preporuchanoza.net - какъв е този к***ф?

Според мен пък Google много сериозно пренебрегва нашия пазар, базирайки се на малкото вложени бюджети и големината му. И в този ред на мисли е възможно и по-слабия контрол, демек липсват редактори - такива, които преглеждат ръчно рекламка по рекламка. За жалост няма как да им се сърдим. Къде къде по-неатрактивни сме от една Германия или Испания, но това е друга тема. Тема, която води след себе си такива като сегашната.
 
Според мен такива реклами вредят на сайта като цяло. Аз като вляза в някой сайт и първото което се вижда е такава реклама, веднага излизам без дори да погледна самия сайт.
 
Според мен това да разчиташ на адсенс в бг е много наивно. Няма по голям шит от това да разчиташ на тукашните адсекс печалби. Сайт с 20000 на ден, и некви има няма 20 лева или нещо такова. Смехория. :)
 
Абе може с много агресивно разположение да докараш някакви прилични пари, ама като видиш какво правят колегите в цивилизацията, пак ти става едно такова тегаво....


Според мен това да разчиташ на адсенс в бг е много наивно. Няма по голям шит от това да разчиташ на тукашните адсекс печалби. Сайт с 20000 на ден, и некви има няма 20 лева или нещо такова. Смехория. :)
 
Горе долу взеха да се оправят нещата, но трябва поне 10минути на ден да се отделя за блокиране
спама се познава по многото пуснати реклами за едно и също нещо.
Примерно numerologia7.com - изобщо не мога да разбера кой ще даде 6лв за подобна глупост и ги блокирам - залели са цялата рекламна мрежа
Като махам спама и резнообразието на реклами се увеличава
 
11378281122271397999

И ако си мисли някой маркетингов идиот, че ще ми качва реклами по 100кв няма да стане.
 
Беджев, ти си стана май сео разбирач и онлайн магазинер, евала:)
 
Веднъж блокирах рекламата на някаква погребална агенция, да ми излиза в сайт за забавление вече беше прекалено...
 

Горе