Range Rover Sport 272 hp

От: Range Rover Sport 272 hp

Пробвай я на дино. Така ще измериш максималната мощност, компресия на двигателя и т.н.т. Също така нека проверят за добавки към маслото за изкуствено вдигане на компресията. Често срещано е това. Изчисти я добре и провери за вдлъбнатини из ламарините и виж всички капаци дали са симетрични. По този начин ще установиш дали е блъскана. Лично бих си и закачил лаптопа към компютъра на машината за да тествам цялата система за грешки.
 
От: Re: От: Re: Range Rover Sport 272 hp

Какво предложиха от автокъщата? Да, магистралата - ще се набиеш на учи, определено. Ако имат нещо временно, което да сложат, но не трябва да го поемаш ти, все пак всяка кола трябва да може да и се направи едно кръгче преди да се вземе. Даже не знам защо са го измислили така и нямат алтернатива. Като един път отидох да гледам един МЛ 2006-та, който не запали, защото вътре нямаше акумулатор. Ебати вица беше това. И им благодарих. Не, че ще купувам, но можеше да ме мотивира да започна да се гърбя за тази кола. :)

И аз имах такъв случай с рейндж обаче отивам да го разглеждам едната му чистачка килната на една страна капака леко огънат колата от 2004 и на 78 000 км казвам отвори вратите да го видим как е вътре само шофьорската отвори щото нямал акумулатор а искаше към 30 000 лв за джипа и тоя ми вика перфектна е колата е от Англия и аз му викам а километрите въртяни ли са и той ми казва в Англия такива работи не правят и аз щех да пука от смях.
Иначе тези транзитни номера могат ли да се сложат без да съм купил колата ?
 
Ако е от Англия, демек е с десен волан? Така ли. Това не е оферта. :)

Мани ги тези шарлатани. Говорят ги какви ли не. Кола на приблизително 10 години на тези километри, как не. :) Всички сме чували за дядото-пенсионер, който я е държал в гараж и за това е толкова запазена. Глупости на таркалета. Между другото дилърите на коли втора употреба са най-големите тарикати. За това се ходи задължително с някой запознат или при някой много твои човек. За да продадат тази стара тенекия са готови да ти изговорят какви ли не глупости, кои от кои по-олигофренски. :)

Мисля, че могат да се сложат. Все пак са временни, докато не се регистрира. Но да ти кажа честно, някой който не си направил труда да оправи чистачката или купи акумулатор за кола над 30К, не заслужава да купуваш кола от него. Аз така се отчаях от този нещастник. Казах ми, че дори и да не съм аз, но ако следващия попадне в моята ситуация, да ме викне да ми каже как му я продал, защото ще напиша книга за - нещо като безценни съвети при продажбата или как да ги направим на маймуни. :)
 
От: Re: Range Rover Sport 272 hp

Ако е от Англия, демек е с десен волан? Така ли. Това не е оферта. :)

Мани ги тези шарлатани. Говорят ги какви ли не. Кола на приблизително 10 години на тези километри, как не. :) Всички сме чували за дядото-пенсионер, който я е държал в гараж и за това е толкова запазена. Глупости на таркалета. Между другото дилърите на коли втора употреба са най-големите тарикати. За това се ходи задължително с някой запознат или при някой много твои човек. За да продадат тази стара тенекия са готови да ти изговорят какви ли не глупости, кои от кои по-олигофренски. :)

Мисля, че могат да се сложат. Все пак са временни, докато не се регистрира. Но да ти кажа честно, някой който не си направил труда да оправи чистачката или купи акумулатор за кола над 30К, не заслужава да купуваш кола от него. Аз така се отчаях от този нещастник. Казах ми, че дори и да не съм аз, но ако следващия попадне в моята ситуация, да ме викне да ми каже как му я продал, защото ще напиша книга за - нещо като безценни съвети при продажбата или как да ги направим на маймуни. :)

По тея къщи е все едно отиваш на бойното поле всеки иска да те прецака иначе колата я е купил англичанина от американеца и са я продава в България.
 
От: Re: От: Re: Range Rover Sport 272 hp

Какво предложиха от автокъщата? Да, магистралата - ще се набиеш на учи, определено. Ако имат нещо временно, което да сложат, но не трябва да го поемаш ти, все пак всяка кола трябва да може да и се направи едно кръгче преди да се вземе. Даже не знам защо са го измислили така и нямат алтернатива. Като един път отидох да гледам един МЛ 2006-та, който не запали, защото вътре нямаше акумулатор. Ебати вица беше това. И им благодарих. Не, че ще купувам, но можеше да ме мотивира да започна да се гърбя за тази кола. :)

Големите автокъщи, които доказват голям оборот имат право да си вземат годишни транзитни номера - струват 1500лв. Само се пише един пътен лист на името на водача и можеш да обикаляш цяла България (а това, че ги ползват и за внос от други държави е друг въпрос). Автокъщи, които нямат такива номера няма как да ти издадат обикновени транзитни номера на твое име преди да си купил колата, поради простата причина, че след това задължително трябва да се регистрира на твое име или да направиш договор на друг собственик. Тоест, ако изкарат транзитки на твое име, колата си е вече един вид твоя. Отдавна се занимавам с това и знам от личен опит. Ако някой от форума има въпроси свързани с покупката на автомобил мога да му помогна. Само да Ви кажа, че малко или много покупката на автомобил си е на късмет - няма как да си вътре в тва желязо, за да знаеш след 1000км. къв проблем ще направи. Бил съм свидетел на какви ли не случаи..
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Наскоро чух един лаф за range-a: "ако видиш рандже ровър на пътя или отива към сервиза или се връща" :D

По темата - объркал си форума...
От: Range Rover Sport 272 hp

Наскоро чух един лаф за range-a: "ако видиш рандже ровър на пътя или отива към сервиза или се връща" :D

По темата - объркал си форума...
 

Горе