PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

radev

Well-Known Member
DELETE PLEASE

Сега видях в друга стара тема същия проблем.
24-те ми часа не са минали. Ще изчакам още малко дано се появи в транзакциите.


----------------


Здравейте!

Регистрирах си кредитната карта в PayPal акаунта.
После стигнах до стъпката с таксуването на 1.5 ЕВРО
и сега трябва да валидирам картата с някакъв номер:

Check your card statement and find the 4-digit PayPal code for the charge you authorized. Enter the code below.

Предполагам, че това ще са цифрите от сметката на PayPal, на която отидоха 1.5-те Евро.

Обаче не ми е ясно едно. Къде да ги намеря тия цифри.
В разпечатката на кредитната карта няма изобщо никакви плащания към PayPal.

Някой знае ли я тази процедура.


И ако тази стъпка изобщо не я направя, ще мога ли да си ползвам PayPal акаунта адекватно (да плащам и на мен да ми плащат)

Благодаря!
 
Последно редактирано:
на мен ми отговориха да търся в картовия отдел,а аз имам един въпрос допълнително докога важи този код и наистина може ли да се ползва без активирана карта
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

да питам нещо за лимитите

Аз се верифицирах и гледам че имам лимити $500/месец да тегля.А имам ли лимити за другуте операции, да приемем, пращам пари, пазарувам и т.н
 
От: Re: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

на мен ми отговориха да търся в картовия отдел,а аз имам един въпрос допълнително докога важи този код и наистина може ли да се ползва без активирана карта

Отиваш в банката и казаш да търсят EXPUSE номера на транзакцията ти. Това е 4 цифрения код който ти трябва. в сметката ти изглежда нещо такова "PP 2364 EXPUSE". Четирицифрения код е това което ти трябва. Друг е проблема ако служителките в банката не са ориентирани със софтуера си и гледат да отбият номера.

Това всичко е дъвкано и предъвкано в темата:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=1712&highlight=expuse
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Аз също чакам кода, преди 2 дена се регнах с виртуална карта на ДСК. В електронното банкиране нямам транзакция , иначе получих смс , че са ми взели 2,90 лв. МОже би заради празниците.
Регнах се с premium акаун, как мислите да преминавам ли на по горен.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Аз също чакам кода, преди 2 дена се регнах с виртуална карта на ДСК. В електронното банкиране нямам транзакция , иначе получих смс , че са ми взели 2,90 лв. МОже би заради празниците.
Регнах се с premium акаун, как мислите да преминавам ли на по горен.

Кода ти е в СМС-а. Погледни внимателно. няма нужда да гледаш никакви транзакции в случая. Кода е в СМС-а
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

еми смс-а е следня: с карта (25464****2424) от вашата сметка са изтеглени 2,93 лв на (23423423423) в (324324)
само това е .
Иначе колко опита имам за въвеждане на номера?
ПС: числата са примерни :p
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

еми смс-а е следня: с карта (25464****2424) от вашата сметка са изтеглени 2,93 лв на (23423423423) в (324324)
само това е .
Иначе колко опита имам за въвеждане на номера?
ПС: числата са примерни :p

когато аз го правих - в СМС -а си го имаше и кода. Явно при тебе е друго. КОда се появява в транзакцията по изтеглянето - провери си сметката тогава. мисля че не е добре да опитваш с грешен код
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

dnes e 3-tiq mi den ot plashtaneto na koda kude trqa da mi go pratqt koda ?
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

dnes e 3-tiq mi den ot plashtaneto na koda kude trqa da mi go pratqt koda ?

Искай извлечение на сметката. На транзакцията с пейпал има 1234Paypal..*Expuse.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Здравейте. Казвам се Момчил и имам въпрос - Регнах сe в PayPal с Master Card преди 5 дена, дадох 2 пъти на командата ,,Resend Didit Code'', но така и не получих моя код. Трябва ли да ходя до UnitCredit BullBank да се разправям. Моля, помогнете ми, защото ми е много спешно.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Здрасти и добре дошъл. Мисля си че кода ти е дошъл, въпроса е дали имаш онлайн стейтмънт на тази карта, която си аднал. Ако имаш - провери си там в акаунта, ако не - отиваш до банката и си го искаш. Да знаеш че проблема е при нашите банки, освен че са тромави, още не са запознати с PayPal, като разплащателна система - толкова са зле милите, че не мога да повярвам че са работещ бизнес.

Всички служители в тези банки с които съм говорил, като чуят за PayPal гледат все едно съм ги питал колко е корен трети от 3 058 435. Идиоти, бате.:)

Приятен престой тук.;)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Аз чаках около седмица, и проблема не беше в банката ми и служителите.
 
в банката е проблема бате...... кода излиза за минути да не кажа веднага ама си е точно веднага на онлайн стеитмънта в нормална банка в нормална държава от еу нашите тука са се е**ли по всички параграфи..... няколко дни за да излезе на стаитмънта ??? къде отиваш ти можеби ???
 
От: От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Здравейте. Казвам се Момчил и имам въпрос - Регнах сe в PayPal с Master Card преди 5 дена, дадох 2 пъти на командата ,,Resend Didit Code'', но така и не получих моя код. Трябва ли да ходя до UnitCredit BullBank да се разправям. Моля, помогнете ми, защото ми е много спешно.
аз съм точно в unicredit и на следващия ден след извършването на верифициращата транзакция имаха кода при тях - звънна просто в картов център и това беше
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Чака се една седмица... След като си дал да ти пратят кода отново, ще се наложи да чакаш 1 седмица след повторното поискване или там последното, което си направил. Така че имай търпение.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

При мен PayPal си изтеглиха 1.50 евро чак след седмица, за това казвам че проблема не е в банката ми. Постоянно си проверявах сметката обаче нямах стотинка изтеглена.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Искам да питам нещо друго.Съжалявам че ще отклоня малко темата, но пък въпросът ми е логично продължение на темата.Става въпрос за увеличаване на лимитите.Пратих им на скоро банково извлечение, договор от банката и копие от лична карта след това ми пишат един мейл в който ми казват че не можели да видят адреса ми................................Е направо ме разбиха.Какво искат.Аз адреса си го виждам ясно написан там.Сега пак ми пращат някакви съобщения че искали документи.Какво да правя.Аз не мога да им дам сметки за ток вода и др, защото нямам нищо на мое име.Някаки идеи?
 

Горе