Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

ggg007

Active Member
Как обичам тези имейли :) Интерестно ми е защо са на английски език. Иначе заявителят на арбитража малко е в небрано лозе, но ще се понаучи. Всеки минава от там :)
 
От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

Ае образ, ти още ли печелиш на чужд гръб? Не си случил на хора, които прескачат съдилища, арбитражи, ами директно ти идват на гости, за това се възползваш от чуждия труд!
 
От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

Хората не оценяват труда си, щом оставят домейна да изтече...добре, че поне @ggg007 го прави :mrgreen:
 
Re: От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

Хората не оценяват труда си, щом оставят домейна да изтече...добре, че поне @ggg007 го прави :mrgreen:

Хм, още един с претенции. Кой е домейна? Така може и да се види дали ще се спечели диспута.

И пише на Ен, защото в системата им никой не с е направил труда да преведе мейлите. ;)
 
От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

И аз скоро май ще отивам на диспут за един домейн. Странното е, че самия домейн е от сорта "честосрещаноиме-бижутерия.ком" та се чудя аджеба как ще го вземат (домейна е купен за клиент който е бижутер и се казва с това име и не е купен с цел злепоставянето на друг бижутер от САЩ).. Тия американци нещо много са си повярвали..
 
От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

Информирай ни как е преключил арбитража :) А опитвал ли се е да се свърже първо с теб?
Как обичам тези имейли :) Интерестно ми е защо са на английски език. Иначе заявителят на арбитража малко е в небрано лозе, но ще се понаучи. Всеки минава от там :)
 
От: От: Register.BG: Dispute procedure for domain name ... has been started

Информирай ни как е преключил арбитража :) А опитвал ли се е да се свърже първо с теб?

Ще ви информирам разбира се и в двата случая. Това ще се случи след около 45-60 дни. Не са се свързвали с мен предварително.

Домейна ми е защитен, а тяхното основание 1во че не съвпада с името на домейна 2ро е със по-късна дата. Така че, след като го загубят тогава ще се свържат най-вероятно :) Надявам се да разбирате, че сега немога да ви кажа за кой домейн става въпрос. Като излезе решението тогава.
 

Горе