Paypal - егати бъга

От: Paypal - егати бъга

Засега проблеми с PayPal нямам но ако се появат ще искам да ми пращат парите чрез AlertPay, вярно 5 долара такса за превод на поне са читави

Програмите които ползвам дават възможност да си договориш система за разплащане извън официално одобрените, обикновенно срещу малко по-висока такса за изпращане но ще се приживее.
 
От: Paypal - егати бъга

Засега проблеми с PayPal нямам но ако се появат ще искам да ми пращат парите чрез AlertPay, вярно 5 долара такса за превод на поне са читави

Програмите които ползвам дават възможност да си договориш система за разплащане извън официално одобрените, обикновенно срещу малко по-висока такса за изпращане но ще се приживее.
Късметлия си ти.....
 
От: Paypal - егати бъга

PAYPAL СИ ОПРАВИХА ПРОБЛЕМА АИДЕ ВСИЧКИ ДА ДЕЙСТВАТ УРАА
 
От: Paypal - егати бъга

Тъкмо и аз това щях да пиша :D
Сега само да не се претоварят системите :D
 
Ех, аз пък си изхарчих парите за глупости :(
 
От: Paypal - егати бъга

Аз пък получих някакво фишинг писмо което не е директно от PayPal и не смятам да отговарям защото в акаунта всичко ми е наред

-----------------------------------

От: [email protected]

Отностно : PayPal - Email Handling Opinion Needed

Dear .........

On ....... I replied to the email message you sent regarding your PayPal account. As part of PayPal's commitment to excellence, I want to make sure I met your needs in my response. Would you please take a minute to answer a few questions to let me know how I did?

http://surveys2.incontact.com/paypal/survey_paypal.taf?survey_id=2306&user_id=..............

To respond to our survey, please click on the web address above. If that does not work, please cut and paste the entire web address into the address field of our browser. NOTE: Please respond within five days so that you can provide timely feedback to me, Karina . AFTER 5 DAYS, THIS INVITATION WILL EXPIRE.

----------------------------------------

Някакви мнения относно писмото, на никакви въпроси не искам да и отговарям
 
Последно редактирано:
От: Paypal - егати бъга

niks, защо изобщо го публикува това писмо тука ....

фишинг спам писма ги трия просто , не ги разпостранявам :)
 
Последно редактирано:
От: Paypal - егати бъга

При мен още не е оправен, явно чистя акаунт по акаунт докато не оправят всичките. Може ли такова нещо, пак им писах, за да си ги тормозя периодично.

Днес още един мейл им писах, и утре пак мисля, и пак. :) Не че умирам да се чуя с някой от тяхната фирма и да правим телефонна любов, но не ми е много ясно как може да се оправи всичко това, даже без те да вземат инициативата. Все пак както виждам, каквото и да тръгна да правя все до тях се стига. Олигофренско е ако продължавам да си го причинявам. Хахаха, не че съм умрял за скапанта им система, ще се смени пеймънт системата. Но имах още една опция и изведнъж, пак нямам. Некак си е тъпо така, а и ще ми остави кофти опит и ще ги споменавам само слошо насам натам, което е класически хейт. :)

Никс, бате, аз се очудвам как не се е засилил този фишинг. Те измамниците само това чакат, да клекне някой и да се възползват от безотговорността, която е повечето потребители на услугата или продукта ще поемат с цел излизане от ситуацията в положителна за тях насока. Особедно лесно става, когато не се оповести за подобен проблем никъде, което им правя евалта на PayPal. ;) Истински "професионалисти" в това отношение.
 
От: Paypal - егати бъга

Въпроса е от къде знаят че преди време когато ми бяха ограничили акаунта съм контактувал с въпросната Karina, явно има изтичане на вътрешна информация от PayPal и някои служители на компанията работят на две заплати.

Намерих писмото от Karina

---------------------------

От <[email protected]>

Dear ..................

Thank you for contacting PayPal regarding a warning which was placed on
your PayPal account. I am happy to assist you further.

I have read your email and reviewed your PayPal account and I can see that
you have updated your postal address and the warning was removed from your
PayPal account.

I am happy this issue has now been resolved for you. If you need further
assistance please do not hesitate to contact us again.

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Yours sincerely,
Karina
PayPal

Copyright © 1999-2010 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349
 
Последно редактирано:
От: Paypal - егати бъга

Сега остана и мангите да отпуснат, че гледам от 2 часа ми седи на Pending.
 

Горе