Photoshop.bg и illustrator-bg.com

Photoshop.bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Продавам двата сайта Photoshop.bg и illustrator-bg.com. Причината поради която искам да ги продам е, че замислям много по-голям проект за които са ми нужни средства. Ето и малко информация за сайта:

Сайта стартира преди една година, и до момента нито един лев не е даден за реклама!
Посещенията са предимно от Google.

Ключови думи:
Фотошоп - 1ва страница, резултат 1
Photoshop - 1ва страница, резултат 7
фотошоп уроци - 1ва страница, резултат 3
уроци по фотошоп - 1ва страница, резултат 3
уроци за фотошоп - 1ва страница, резултат 4
фотошоп българия - 1ва страница, резултат 1
фотошоп за начинаещи - 1ва страница, резултат 7

Това са само част от ключовите думи, най-често се влиза с ключови думи към даден урок.

Уроци:
Над 500 урока за момента.

Дизайн:
Системата е Joomla не знам до колко сте запознати със системата, но ще Ви направя кратко разяснение:

Дизайн - Уникален!

Уникален дизайн на компонентите:
phoca download и abook

РЕКЛАМИ:
Въртящите реклами в сайта са от: Google, Easyads, httpool и adcash.

Facebook:
За момента страницата на сайта е с НАД 1400 фена. Харесалите страницата са САМО хора които са заинтересовани от Фотошоп!

ВАЖНО!
Ако сте заинтересовани от Photoshop.bg се обвързвате с покупката на www.illustrator-bg.com тъй като двата сайта са свързани, може да се влезе с едно и също потребителско име в двата сайта (illustrator-bg.com е отново е с уникален дизайн, както на сайта така и на компонентите.)

Цена:
Нова цена: 1200 лв. и за двата сайта.

Посещения:
Средно около 7500 на месец.

Приходи:
Приходите за момента покриват всички разходи по сайта домейн (60 лева) + хостинг $ 120 от Hostgator. + малко отгоре. Както казах за сайта не е инвестирано нито стотинка за реклама.


Поздрави,
Радомир Георгиев,
admin[@]photoshop.bg
 
Последно редактирано:
От: Photoshop.bg и illustrator-bg.com

Здравейте, интересува ме ориентировъчна цена. Имам познания в областа на дизайна и мисля, че мога да развия сайта Photoshop.bg до съвсем друъго ниво. Моля за аналитикс или брояч за посетителите влизащи в сайтовете.
 
От: Photoshop.bg и illustrator-bg.com

webstil: Приходите изкарани от сайта покриват всички разходи (домейн за една година + хостинг от Hostgator) + малко отгоре.
Преди около две седмици имах покана да ползвам Adcash и честно казано съм доволен от това което изкарва там.

koynov: Ще ти отговоря след малко.

Ако заинтересованите нямат опит по Photoshop, ще им дам информация как да поддържат сайта, било то файлове, уроци и т. н.
 
От: Photoshop.bg и illustrator-bg.com

Може ли детайли на лично + ориентир за цена?
 
От: Photoshop.bg и illustrator-bg.com

Бих желал ЛС с приходите и аналитик данни. Мерси.
 

Горе