paypal проблем Limited Account Access

naskobg

Well-Known Member
днес реших да пратя пари на един пич чрез paypal.обаче след като ги пратих и няма и 30 мин и ми пише $$$ reversed .че са върнати и след което получавам маил :

Notification of Limited Account Access Show full header
Dear ***** *****,
As part of our security measures, we regularly screen activity in the
PayPal system. During a recent screening, we noticed an issue regarding
your account.
Our system detected unusual activity on a credit card linked to your PayPal
account.
Case ID Number: PP-293-275-828

а като вляза в акаунта и ми пише следното:

PayPal is constantly working to ensure security by regularly screening the accounts in our system. We recently reviewed your account, and we need more information to help us provide you with secure service. Until we can collect this information, your access to sensitive account features will be limited. We would like to restore your access as soon as possible, and we apologize for the inconvenience.
Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

# Jun. 6, 2007: Our system detected unusual activity on a credit card linked to your PayPal account.

и в момента акаунта ми е с limit access.което значи че не мога да пращам пари. за да изпратя трябвало съм да пратя на факса им доокументи от личната ми карта..доказателство на адреса ми които съм дал ,и bank statement ..окей ще им ги дам..ама ми пише за някакъв бар код. еи това:

Fax Cover Sheet
This coversheet has a barcode unique to your account, so please print and fax the coversheet with your other documents. We will send an email to you at [email protected] to confirm that we received your documents as soon as the fax enters our system.

някои да може ли да ми помогне да се оправя в тази ситуация..?
колко време отнема това..да им пиша ли след това че съм изпратил документи.
благодаря ви предварително
 
Gotovski каза:
ми имаш лимит за пращания колко пари си пращал ?

то е ясно че има...работата е как да си разреша проблем..Ще им изпратя необходимиоте документи и после? колко дни се чака.?офф като ги знам какви са бързаци..не е истина
ами един път 25$ и втори път $$$ долара..и явно заради втората транзакция..хем потвърдих кредитната си карта и пак.документи искат.:((
 
ем то зависи ако си пратил повече от $500 ли там колко имат лемит за месеца аз сам с премиум акоунт и всеки месец го надвишавам сас зиманията
 
Много тъпо.... Прати им всичките документи, които искат и смятам че за около ден ще ти оправят акаунта. Така поне после акаунта ще ти е verify и ще можеш да правиш каквото си поискаш :)
 
Tsanko каза:
Много тъпо.... Прати им всичките документи, които искат и смятам че за около ден ще ти оправят акаунта. Така поне после акаунта ще ти е verify и ще можеш да правиш каквото си поискаш :)

мм дано да е за ден.че наистина трябва спешно да пратя..от това ми зависи хляба за месеци наред..:((
само дето тоя бар код не ми стана ясен.може би се пише на самия документ който ще пращам поо факса.
 
Може би това PP-293-275-828 да е кода. Напиши на документите този номер да знаят хората за кои случай става дума. 8) УПСЕХ и дано всичко се оправи бързо и без други проблеми.
 
такаа..нека да ви се оплача.значи какво става...пращам им въпросните документи лични карти..банкови стеитманти.и т.н..за мое учудване получавам съобщение от тях че всичко е ок че са получели документите..Преди 2 дни бях изпратил $$$ долара до един човек но бяха върнати защото не съм бил верифициран напълно.Пича на който трябва да ги дам тези пари ме пита какво става ..става дума за една хубава сделка..и аз му казвам че пейпал са мв верифицрали и вероятно всичко е ок/.Да ма НЕ. Опитвам се да пратя въприосните $$$ и ядец...картата ми била деклайнед. Отивам аз до банкомат и какво да видя..имам само 15 $ и малко...Не издържах и им звъннах и ги питам защо тези $$$ не мога да ги пратя а и ги няма в картата ми като ми трябват и трябва да ги пратя бързо и съм пратил документи..И тя казва : Да господине верифициран сте..всичко е ок..но парите Ви ще ги върнем след 30 дни..И аз втрещен...И казвам : Е как 30 дни..аз трябва да ги дам на един човек.. и ми казва - sorry for inconovience.(съжаляваме за това):(( Еее вбесих се..и викам ок..ясно просто ми провалихте сделката..И тази за да ме ядоса още повече ми вика - Ами сега ако вкарате $$$ няма да имате проблеми.но тези $$$ ще виги върнрм до 30 дни...происто банката ви ги е отказала затова е станало така..Да ама пак лъжа..банката нищо не е направила...няма логика за да ги вкарам и да не мога да ги депозирам..Въобще с тия пейпал само и единствено проблеми..Така че ако се опитвате да пратите повече от 40$ (според зависи от акаунта ви..моя е персонален) бъдете готови да се срещнете с гоелмите проблеми.Честно да Ви кажа тази система не ми харесва изобщо...само проблеми...30 дни щяли да ми връщат пари..на майка им ****ката.и естесвтено ми провалиха сделката.
 
Съжалявам да го чуя това :? Предолагам затова има толкова много анти пеипал сайтове..... Досега не съм правил "голямо" плащане с тях, мърлячи


колкото до 30 дни държане на парите нормално, на мен ми се е случвало подобно нещо с kanoodle и looksmart... всичко ми върнаха но причиняват неудобство.....
 
arsenal каза:
Да ще ти ги върнат, иначе се води кражба :) и ще ги съдиш и нямя нужда от онлайн бизнес после :)

поросто няма думи...и какво излиза..вместу всичко да е наред то никак не е наред.и
абсолютно те са причината да нме се осъществи сделката.Кажете ми как да им вярвам на тия глупаци...за малки суми от 25-30$ нямате проблеми..проблемите идват след 50$...тогава вече не е истина с каква лупа ви гледат.и така забавят всичко..тъпото е че ме излъгаха много коварно като се оправдаха че банката ми спряла транзакцията..нищо такова...тогава по тази логика няма смисъл да ги депозирам след като ще ми ги спират..кухо оправдание от страна на пейпал.и наглост че ако преведа нови $$$ няма да имам проблеми..е да ама не съм милионер. и като е така защо не ми написах в съобщението че е възможно да чакам 30 дни..за да ми върнат парите..просто лъжи и лъжи.
 
не вярвах на всички сайтове от рода на пейпал сукс у т.н.. Сега вече им вярвам на 100%
пейпал са некоректни и не спасяват положението..напротив..правят го по зле ито успоешно.само немога да разбера как имат 100 млн потребителя..на каква основа..явно само от щатие са доволни...всички други страни повечето им потребители са с моя проблем.
 
Неможеш да получаваш пари в PayPal. Пиши на GetAFreelancer.com за проблема. Също така изпрати и едно писмо на PayPal. Дано проблема ти се оправи.
 
Митака каза:
Имам друг проблем:

Имах $30 в GetAFreelancer.com; зададох да получа париде по PayPal. Акаунтът там ми е "Personal".

Пари не съм получил, въпреки че GetAFreelancer.com индексират, че парите са пратени.

Заради това си ползвам старите добри чекчета и нямам грижи. :)
 

Горе