Predpriemach*net

ramshtain

New Member
Къф е този сайт Предприимач.нет, че мадразни нешо, да нисам награден с банана
 
От: Predpriemach*net

Бластерче, теб не те ли бяха изпратили в неплатен отпуск...
 
Re: От: Predpriemach*net

Бластерче, теб не те ли бяха изпратили в неплатен отпуск...

В един мизъръбъл лист е. Този сайт е наш, но е забравена от бога социалка, от тия лошите букмарк. :) Използва се за сателит и препращаме на там заслужилите. ;)
 
От: Predpriemach*net

Бластерче, теб не те ли бяха изпратили в неплатен отпуск...

Неплатен не става банана само за платен отпуск за морски курорт с бананови атракции мога приема,,, евентуално
,,
 
От: Re: От: Predpriemach*net

В един мизъръбъл лист е. Този сайт е наш, но е забравена от бога социалка, от тия лошите букмарк. :) Използва се за сателит и препращаме на там заслужилите. ;)

Мерси за инфото, наистина не знаех и сега научих за съществуването му. Но е яко. Явно някой учи правопис там... :lol:
Наскоро срещнах един от новобранците ми в казармата и ми показа част от едно мое наказание- 100 пъти да напише в тефтера си "не се пуши в строя" :lol::lol::lol:
 
От: Re: От: Predpriemach*net

В един мизъръбъл лист е. Този сайт е наш, но е забравена от бога социалка, от тия лошите букмарк. :) Използва се за сателит и препращаме на там заслужилите. ;)

Каде ми е медалот за заслужил артис
 
От: Re: От: Predpriemach*net

Мерси за инфото, наистина не знаех и сега научих за съществуването му. Но е яко. Явно някой учи правопис там... :lol:
Наскоро срещнах един от новобранците ми в казармата и ми показа част от едно мое наказание- 100 пъти да напише в тефтера си "не се пуши в строя" :lol::lol::lol:

Кво злорадстваш ве Владко, па уж ми беши приятел
 
От: Re: От: Predpriemach*net

В един мизъръбъл лист е. Този сайт е наш, но е забравена от бога социалка, от тия лошите букмарк. :) Използва се за сателит и препращаме на там заслужилите. ;)

Са обосновеш ли или силата на поголемия наказва,,, язе шото сам малечак и не пискам
Само два метра сам порасал па на акъл не ми треве шото като ма видат иси забравят акъло
 
От: Predpriemach*net

Гуспуда адменестратори трява да сообшавате какви санкции сти приели, няма ли отговорите
 
От: Predpriemach*net

Гледам че Блинки е в темата, адано получа адекватен отговор,,, ама надали, като гледам как се отнасят с такива като мени, явно им трява даскал
,,
 
От: Predpriemach*net

@Blinky, дай нещо като отговор, все пак на тебе се надяваме и на твойта оценка
Толкова черен ли бях за вас тада ме пратите да бера банани
 
От: Re: От: Predpriemach*net

В един мизъръбъл лист е. Този сайт е наш, но е забравена от бога социалка, от тия лошите букмарк. :) Използва се за сателит и препращаме на там заслужилите. ;)

Не е честно,,, признай си
 
Re: От: Re: От: Predpriemach*net

Са обосновеш ли или силата на поголемия наказва,,, язе шото сам малечак и не пискам
Само два метра сам порасал па на акъл не ми треве шото като ма видат иси забравят акъло

Бате, предупредих те. Няма лошо, че си мелиш. Но поне там където си е редно да се съобразяваш с правилата. Така както правят всички. И за да не изглеждам като досадна даскълка да ти чета конско и да ти обяснявам кое какво, помисли сам какво може да промениш, ако не, ще се трием, предупреждаваме и банваме. Както искаш ти. Но не е ОК поведението ти тук. ;) Базика ти се отварянето на сайта, демек сложен си в лист, който е за "специални" потребители. Сега вместо да се върна към личните си и да отговоря на хората по много по важни въпроси, седя и обяснявам глупости, на човек, който предполагам, че е много наясно какво не е ОК. За това повече няма да ти се обяснява. Както искаш действай. ;)
 
От: Predpriemach*net

Бластерчето рони крокодилски сълзи и иска обяснения. Пак продължавай да пишеш в "краварския стил" . Така си интересен и забавен на всички :D
 
Re: От: Predpriemach*net

Бластерчето рони крокодилски сълзи и иска обяснения. Пак продължавай да пишеш в "краварския стил" . Така си интересен и забавен на всички :D

Чак пък интересен. В седмицата, в която влезе във въпросния лист получавахме всеки ден репорт и ринахме след него. Беше предупреден, сори, ама ако не се разбираме като хората, така се получава. Не знам нещо по-либерално като подход. в други форуми да са го банирали още преди месеци. А пък да му се обясняват - това просто е мираж. ;) Аз пиша най-вече, за да наясно всички, че не сме некви гадове дето цел №1 им е да си изливат комплексите. Просто си има правила и това е и мярка. :)
 

Горе