PPC - бози...

interfena

Member
Офф писна ми от тези PPC Програми при вас как са нещата
преди бях с адсенсе и на няколко пъти забелязах, че ми изчезват
пари малки суми но изчезват да кажеме за 10 дена имаме събрани 15 $ и хоп в 1 момент стават 12$..... поради условията им сложих едни
други сайтове мой в Етаргет.бг и вчера си влизам в акаунта 36 лева събрани за месеца..... хоп изчистват го днеска нов месец влизам за мина
лия месец имате 26 лева........ май няма смисъл от тези глупости, най-чистото нещо си остана директната продажба на реклама
(лично мнение) Споделете вие при вас имало ли е такива случай. Не ме е яд за малкото пари който крадът по този начин , но просто е много дразнещо неможе човек по цял ден да ги следи какво правят...
 
От: PPC - бози...

То не стига, че им въртиш рекламите за някакви смешни центове, че и ще те таргашат.

Мен още не съм ме таргашили ама от скоро се занимавам с такива бозяви програми и въобще не съм доволен. То смешна работа и се чудя за какво ги държа ами не ги разкарам.

Единият ми сайт е на БГ и там някакви баснословни кликове от по $0,01. Голям майтап:lol:
 
От: От: PPC - бози...

То не стига, че им въртиш рекламите за някакви смешни центове, че и ще те таргашат.

Мен още не съм ме таргашили ама от скоро се занимавам с такива бозяви програми и въобще не съм доволен. То смешна работа и се чудя за какво ги държа ами не ги разкарам.

Единият ми сайт е на БГ и там някакви баснословни кликове от по $0,01. Голям майтап:lol:

Майтап от сякъде е...,но издателите си намират адуордс валчери по евтино и си мислят , че като си купят валчери ще и излезе по ефтино от продажбата на реклама между 2 те страни на средна цена да кажеме без комисионните от Г примерно, но грешът щото много фалшиви кликове ги цакът :) изобщо с ппц не си е работа, исках да сложа 10 тина ауто блога с някоя ппц и да си течът от време на време стинки обаче щом всички програми са такива некоректни няма смисъл.
 
От: PPC - бози...

Преди време бях пускал подобна тема и явно ще се повторя. PPC системите за неизгодни както за издателите, така и за рекламодателите. Едните (рекламодателите) се изтарикатяват да пробутват реклама на марка (по такива реклами никой не клика), а издателите масово ползват автоклик система. Така пак се връщаме на комунистическата идея: "Аз го лъжа, че му работя, той - че ми плаща". Крайно време е да разберат тези посредници, че сайтовете не са собственост само на лапетии на по 12-16 години, които мама и татко ги 'ранят и тези пари им идват като допълнителни джобни.
Аз в момента пробвам CPA система и да видим какво ще става. Но дори нищо да не излиза от това, няма да се обиждам да ми купуват реклама с толкова хиляди уникални посетители през месеца за 20-30лв. По-добре да си ги извадя от джоба и да се самопочерпя вместо да се занимавам с тарикати.
 
От: PPC - бози...

Ами аз като гледам няма кой да ги следи дали лъжат, нито защо ощетяват издателите с някви пари. Държавата няма орган, който да иде и да им рови в кода, държавата гледа да си плащат данъците и другото си го правят както си знаят. Единственото решение е, човек като не е доволен да ги махне, но ако пък не може да продаде директна реклама, се получава все едно го прави за хоби.
 
Последно редактирано:
ами може да се насочи човек към сайтове за чужбина където кликовете си заслужават повече и афилейт маркертинг а бг сайтовете да си ги държи като хоби засега и да ги монетизира когато му доиде времето... поговорката беше няма да е все така :) Успехи батета :)
 

Горе