Paypal .com блокиран от?

Знам че ще прозвучи тривиално, но провери ли си hosts файла да не би е блокирано нещо там, да има IP + и в фајаруола да не ти блокира нещо?

Пробвай и с различни браузери - Firefox & Edge.
 
Нищо няма там да го таковам. Е 2 браузъра пробвах. Много интересно даже и родителски настройки нямам. Не, че съм се счупил да си отварям ПейПал, но "що така, бе Миме"?!?
Друг/и идеи?
1. Влез моля в Safe mode + Networking (Ctrl + R --> msconfig --> Boot --> "Safe boot" checkmark --> "Network" checkmark --> OK --> Restart) и кажи дали оттам ти отваря PayPal? Усъмнява ме антивирусната МкАфий.

2. Ако и оттам не отваря, следвай моля тези инструкции и кажи дали има прогрес (само частта с въвеждането на DNS-ите я пропусни, в смисъл не ги променяй с други, остави да си взима автоматично, или ползвай по дефоулт, които ти дават от Интернет провайдера):

 
Последно редактирано:
McAfee беше. Просто изключих firewall-a там и се оправиха нещата. Сега ще добавям изключение.
@NEROMARE балгодаря!
Моля, за нищо. Най-се радвам като завършва денят добре. Или като започва, зависи от гледната точка. Со здравје и добро!
 
McAfee беше. Просто изключих firewall-a там и се оправиха нещата. Сега ще добавям изключение.
@NEROMARE балгодаря!

За какво ти е антивирусна програма? Това е за баби и дядовци, които не знаят къде се намират. Всеки средностатистически човек знае на кои сайтове да разчита... С тия антивирусни само си вкарвате автогол и си товарите машините. АНАТЕМА :D
 
Много просто, сайтовете из които чопля са правени от индианци и като зареди се измества съдържанието... два пъти кликам на рекламни линкове като преди 3 стотни там е било нещо друго :cool:. Та затова.
 
Както каза slavchev,не ти трябва антивирусна ако знаеш къде влизаш и какво теглиш/отваряш.
За рекламите - Adblock Plus (приложение за браузъра)
 
За какво ти е антивирусна програма? Това е за баби и дядовци, които не знаят къде се намират. Всеки средностатистически човек знае на кои сайтове да разчита... С тия антивирусни само си вкарвате автогол и си товарите машините. АНАТЕМА :D
Верно, и не верно.

По принцип не ползвам антивирус, обаче напоследък ми се налага да тегля съмнителни апп-ове и да отварям още по-съмнителни линкове. Добре че имах антивирус, че преди 2-3 дни отворих линка на колегата от този форум @Милен Вълов, та той най бескрупулно си ме зарази с Криптокопачье! :eek: :rolleyes:

AVIRA-та ми го стопира както цигање стопира железо. o_O
 
Верно, и не верно.

По принцип не ползвам антивирус, обаче напоследък ми се налага да тегля съмнителни апп-ове и да отварям още по-съмнителни линкове. Добре че имах антивирус, че преди 2-3 дни отворих линка на колегата от този форум @Милен Вълов, та той най бескрупулно си ме зарази с Криптокопачье! :eek: :rolleyes:

AVIRA-та ми го стопира както цигање стопира железо. o_O

Не беше безкруполно! Нито умишлено! Нямах представа че се свалят файлове от сайта на компа! И повярвай ми, ако се набуташ там де не требе, никоя антивирусна няма да ти помогне(тествал съм всичките)! :D
 
И повярвай ми, ако се набуташ там де не требе, никоя антивирусна няма да ти помогне(тествал съм всичките)! :D

Ова е познато на сите!
П.П. Вервам ти, и ти прощавам. Гати аз Криптокопањето! Че изкопаш светот бе! :eek:
 
Аз например не ползвам антивирусна, а на единия си хард имам кви ли не вируси! Естествено нито един не е активен, ама два клика върху някой и замина.... :D

Мисълта ми е... че зависи от това какво сваляш и къде ровиш... а не от самата антивирусна! Да хубаво е някой ти каже Алоуууу ко шрайш в тоя сайт, глей кви буклуци се свалят на машината ти! Но го има и този момент, че може и една бисквитка да е, и в нея да има (troth , и пак да ти я засече като вирус!
 
Ова е познато на сите!
П.П. Вервам ти, и ти прощавам. Гати аз Криптокопањето! :eek:

Не... аз се извинявам за това... и премахнах тая шитня от сайта си. И ти благодаря за това че ми каза какво се случва <3
 
RATs дето са fud не ги спира антивируса. Затова слагайте firewall смело! Да блокира connection attempts.

П.П. @Милен Вълов, че изкопаш светот бе! :eek:

Вчера в youtube попаднах на RATs за свободно сваляне, свалих го ама ме е шубе да разархивирам файла :D на виртуална машина коги имам време ще да е.

А свето неща да го копам... веке инам малко уоркари кан минергейт и ке видим ше го биде ли или ша го либи :D
 
Много просто, сайтовете из които чопля са правени от индианци и като зареди се измества съдържанието... два пъти кликам на рекламни линкове като преди 3 стотни там е било нещо друго :cool:. Та затова.
Това е гадно дайба хахахахха

Както каза slavchev,не ти трябва антивирусна ако знаеш къде влизаш и какво теглиш/отваряш.
За рекламите - Adblock Plus (приложение за браузъра)
Блок на Адблока и ДгД да влезнеш в сайта :D

Тъпото е че зарад кофти парчета нагли едни такива, всеки втори си слага адблок, и вепмастера го задухва от към доход от реклами!
 

Горе