1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Seo без пукната стотинка

Дискусията в 'Оптимизация за Търсачки' стартирана от Twis7, Май 6, 2010.

1. kpetrov

kpetrov Well-Known Member

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,035
    Харесвания:
    61
    Точки:
    48
    В световен мащаб няма как да стане, но ако е БГ сайт даже хич не е трудно да се класираш напред. Все още има хора които търсят по повече от 2 ключови думи:)

2. kpetrov

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,035
    Харесвания:
    61
    Точки:
    48
    Аз, според мене си едно нещо съм разбрал - ако си супер нов в БГ пространството - по добре заложи на микс от популярни, средно популярни и слабо популярни теми. Така се дърпат един вид хардкор фенове от по-слабо популярните теми.

3. elpak

elpak Member

Рег.:
    Авг 22, 2010
    Съобщения:
    110
    Харесвания:
    8
    Точки:
    18
    Професия:
    Изработка, превод, администриране на уеб сайтове
    Място:
    Варна
    Каквото и да направиш ще трябва да инвестираш личен труд, пари или наемен труд. Спейки на фотьола не става. :)

CryptoInvest харесва това.
  4. kpetrov

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,035
    Харесвания:
    61
    Точки:
    48
    Искам да отворя една тема за урл-то на заглавията. Знам, че се смята за по-добре да е на латиница, но не знам защо. Например най-напред успях да изкарам сайт с адреси на кирилица. И едновременно с това ако пък ще е на латиница как да се изписват специфичните ни букви.... я, ъ... По мои наблюдения гугъл веднага хваща q за я, докато ya, само понякога тъй като има много различни комбинации на латиница с ya.

За мен в момента името и урл-тата са най-големият шанс на някой малък нов проект да се покатери по-напред в класирането.

5. kpetrov

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,035
    Харесвания:
    61
    Точки:
    48
    Има и такива по мои наблюдения, но са вложили пари да им направят сайта. готвач бг е типичен пример, дават някакви смешни награди на събрани точни и хората, предимно жени им готвят рецепти и им ги качват. Общо взето май трябва някой да качи около 50-70 сготвени от него рецепти да докара точки да му дадат някъв пасaтор от 20 лв или нещо подобно. xd

6. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,550
    Харесвания:
    583
    Точки:
    113
    Място:
    Казанлък
    Ко stana с магазина за боб и леша в малкия град?

7. theweb

theweb New Member

Рег.:
    Ян 26, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1

Не мисля, че url-ите оказват някакво влияние.

Според мен е по-добре да са на латиница, тъй като, когато се копира линк на кирилица и се прати в skype например става дълъг и нечетим ;)

Сподели страницата