presta или open cart?

От: presta или open cart?

Нямам време да се занимавам със сайта,а и уникалните ми са към 760 на ден,Бих искал да го дам под наем на фирмите, Идеята е следната-един сайт - един админ и 15 user фирми,които си продават своите продукти.Възможно ли е ?
 
От: presta или open cart?

а ако се купят 3 продукта от 3 различни фирми?
 
От: presta или open cart?

Ако всички фирми имат достъп ще виждат всички поръчки които се правят по сайта.
Можеш да и свържеш отделно един имейл който ще пищи когато ма направена нова поръчка.
Но по отделно всяка фирма да получава известие че е поръчан техен продукт според мен не може.
 
От: presta или open cart?

Мерси, разбрах -има ли поръчка аз я препращам към фирмата!
 
От: presta или open cart?

БГ вариянт на алибаба супер. И аз съм го мислил, ама не сколасвам с времето. Брой ме за клиент
 
От: presta или open cart?

Нямам време да се занимавам със сайта,а и уникалните ми са към 760 на ден,Бих искал да го дам под наем на фирмите, Идеята е следната-един сайт - един админ и 15 user фирми,които си продават своите продукти.Възможно ли е ?
Имаш няколко вариянта, единия е дропшипинг имаш поръчка те я изпращат на клиента от твое име.
Другия е мулти вендор система в която всеки да си има акаунт и да си се оравя сам.
При първия имаш малко повече ангайименти към съдаржание и СЕО контакта с клиентите.
При втория не си толкова ангажиран ако те устройва по добре да си вземеш софтуер като този
 
От: presta или open cart?

Относно коя системата - Prestata е много напред

Относно това коя е по - евтина - и двете са безплатни и можеш да намериш доста безплатни модули
Относно това коя е по - сложна като система - Prestata - 100%
Определено няма да я научиш лесно, но си заслужава.

Примери хиляди.. не съм аз човека дето трябва да ги изброява.
 
От: presta или open cart?

Малко извън темата. Как реши проблема с изображенията след надграждането? Форума на преста нещо са го хакнали.....
 
От: presta или open cart?

Големи филми преживях, дефакто програмата ме е била излъгала, че е направила 100% backup - та просто върнах времето назад и такам
 
От: presta или open cart?

Е супер, че са се оправили нещата що годе лесно. Чакам аз сега да излезе 1.5 и се мяткам на мъките :lol:
 
От: presta или open cart?

Е супер, че са се оправили нещата що годе лесно. Чакам аз сега да излезе 1.5 и се мяткам на мъките :lol:

Ами сигурно ще е добра, аз най вероятно няма да успея да мина с главния си сайт на нея, просто много модули много чудо имам и на 1.5 няма да работят :)
 
От: presta или open cart?

Да май за съжалние е така но аз съм на 1.4.0.1 е мъка голяма по-някога. Ъпнах един тестов 1.4.8.2 до 1.4.9 с модул за autopdate и стана перфектно. Тея дни като ми остане време ще го пробвам на работещ магазин да видим колко ще го омаже :lol:
 

Горе