Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Нещата доста се промениха за няколко месеца. Като цяло, няма никакъв проблем да се поства, само че "врътките" са малко повече и честно казано се изморих да си играем на котка и мишка. Но ако някой има мераклия, мога да дам някой съвет.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Ами дай някакво ноу-хау :) Било то тук или на ЛС.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Нещата доста се промениха за няколко месеца. Като цяло, няма никакъв проблем да се поства, само че "врътките" са малко повече и честно казано се изморих да си играем на котка и мишка. Но ако някой има мераклия, мога да дам някой съвет.



nkoleff всички ще сме много благодарни ако споделиш част от опита си с нас и разбира се, ако се включиш във фейсбук групата за взаимопомощ
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Как да направя така, че да дам директен линк към картинка в Блогър блог, но и на този директен линк да има поставени реклами?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Провах да постна към 2 различни Блогър блога и просто не става. Линкът просто не се появява. Каква може да е причината. Пробвах и към един мой WP сайт с .ком домейн - същото. Каква е причината? Имам към 900 карма на акаунта.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Явно са те набелязали, че си спамър. Ти точно това и правиш - признаваш си, че постваш за да печелиш пари.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Това не го намирам за спам. На всеки 7-8 поста поствам и един линк към мой сайт. Някой компетентен да се изкаже?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Това не го намирам за спам. На всеки 7-8 поста поствам и един линк към мой сайт. Някой компетентен да се изкаже?

В кой събредит постваш. Всеки е с различни изисквания. Чети внимателно отстрани. При някой не приемат сайтове само с картинки , при други гифтчета , при трети ако имало текст било проблем. Та всяка категория си е с отделни правила от останалите.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Поствам в RealGirls (NSFW).
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Да и Да. Реших да пробвам адулт нишата.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

5ROVBABY, спам филтрите на повечето NSFW събредити са брутални. Аз също съм в адулт нишата, с повече от 5000 карма. Има значение: IP-то от което постваш, IP-то на доставчика ти на услуга (в случая хостинга - редит си имат блеклист на някой провайдъри). Гарантирам ти, че ако смениш адреса и името на блога си, ще има някакъв временен резултат, докато не те блеклистнат и така до безкрай :)

Реално, кармата спомага за първоначалната класация на поста ти, не за неговото добро класиране за напред. Аз поствах в nsfw_gifs доста дълго време, но замря положението. Насочил съм се към tumblr, twitter и най-вече - добре оптимизиран google сайт.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Някой може ли да сподели има ли или по-точно, дали има реддити, в които да е позволено да се постват снимки от imgur с watermark? Става въпрос за адулт(NSFW).
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

NSFW_GIF, NSFW_GIFS работят. NSFW_GIF е по-голям, но първо ти препоръчвам да провериш NSFW_GIFS и да постваш там докато натрупаш карма, след това NSFW_GIFS.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Това предполагам са само за GIFs?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Това предполагам са само за GIFs?

Само за гифове са да и няма проблем да пускаш снимки с watermark, друг е въпроса каква ще е файдата, при мен лично не работи този вариант. А ако искаш да пускаш линк към сайта си, бъди сигурен, че имаш поне 4к карма и също малко карма на коментарите и като пускаш линк към сайта си изключвай mobile редиреkт-a и също pop under-a. NSFW_GIF няма да приемат никога линк към сайта ти, но в NSFW_GIFS, ако са ти изключени тези неща може да ти приемат сайта, но задължително преди да пуснеш линк към него пусни 9-10 снимки от imgur.

Писал съм си веднъж с модераторите, когато се занимавах и аз с 18+ нишата и ми казаха, че за това не ми пускат сайта, защото, когато има mobile redirect просто като цъкнат на сайта от мобилно устройство и ги рпаща винаги на съвсем различно място, а това си е спам за reddit.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Добре, колко Карма трябва да събера, че на 5-6 поста спокойно да пускам един към сайта си. Той е за новини. Поздрави
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Сегашния ми потребител е kokich. Проверете го и вижте как поствам, имайте предвид, че този потребител е на доооста доста време.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Само уникални статии ли се приемат в редит ?
Мога ли да пусна статия , която е уникална (авторска) , но вече я има на сайта ми от известно време?
 

Горе