PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Онзи ден говорих с пейпал 4 пъти, като всеки път ми повтаряха едни и същи глупости ,а аз им обяснявам, че картата ми вероятно е блокирана, понеже нотификационния прозорец иска да я confirm, обаче като цъкна на линка и ме кара да си я добавя, а тя вече е добавена. След като реша да я update ми пише ,че нямам карта, хаха... Днес преди обяд получавам имейл, в което пише да вляза на този адрес www.paypal.DE и да направя същите глупости, къде ми ги дрънкаха...... Е, не издържах и звъннха отново, но този път ги насях едно хубаво и жената с която говорих ми каза да изчакам 2 мин. Нз какво направи, но само ми каза изляза от акаунта си и да вляза след 5 мин. и всичко ми беше оправено.

Явно си трябват здрави нерви. Една моя приятелка каза, че се опитвала да си ресет паролата, а системата й изпращало нова парола или линк(каквото и да е за ресет) след 18 мин. а лимита е в рамките на 15 мин. :) абе луда работа
 
Здравейте бихте ли ми помогнали нямам достап до мобилния си номер ими иска код за подвръждение как мога даси сменя номера или към кой дасе обърна без кода неме пуска да влизам.
 
Здравейте бихте ли ми помогнали нямам достап до мобилния си номер ими иска код за подвръждение как мога даси сменя номера или към кой дасе обърна без кода неме пуска да влизам.
Може би трябва да попиташ учителката си по български.
 
Здравейте бихте ли ми помогнали нямам достап до мобилния си номер ими иска код за подвръждение как мога даси сменя номера или към кой дасе обърна без кода неме пуска да влизам.

Аз имах същия проблем и единственото което помогна беше обаждане до съпорта им. Въпреки че беше мъка, защото пича беше от братска Индия, а моя английски не е на високи ниво, но някак успяхме да се разберем колкото да ми смени стария номер с нов. Ако нямаш пари в акаунта вероятно ще е по лесно да си регистрираш нов.
 

Горе