PayPal теглена на карта колко време да чакам

От: От: PayPal теглена на карта колко време да чакам

Банковите трансфери работят и чрез PayPal, не е нужно да се плаща с карта (ако е лимитирана до определена сума). В кеш се плаща и се издава касова бележка. Не знам какъв е бил случаят, но няма ограничения в методите на плащане тук. Вътрешният банков трансфер става за минути. Международният - за 1-2-3 дни максимум. За измамите си има глоби, които ако не се платят се поемат от (съден) екзекутор, на когото се плащат с лихви. Дори за здравните те погва екзекутор, ако не са плащани 6 месеца. Плащат се здравни - безплатно се постъпва в клиника и се минава на различни прегледи с 2 евро входна такса, без каквито и да е други плащания. За бизнеса условията са по-благоприятни от нашите.
Те и тука замислят да криминализират неплащането на осигуровки, а и след 3 месеца без такива ти спират правата. Освен поздравления, че сте успели да се установите в по - цивилизована държава, нищо друго не мога да кажа. Дай Боже всеки му, да може да живее в нормална държава и да води нормален уреден начин на живот.
 
От: От: PayPal теглена на карта колко време да чакам

Може ли да ти дойда на гости в Словакия ?

Потърси ме в агенция за запознанства :D

Пич, във форум за бизнес сме - ако имаш конкретно предложение, изложи го. Самата аз съм "на гости в Словакия".
 
От: PayPal теглена на карта колко време да чакам

Е извинявай - просто ми хареса. А и това за Словакията беше шега.
В кой форум за запознанства да те намеря ?
 
От: PayPal теглена на карта колко време да чакам

Сериозно ли мислиш, че робот като мен ще си губи времето в чатове... :D Иначе, перфектни китаристки умения имаш, само да наблягаше повече на рок, отколкото на камъните падат...
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе