Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Някакъв друг начин за плащане различен от пейпала приемаш ли?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

искам да поръчам 5 000 коментара, приеми ме в скайп да се разберем.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

8 дена след събмита ,ефекта в класирането е 0......
Какво очакваш :) Оставяш ги Г да ги намери сам или ги пингваш в зависимост директно към сайта ли са или сателити. Ефект за 8 дни ако чакаш си се объркал :)
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Е като коментирам в разни други качествени блогове как резултата е налице за ден,два.И говорим за 10тина линка.А тук 2000 и да не са се индексирали поне част ......смешна работа.И ми е интересно като съм се объркал колко според теб трябва да чакам ,че да видя пълния резултат?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Да за ден два и си на мръднал в някое друго място в ниша без конкуренция. Няма да ти обяснявам сега какво е линк билдинг и как действа. Незабавни резултати от SEO оптимизация или нискокачествен линк билдинг няма как да има. Има хиляди фактори, които зависи класирането. Или очакваше да дадеш 5-10 долара и да разбиеш конкуренцията :)
 
При някои се появяват резултати почти незабавно, при някои след няколко седмици, при някои никога. Има прекаленно много фактори.
Не искам да сравняваме с коментиране в качествени блогове, защото по чуждите форуми подобни услиги за 1 коментар са 50 цента да кажем, а тук ти излиза части от стотинката единия коментар. Пуснал съм тема в чужд форум и главното за което се използва услугата ми е за бластване на Web 2.0 сайтове с цел индексация и използването им като буфер, за да не пострада главния сайт.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Да за ден два и си на мръднал в някое друго място в ниша без конкуренция. Няма да ти обяснявам сега какво е линк билдинг и как действа. Незабавни резултати от SEO оптимизация или нискокачествен линк билдинг няма как да има. Има хиляди фактори, които зависи класирането. Или очакваше да дадеш 5-10 долара и да разбиеш конкуренцията :)
Взимаш ли предвид ,че сайта е на бългaрски,че думата за която се боря едва ли е най популярната и конкурентна и че сайта не е създаден вчера ами преди повече от година и е минат през всички социалки и бг директории + доста бг блогове.И моля те не ми обеснявай какво е линк билдинг ,че дори и да ми обясниш сигурно няма да схвана.Защо всеки си мисли ,че знае най-много от всички?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Няма защо да си го задавам.Далеч съм от идеята ,че знам всичко.Аз давам реалните резултати от линковете, а ти почваш да ми се правиш на интересен кво било линк билдинг.Към момента (вече незнам колко дни станаха) ефект няма и най-вероятно няма и да има....Тъй като с тези линкове не се гони трафик ,а класиране ,всеки сам да си направи сметката дали си заслужава.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

За да има успех с такива линкове ти трябва уникален списък с блогове, който не е наспамен до неузнаваемост :)

Каква е тежестта на линк при 5000 изходящи?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Аз давам реалните резултати от линковете, а ти почваш да ми се правиш на интересен кво било линк билдинг.Към момента (вече незнам колко дни станаха) ефект няма и най-вероятно няма и да има....

BurnX = SEO + rechnik.info/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0%D0%BD
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

BurnX = SEO + rechnik.info/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0%D0%BD
Хубаво е че можеш да си толкова голям в един форум.Спирам да се препирам за знанията ти,опитах да съм полезен на останалите с инфо.Както каза човека над теб - каква тежест има линк с 5000 изходящи? еми аз казах каква е тежеста - 0
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Странно как от такива "нулеви" линкове изкарвам четири цифрени суми месечно. Губя си времето главно ти и останалите многознайковци да почнете да четете не само кориците и да драскате безмислени постове кое работи и кое не.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Гледайте сега, тези дето хейтват scrapeboxa - пичове, скрапбокс няма да ви изхвърли на топ 1 в серпа, НО! Скрапбокс е едеален bulk link софтуер, просто не сте разбрали същността му, наистина е изключително полезен, но трябва да знаете как да боравите с него и какви линкове да бластвате. Ще спра дотук с обясненията, хубаво е да прочетете как да използвате scrapebox правилно и върху какви линкове да поръчвате бластване
Като начало ще ви дам идеи какви линкове да бластвате за да има ЕФЕКТ върху главният сайт:

- линкове от социални мрежи
-артикъл линкове
-блогроли
-рсс фийдове
- bulk links
-сателитки



Господин BurnX, това че не знаеш върху какви линкове да пускаш поръчка, си е твой проблем, никой не ти е обещавал ранк 1 или местене в класациите. Обясних ти върху какви линкове да поръчваш бласт, другият път ще знаеш, че винаги се прави бласт върху 2ро и трето ниво линкове, почти никога директно върху сайта.



Айде.
 
Последно редактирано:
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

До тук никой друг не е сподел резултатите.Аз съм линкнал основния сайт -резултат 0.Да пусна една статия в артикъл директория ,за я бластнем ,да изчакаме 2 -3 седмици и да видим дали има резултат,а? Или ако сайта пак не мръдне пак аз съм виновен ,че не съм направил нещо но не е това ,че линковете не струват? Господил Алан Форт .......от кога на господин си комуникираме ,като до скоро в скайп по разни линкове си щракахме?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Абе пич... нищо против тебе нямам, но говориш небивалици, казах ти, че скрапбокс е BULK INDEX софтуер и най-добре да се бластва върху 30-100 линкове, вместо върху някой главен сайт. Резултат 0 - ами я бластни 100 линка твои от социални мрежи да видим дали няма да се вдигнат, защото аз като съм си правил експерименти - само със скрапбокс съм си вадил линкове от социалните мрежи на 4-5 страница. Нещата са относителни - например какъв ефект очакваш да имаш с български сайт на кирилица, който няма нищо общо с блог урл адресите и контента вътре? Затова бластвай към статии, линкове от социални мрежи и въобще към 2ро и трето ниво линкове, за да има някакъв ефект. С EN имам наблюдения, че си има ефект, особено артиклите и социалните линкове.
Ти изкара скрапбокс някакъв боклук =)
 
Последно редактирано:

Горе