Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Видях че темата пак е активна и имаш -1 за едно наум...
Защо:
- забави бласта
- описанието за всички 15000 линка беше " Тестове за матура по БЕЛ " за сайтове на английски, без сплит
- 3-те url бяха публикувани в общо 7000 блога
 
Re: От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Видях че темата пак е активна и имаш -1 за едно наум...
Защо:
- забави бласта
- описанието за всички 15000 линка беше " Тестове за матура по БЕЛ " за сайтове на английски, без сплит
- 3-те url бяха публикувани в общо 7000 блога
- не помня, но досега бласт не е чакал повече от 48 часа
- това вече е моя грешка и е трябвало да ме сигнализираш веднага. Пропуснал съм да променя коментара от предишния човек.
Някои искат къстом, обикновенно ползвам мои спиннати коментари.
- 7 000 уникални блога от 15 000 коментара ли става въпрос ? Не съм казал никъде че всички са уникални.

Готов съм да повторя бласта с друг текст за коментар. Пиши ми на ЛС данните ако искаш. Това минус едно не влияе, защото нямаш реп пауър, ако настояваш ми драсни негативен трейдър.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Не е нужно да влияе. По-важно е че си много коректен, което наистина не очаквах!
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Видях че темата пак е активна и имаш -1 за едно наум...
Защо:
- забави бласта
- описанието за всички 15000 линка беше " Тестове за матура по БЕЛ " за сайтове на английски, без сплит
- 3-те url бяха публикувани в общо 7000 блога
Какво имаш предвид под 7000 блога? Надявам се не очакваш бласт в 15,000 уникални домейна срещу няколко долара. Единственото за което можеш да се оплачеш в тази насока е, ако има дубликейт урл-та, за което силно се съмнявам. А пък ако си получил 7000 уникални домейна от 15,000 бласт, то трябва да си доста доволен от услугата.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Прав си то няма много смисъл от такива коментари и от такъв лист и от такъв бласт! Земи си тези няколко долара от следващият клиент и бъди доволен, защото аз съм! Защото за 5 url-а $30 разбрах, че няма смисъл от такъв платен бласт.

Щ`тото за още 100 долара ше си взема лиценз и ще си направя 2к бласта с 5к листа ( защото на всякъде ги има за по няколко долара). Не си много умен да нападаш при положение, че предлагаш тази услуга и че още има хора, които не са запознати!

Нали знаеш - просто недоволен, след това доволен от отговора на Viko и изненада ... коментар-допълнение
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Аз не предлагам абсолютно нищо. Опитах се да ти внеса някакво пояснение относно Скрейпбокс услугите като цяло. Ето подписа ми е премахнат. Доволен? Не работя с български кленти вече няколко месеца. А пък за нападение и дума не може да става. И кога съм казал, че няма смисъл от каквото и да било? Просто имах предвид, че 15,000 бласт (например) не означава 15,000 уникални домейна.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Не ме вълнува, че си си махнал подписа, защото няма как да спечеля от това, а и не беше това целта! Просто ме из дразни коментара ти. А и пояснение за Скрейпбокс, мисля че не ми трябва. Гледал съм доста клипчета в youtube по-темата.
 

Горе