Pokemon Go заразата

От: Pokemon Go заразата

Не се сопвам, просто ми е все тая дали имат в касата си пари или нямат.
Важното е, че имат трафик към сайта си, имат милиони сваляния на играта на час и стотици милиони играчи в целия свят, и то за няколко дни.
Това им качва борсовата цена двойно, като я прави от 12 на 42 млрд долара.
А как ще си вкарат пари в касата - ами само те си знаят ;)
А що се отнася до "благото на форума" ... не виждам някой тук да се интересува как другите правят бизнес и да взима пример от тях.
Тук всеки се упражнява на тема "Аз съм специалист на тази тема и ти казвам, за да си наясно" ;)
Хайде стига толкова на тази тема ...
 
От: Pokemon Go заразата

Вече даже има хора, които работят, за да ловят Покемони вместо вас... :cry:
Като има балами мързеливци, и това си е бизнес, макар и леко комичен от моя гледна точка. Успех на наемните ловци на покемони.
 
От: Pokemon Go заразата

Ако си дете до 10-12 години е по-нормално някак си,
но това големи хора да ходят/тичат като зомбита по-улиците в търсене на нещо, аз лично не мога да го разбера. :mad:

https://www.youtube.com/watch?v=0GmiLUCrxUI

Трябва да си изключителен идиот, че да си губиш времето по този начин...
 
От: От: Pokemon Go заразата

Ако си дете до 10-12 години е по-нормално някак си,
но това големи хора да ходят/тичат като зомбита по-улиците в търсене на нещо, аз лично не мога да го разбера. :mad:

https://www.youtube.com/watch?v=0GmiLUCrxUI

Трябва да си изключителен идиот, че да си губиш времето по този начин...

Същото се отнася и за Фейсбук.
Нормално ли е по цял ден да дремеш у фейса и да се тагваш от всякъде, където си?
Те някои само от кенефа дето не се тагват ...
Или през 5 минути да пишеш в какво настроение си?
За всеки влак си има пътници...
 
От: От: Pokemon Go заразата

Същото се отнася и за Фейсбук.
Нормално ли е по цял ден да дремеш у фейса и да се тагваш от всякъде, където си?
Те някои само от кенефа дето не се тагват ...
Или през 5 минути да пишеш в какво настроение си?
За всеки влак си има пътници...

Именно поради тази причина влизам във фейсбук само да публикувам нещо в страниците си и съм спрял всичко останало, въобще не виждам кой какво пише и не публикувам :)
 
От: От: Pokemon Go заразата

Именно поради тази причина влизам във фейсбук само да публикувам нещо в страниците си и съм спрял всичко останало, въобще не виждам кой какво пише и не публикувам :)

Но станалите 1.999.999.999 потребители по цял ден си губят времето вътре :)
 
От: Pokemon Go заразата

Аз много се смях на онези обирджии
дето вардели на някакво затънтено място да дойде някои да лови покемони и го преджобвали ....

И не само това, постоянно се тагват във фейсбук и се хвалят, че са на море и т.н, а не се усещат, че има хора, които дебнат точно за това и следят на кой дома му е свободен за "разглеждане".
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Pokemon Go заразата

как да правим пари от тая работа, трябва бързо да мислим, преди да отшуми...
 
От: Pokemon Go заразата

Казвайте, казвайте...аз не съм инсталирал изобщо тая игра и нямам никаква идея как да направя пари, а манията е огромна и досетим ли се би било супер...
 
От: Pokemon Go заразата

Как да правим пари от покемон?
1. Пишем статия със заглавие: Сландално, Ексклузивно, ХИТ, Промоция, Само при нас + Покомон нещо си
2. В изложението обясняваме:
а) Колко тъпи са хората играещи играта
б) Колко по-добре е било преди, а сега хората са ходещи зомбита
в) Някаква скандално-измислена случка свързана с покемон + изневяра, грабеж, инцидент по възможност завършващ със смърт.
3. Постваме статията във група с безмозъчни зомбита във фейса
4. Събираме пари от този така качествен трафик.

Схемата работи, понеже хората обичат да се чувстват по-висши от останалите тип : "Ето тея идиоти си губят времето с пикимани, не са възвишени като мен - продуктивно вися 4 часа на ден във фейса и 3 пред телевизора".

пс. Ако искате да хванете нишовия пазар на параноиците - напишете нещо как играта събира данни, и после ги праща на жената, да види тя с коя млада булка сте си играли на "ловци на паткимани". Примерно.

ЕДИТ: И една безплатна статия, копирайт е ФФА.
Скандално - Покемон - играта убиец!
Подзаглавие: Смъртен случай и развод след игра на Покемон.

Сигурно сте забелязали манията с известната в последно време игра Pokemon GO. Тя не пропусна и българските играчи, който излязоха задружно по паркове и граднки да ловят покемони. Играта представлява хвърляне на топки по виртуални същества, след което играча хваща покемона и ги складира във виртуален кучкарник.
От интернет пространството виждаме, че играта крие и свойте рискове - хора катастрофират, понеже си гледат в телефона, други биват ограбени, трети намират трупове след като играта ги е накарала да отидат в отдалечена зона.
От сигурен източник *секс-на-бабички.ком* научи, че и в България играта взе първата си жертва!! Дете загина, след като беше нападнато от зли кучета, докато е играло покемон. Детето случйано е попаднало на арена за бой с кучета-питбули.
Сигурно се питате - хубаво, детето умряло, ама от къде и развод? Отново от сигурни източнци ПЪРВО ПРИ НАС научихме, че баща му през това време е бил на романтична сесия с друга ловджиика на покемани. Бащата е изневерявал на жена си, с пусната камера на телефона, понеже е играл покемон. След като жена му разбирал, въпреки удара от загубенето дете е намерила сили да ги заери с мръсни чорапи, ютия и вчерашен вестник, преди да поиска развод.

//
пс. Правописните грешки са с цел да задоволим аудиторията.
 
Последно редактирано:
От: Pokemon Go заразата

Днес видях статия, в голям чуждестранен сайт, че уж домашните любимци виждали покемоните и имаше снимки как ги зяпат... хахаха
 

Горе