Paypal верифициране на карта

От: Paypal верифициране на карта

И на мен ми се случи същото, макар и не при нова регистрация, а при акаунт, който ползвах от 4 години. В крайна сметка им изпратих снимка на личнатаси карта, но те поискаха и касови бележки от битови сметки, на които да пише адреса ми. Накрая им написах, че не живея в собствено жилище и на сметките не присъства моето име. Няколко дена по-късно ми го пуснаха.
 
От: Paypal верифициране на карта

А тебе искаха ли ти да потвърдиш карта
 
От: Paypal верифициране на карта

На всеки искат, рутинна процедура. Свиквай. Такава им е системата. Често изискват по 2-3 пъти годишно и ЛК, и снимки на битови сметки, и транзакции, нищо ново.

Ако не се даде нищо или не „одобрят“ дадените документи, акаунтът остава лимитиран за 6 месеца / 180 дни, след което Withdraw на парите по картата, ако въобще има добавена такава. Ако се няма карта, то тогава… са безвъзвратно загубени (тъй като при лимитация не може да се добавя карта, освен при частни случаи).

Така е с PP… Welcome.
 
От: Paypal верифициране на карта

Приеха ми личната карта и адресът сега остава само да оправя картата, днеска кода дойде, но стария и не го приема утре чакам другия. Много благодаря на Blinky. Искам да добавя, че paypal не сверяват информацията от личната карта дали е реална (казвам го просто за информация).

Благодаря на всички отзовали се на помощ :)

Бележка: Моля темата да се заключи и, ако може администраторите да е направите важна, защото може би ще има и други с подобен проблем да е погледнат.
 
Моля, радвам се, че всичко е минало добре. Темата нека остане така, защото може някой друг даде някой друг съвет или да попадне в същата ситуация и ние от своя страна да му помогнем с каквото можем тук. Вече може да оперираш с акаунта. ;) Нали? Не ми се вярва да имаш пречки.
 
От: Paypal верифициране на карта

Все още не мога, защото не съм потвърдил дебитната си карта, но дойде странно писмо

Hello ,

We're sorry, but we cannot restore full access to your account until we
receive additional information. PayPal needs to be able to provide
information on every transaction that is processed. Please provide
additional information regarding the transaction below:

please priovide additional info as website URL, invoice, company name...
etc

----------------------------------------------------------------
How to provide your information
----------------------------------------------------------------
You can either upload or fax your information to us.

To upload:- Log in to your PayPal account.
- Go to the Resolution Center.
- Under "Steps to Remove Limitations," click "Resolve."

To fax:- Please use the fax cover sheet provided by PayPal.
- To print the cover page, log in to your account and click the "Fax
Documents" link on the Limited Account Access Details page.
The cover page contains information specific to you, and using it ensures
that your documents are directed and handled promptly. If you do not have a
PayPal cover sheet, you can create one by including your name, the email
address registered on your PayPal account, and the case number starting
with PP-xx-xx-xx.
- Fax your information to +1-402-537-5731

6495663T.jpg

Пък аз съм го потвърдил, може би е станала някаква грешла
 
От: Paypal верифициране на карта

Нов проблем, днес когато си влезнах в сметката ми изкара това

Sorry — your last action could not be completed
If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.
 
От: Paypal верифициране на карта

Това се махна, оправих и картата всичко вече е със зелена отметка от страни, но сега трябва май да чакам го погледнат преди да махнат лимита. Писах им те ми отговарят с някакъв скапан бот който праща винаги едно и също писмо с общи съвети как да махна лимита
 
Последно редактирано:
Re: От: Paypal верифициране на карта

Това се махна, оправих и картата всичко вече е със зелена отметка от страни, но сега трябва май да чакам го погледнат преди да махнат лимита. Писах им те ми отговарят с някакъв скапан бот който праща винаги едно и също писмо с общи съвети как да махна лимита
Да, изчакай. Явно още си под ревю. Ако отнеме една седмица всичко, пиши им. Все пак доста неща правите на едно. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

Погледна ли са го и сега ми пише

Limited Account Information

Your account is still limited. Why?

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

Aug 27, 2013 : We need some more information about some of your recent sales.

Тази информация къде да е дам :X
 
От: Paypal верифициране на карта

Hello ,

For the safety and security of the PayPal network, we often review accounts
for potential risks. After reviewing your account, we have decided to close
it because of security issues.

We are making every effort to minimize any disruption to your business.

If your PayPal account balance is zero, and you have no unresolved buyer
complaints or chargebacks, your account will remain limited.

-----------------------------------
Disbursement options
-----------------------------------

Option 1. If you owe refunds to any of your buyers, you can use the money
in your PayPal account to refund them.

To refund your buyers:
1. Log in to your PayPal account.
2. Click "Contact Us" at the bottom of any page.
3. Click "Contact Customer Service."
4. Under "Choose a Topic," select "Sending/Receiving Money."
5. Under "Choose a Subtopic," select "Refund/Cancel a Payment."
6. Click "Continue" and follow the instructions to refund payments.

Option 2. Money in your PayPal account will be held for 180 days. After 180
days, we'll email you information on how to receive your funds.

We regret any inconvenience this may cause.

Thanks,

PayPal

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you
will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account
and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

Copyright © 1999-2013 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PPID PP1448
 
От: Paypal верифициране на карта

Без коментар нямам думи бахти глупаците са тия paypal картата им пратих, дебитна карта, адрес и накрая кво :mad::mad::mad:
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

Без коментар нямам думи бахти глупаците са тия paypal картата им пратих, дебитна карта, адрес и накрая кво :mad::mad::mad:
Нещо и аз вече се обърках какво може да е. Парите са дошли от услуга, или? Все пак това също е хубаво да им предоставиш като инфо. И каква - конкретна. Има ли транзакцията коментар, събджект?
 
От: Paypal верифициране на карта

То пише, че вече не може да махнат лимита какво и да стане. Както и да аз върнах парите на въпросния човек и му писах да ми ги прати на друг емайл. Много благодаря за оказаната помощ :).
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

То пише, че вече не може да махнат лимита какво и да стане. Както и да аз върнах парите на въпросния човек и му писах да ми ги прати на друг емайл. Много благодаря за оказаната помощ :).
Няма защо, но ми се искаше да стигнем до положителен краен резултат. Почни на чисто. Все пак може да им драснеш, че искаш да използваш системата им и да помогнат с откриването на такъв. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

Януари месец преминах от търговия на козметика към търговия на дрехи и аксесоари. След 10 дена и над 200 продажби гледам пейпал лимитиран, и от там се почват мъките, 5-6 дена различни документи искат, и след още 1 седмица ми пращат съобщение, че не отговарям на техните изисквания и ме истават акаунта блокиран :О в сметката имаше 5 цифрена сума... Почват едни писма със жалби към всички институции и въоще навсякъде където може да подадеш жалба срещу пейпал. Телефонни разговори 5-6 на ден с пейпал. И това в продължение на на около още 2 седмици.

През това време аз продължавам да приемам поръчки, сумата в пейпал набъбна. А вече е около месец от как съм блокиран. Парите по сметката ми в Китай свършваха и бях на ръба на фалита.. От там се почват по 100 жалби в пейпал системата за жалжи и писма към всички техни имейли. Заплашителни писма, че отивам в Люксембург да подавам жалба и ще ги съдя. И след около 10 часа ми звънят на телефона - ние прегледахме вашата информация, лимитирането ще бъде вдигнато, но ще държим 25% от транзакцията в продължение на 60 дневен срок и това ще продължи поне 6 месеца.

Вече е почти септември и все още 25% от транзакциите се задържат. Както и да е... Ако потърсите paypal sucks, ще намероте форум със фрапиращи случаи, на хора с 6-7 години онлайн търговия, загубили бизнеса си или фалирали заради тях.

Извинявам се акоима грешки, поша от таблет в леглото :Ю тъкмо се събуждам и не ми се ходи до бюрото.
 
От: Paypal верифициране на карта

Направо ми звучи невероятна тая история. Не знам какъв точно е случая на колегата и дали нямат някакъв обоснован мотив да му правят врътки, но на мен ми звучи малко като "за кучета и българи - забранено" Това, защото и други мои познати българи ми се оплакват, че имат проблеми с пейпал.
Сега си погледнах моя акаунт там, щото не помнех кога точно съм се регистрирала - преди малко повече от пет години. Сега нещата може да са се променили, но пък не са ми искали досега нищо допълнително. Никакви такива премеждия не съм имала. Нямам никакви ограничения. Явно че, извън БГ е достатъчно само да си свържеш към акаунта някаква карта и евентуално банкова сметка и си готов. Никакви лични документи или сметки на мое име. Би трябвало и за клиенти от БГ да важи обстоятелството, че след като даден човек има банкова сметка и банкова карта, то самата банка се е погрижила да те "провери". Тука, ако не ти е всичко ОК, никоя банка няма да ти издаде карта и да ти отвори сметка, предполагам че и в БГ вече е така. За това не мога да схвана защо се заяждат толкова от пейпал.
:)
 
От: Paypal верифициране на карта

Направо ми звучи невероятна тая история. Не знам какъв точно е случая на колегата и дали нямат някакъв обоснован мотив да му правят врътки, но на мен ми звучи малко като "за кучета и българи - забранено" Това, защото и други мои познати българи ми се оплакват, че имат проблеми с пейпал.
Сега си погледнах моя акаунт там, щото не помнех кога точно съм се регистрирала - преди малко повече от пет години. Сега нещата може да са се променили, но пък не са ми искали досега нищо допълнително. Никакви такива премеждия не съм имала. Нямам никакви ограничения. Явно че, извън БГ е достатъчно само да си свържеш към акаунта някаква карта и евентуално банкова сметка и си готов. Никакви лични документи или сметки на мое име. Би трябвало и за клиенти от БГ да важи обстоятелството, че след като даден човек има банкова сметка и банкова карта, то самата банка се е погрижила да те "провери". Тука, ако не ти е всичко ОК, никоя банка няма да ти издаде карта и да ти отвори сметка, предполагам че и в БГ вече е така. За това не мога да схвана защо се заяждат толкова от пейпал.
:)

Аз карта от години имам верифицирана към пейпал, просто бях потребител, септември 2012 започнах продажба на козметика в ибей, имах поръчки, но те бяха от по 5-6 паунда, и изведнъш януари 2013 транзакциите от 5 паунда средно станаха 120 паунда средно, главно пълта продавах и през студената зима се разграбваха като хляб, и от там дойде и блокирането на пейпала. Как така съм правил по 20 транзакции на месец при среден размер на транзакция 5 паунда в продължение на 4 месеца, изведнъш по 20-30 транзакции на ден с размер 120 паунда на транзакция?
 

Горе