PR 5 и свободен за регистрация

От: PR 5 и свободен за регистрация

Лаишки въпрос- високия пейдж ранк носи ли полза за сайт в различна сфера?
 
От: PR 5 и свободен за регистрация

Не знам дали носи. Не съм сигурен, че гугъл може да разбере на 100% каква е била предишната тематика
нали не мислиш, че ще сравнява стария контент (ако въобще го пази някъде) с новия?
Пък и всеки сайт може да бъде разширен като тематика - едва ли Г. има база данни -- този домейн е само за такива сайтове, онзи е за други и т.н.

п.п. това да не се приема като призив за купуване на домейна който бях публикувал
всеки си носи отговорност
 
Последно редактирано:
От: PR 5 и свободен за регистрация

Сигурно го пази и ще отчете новия контент. А възможно ли е пи-ара да падне ако новия сайт не е интересен?
 
От: PR 5 и свободен за регистрация

Сигурно го пази и ще отчете новия контент. А възможно ли е пи-ара да падне ако новия сайт не е интересен?

Не би трябвало да падне PR на домейна се определя от PR на линковете сочещи към него. Така знам аз поне. :)

По първия въпрос - едно време беше от полза сега вече не знам може и да не е. :)
 
От: PR 5 и свободен за регистрация

А възможно ли е пи-ара да падне ако новия сайт не е интересен?

всичко е възможно
утре може и 0 да стане

PR на домейна се определя от PR на линковете сочещи към него.
преди може и така да е било, но със сигурност вече се взимат под внимание още доста параметри
 
От: PR 5 и свободен за регистрация

Не се занимвайте с дроппед домейни ;)
А ако са ви толкова интересни >> 301 redirect на ваш домейн към Гугъл и на следващия ПР ъпдейт ще си имате свой собствен "ПР 9" (поне до по-следващия ъпдейт).
 

Горе