scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Слагаш програмата на впс-а, прехвърляш лиценза и всичко останало си е като на компютъра ти.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Е стига VPS да е Windows, иначе няма как, интернета там е много по-добър и носи повече connection-и Може да питаш провайдъра ти дали не могат да ти инсталнат те, да не прехвърляш лиценз, не знам как го правят но ни инсталнаха напълно работещ, ъпдейти си правя всичко, а моя лиценз си е на лаптопа.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

ВПС-а е на линукс значи няма да стане
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Е стига VPS да е Windows, иначе няма как, интернета там е много по-добър и носи повече connection-и Може да питаш провайдъра ти дали не могат да ти инсталнат те, да не прехвърляш лиценз, не знам как го правят но ни инсталнаха напълно работещ, ъпдейти си правя всичко, а моя лиценз си е на лаптопа.

Какъв ти е ВПС, доволен ли си
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Един немски видях в BHW, че са доволни, баси шанса беше оказа се че човек от екипа е българин и си пиша с него. Никакви проблеми, имаше наскоро някаква профилактика, пратиха си мейл преди това да знаем и за 5 минути беше готово. Човека ми каза че скоро ще предлагат ВПС с СЕО тулове, за момента ако поискаш инсталват Scrapebox.
http://bermanhosting.com/ - това е
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

А други тоолове имат ли или само СБ
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Един немски видях в BHW, че са доволни, баси шанса беше оказа се че човек от екипа е българин и си пиша с него. Никакви проблеми, имаше наскоро някаква профилактика, пратиха си мейл преди това да знаем и за 5 минути беше готово. Човека ми каза че скоро ще предлагат ВПС с СЕО тулове, за момента ако поискаш инсталват Scrapebox.
http://bermanhosting.com/ - това е
Колко им е интернет връзката ?
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

За момента само Scrapebox и са по-скоро като бета тестове ми каза, скоро ще пускат със повечето големи големи, аз си инсталнах Senuke и някои други. На ВПС–ите е ограничена до 100мг, обикновено е 80-100
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Ти на този от $13 ли си? Пробвал ли си дали може да поддържа сика и сб едновременно?
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

SB като цяло не хаби много ресурси, да на този за 13 съм, рамта е наполовина при 100 connection-a. Sick като цяло си е тежък и малко ме съмнява процесора, със Senuke няма проблеми.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Е как да не ти стане готино като видиш нещо такова:

Special Offer For Users From Bulgaria!

All new customers from Bulgaria Save 25% OFF their first order, no matter the billing cycle!
Apply Promo Code "BG-SPECIAL25" by checkout and get 25% Discount on your first order!

The Promo Code is appliciable to ALL VPS Hosting Plans!
Act now and get your discounted package here at BermanHosting.com!

Кажете за сик събмитъра добри туториали, освен тези от официалния сайт.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Това е трикче, засича ти ип-то и ти дава че е спешъл за твоята страна, и аз си викам гледай какво става, ама българина от съпорта ме светна в схемата :D
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Това е трикче, засича ти ип-то и ти дава че е спешъл за твоята страна, и аз си викам гледай какво става, ама българина от съпорта ме светна в схемата :D
Хах, аз като отворих линка бях с някакво испанско прокси и си викам, брех какви бонуси за тия испанци, много били специални :)
 

Горе