PayPal не дава пари :D

Проблема е следния -> кликам на withdraw после избирам да ми ги преведат на картата и да заплатя 2 евро за превода след това си пиша сумичката която искам да изтегля и ми дава това съобщение:
You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page.
.... за пръв път ми се налага да тегля от PayPal, а и изобщо от електронна банка
 
От: PayPal не дава пари :D

Най вероятно въвеждаш сума която е по голяма от месечния лимит на акаунта ти.
 
От: PayPal не дава пари :D

Че аз искам да си ги изтегля, мен не ме бърка техния лимит...... пробвах да изтегля всичките - не стана, пробвах да изтегля малко по малко от тях и пак не стана.. какъв може да е проблема ?
 
От: PayPal не дава пари :D

отделно не мога да си активирам картата не ги знам кво искат вече и почвам да съжалявам с тези ш*баняци смотани......
това ми дава когато натисна Continue за да си активирам картата We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.
 
От: PayPal не дава пари :D

Ами те хората ясно са го написали. Достигнал си лимита за трансфер и за това не можеш да теглиш.

Иначе, че са шибани смотанияци съм напълно съгласен.
 
От: PayPal не дава пари :D

Сигурен ли си, че си си валидирал картата?
Ако не знаеш какво е това, значи не си.
 
От: PayPal не дава пари :D

В края на кайщата мога ли да си изтегля парите или не ? И ако да по какъв начин ?
Благодаря предварително ! :)
 
От: PayPal не дава пари :D

Верифицираш карта, махаш лимити и ще стане!
Няколко са стъпките, докато получиш всички опции за акаунта.
Влез в акаунта си и виж вдясно дали не чакат нещо от теб?
 
От: PayPal не дава пари :D

Continue за да си активирам картата We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. това ми изписва когато се опитам да я валидирам и вече не знам какво да направя .......
 
От: PayPal не дава пари :D

Изписва ми за кредитна карта, а моята е дебитна... да не би проблема да е в това
 
От: PayPal не дава пари :D

Не е. И аз ползвам дебитна.
Коя банка ползваш?
 
От: PayPal не дава пари :D

Не е в това проблема... Не си валидирал акаунта и няма как да си изтеглиш парите в момента.
След като си въвел картата трябва вътре да е имало поне 3 лева за да може от Пейпал да направят транзакция и да ти изтеглят там евро и половина ли колко беше. След това си гледаш банковото извлечение след 3-4 дена, намираш тази транзакция и ще има един код 4 цифрен ако не се лъжа, който трябва да въведеш в сайта за да ти потвърдят дебитната карта. Това е упражнението разказано набързо.
 
От: PayPal не дава пари :D

Вероятен проблем:
1. Няма 1.5 евро в картата или тяхната себестойност.
2. Картата е нова на 1 ден и още не може да се верифицира, защото още "не съществува" по системите.
3. Този тип карта не се поддържа

Аз имах подобни ядове с 1 и 2.
 
От: PayPal не дава пари :D

Картата е VISA Electron към банка ДСК и явно моята работа не става, защото няма пари в картата. Благодаря че ме подсетихте да проверя ! :)
 
От: PayPal не дава пари :D

А има ли вероятност тези пари да ги прехвърля в друг акаунт на друга електронна банка която няма такива изисквания като PayPal, за да си спестя ходенето до банката да заредя сметката си ?
 
От: PayPal не дава пари :D

Можеш да ги прехвърлиш на приятел с верифициран акаунт в PayPal, който да ги дръпне и после да ти ги даде :)
 
От: PayPal не дава пари :D

От това, което пише се разбира, че все още не си е индентифицирал картата. За да си добавиш картата в PayPal трябва да имаш около 1,5 - 2 EUR. Чакаш 3-4 дни и отиваш до банката ти или до някой банкомат гледаш четири-цифрения код на транзакцията и го въвеждаш. След това си тегли на воля :)
 
От: PayPal не дава пари :D

Не забравяйте, че освен да си верифицираш картата с 4 цифрения код, който получаваш на 5-тия ден в инфото за транзакцията, за да паднат наистина всички ограничения трябва да им пратите сканирани сметки на ваше име, я за ток, я за нещо друго, важното е да пише адреса и името ви, пък може и само името, също така трябва да пратите сканирани документи за самоличност - шофьорска книжка или лична карта и май това беше ако не се лъжа. Иначе само с верификация на картата пак имате някакъв лимит, но май е по-голям :)
 

Горе