Peer-to-peer lending платформа

видях го това с дълга

караи
 
човек не се заяждам с теб нито с който и да е тук в форума

просто си изразявам позицията

:)

и повярвай ми няма да се чувствам виновен заради максимално обективната ми позиция ( за 27 годишен )
минимално обременена от България

просто погледа ми е по обективен
 
Човек, научи се първо да пишеш, моля те. Трудно разбирам повечето от опитите ти да сътвориш изречение.
След като направиш това се върни отново в този форум и можем да продължим разговорите нататък.
 
добре :)
 
След 8 месечен тест с klearlending и iuvo-group мога да споделя моя опит, и той е че с iuvo се печели по-добре. Парите се въртят по-бързо и при консервативен профил имаш по-добри приходи. Сега добавят Грузия и Полша но инвестирайте разумно.
 
След 8 месечен тест с klearlending и iuvo-group мога да споделя моя опит, и той е че с iuvo се печели по-добре. Парите се въртят по-бързо и при консервативен профил имаш по-добри приходи. Сега добавят Грузия и Полша но инвестирайте разумно.
Подаде ли данъчната си декларация?
 
Къде бихте инвестирали едни 10-20К лева в p2p платформи?

В klear за 5 дни при автоматично разпределение са ми разпределили в кредити няма и 500 лв. Така докато ми разпределят цялата сума ще мине доста време.

Вие бихте ли разпределили подобна сума за инвестиране в p2p и в други платформи и в кои?
 
Започнах p2p инвестирането си в Klear, но след около 7-8 месеца излезнах. Платформата е много добра и повечето кредити са надеждни. Имах годишна доходност от 7,2%. Единствената причина да разпродада всичко и да излезна от тази инвестиция е, че за мен е нисколиквидна. Повечето кредити са с продължителност от поне година.

Пренасочих парите в други платформи като Iuvo и Bondora Go and Grow (в Bondora инвестирам само и единсвено чрез продукта Go and Grow). Повече информация за p2p има в този сайт: https://www.vivainvest.eu/

Давам реферален линк за регистрация в Bondora Go and Grow -> https://bondora.com/ref/biserg. Така ще получите начални 5 euro, а аз 2% от инвестираните ви средства през първите 30 дни.

Прочетете внимателно преди да инвестиранте, запознайте се с рисковете и решете сами.

(Информацията която давам е чисто информативна и не е препоръка за инвестиране. Не инвестирайте само заради началния бонус от 5 euro или заради каквито и да е било други бонуси).
 

Горе