банка в света няма право да ти запорира парите в акаунта, без съдебно решение или каквото и да се нарича то в дадената държава.....Представи си какво щеше да стане ако банките имаха това право.....когато някой ти открадне номерата на кредитната карта и направи съмнителна транзакция и софтуера на банката индикира това, то те или се обаждат директно на собственика, или просто спират картата, но не и парите по сметката(ако към нея кореспондират примерно още 1-2 карти)и случая се решава за минути......Имал съм две питания към Пейпал, отговориха ми след седмица.....имат и телефон, но ако не си от Сащ не върви да им се раззвъниш....
Съвет - пии студена вода, не се ядосвай, изкараи се друга карта, сложи в нея 10 кинта, верифни си я през нов акаунт...аз правя така.....избора си е твой....мнението си е мое....успех... :wink:
 

Горе