SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Re: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Друго си е ...php=324?

Мислех, че само в бг сайтове с поучения се пише неграмотно...

Не само. Пренебрегваш това, и четеш. Интересни неща в детайли се споменават. ;) Явно пича е стигнал доста в ровенето си или го е прочел някъде и добре го е пренесъл.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Друго си е ...php=324?

Мислех, че само в бг сайтове с поучения се пише неграмотно...
Не виждам проблем в адреса. Това спокойно си минава за валиден адрес и можеш да го прихващаш и обработваш, преди да заредиш страницата.
 
От: Re: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Не само. Пренебрегваш това, и четеш. Интересни неща в детайли се споменават. ;) Явно пича е стигнал доста в ровенето си или го е прочел някъде и добре го е пренесъл.

Бе омръзна ми в образователни статии да е пълно с "технически" грешки - сбъркани или пропуснати букви. Някак си е несериозно да даваш съвети, без да си се постарал текста да изглежда опрятно.
Да не говорим за статия по onpage SEO.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Нищо ново и интересно за мен.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Здравейте,


много благодаря за материалите, които предоставихте. На някой от тях вече съм попадала, но има и доста, които са нови за мен.
Едно огромно БЛАГОДАРЯ!
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Ай стига с това клипче то от циците и нищо не се вижда, поне да не се мърда толкова много.
А иначе исках да кажа, „начинаещи” малко двусмислено, ГГ като ударят един мощен ъпдейт и вече всички стават начинаещи, друг е въпроса че не с го признават
 
От: Re: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Мисля, че това ще е добро за начинаещите, но не и само. :)
Начинаещи в какво? :lol:
Дане си объркал темата?

Освен, че ме кани да и изям котето, нищо друго не разбрах!
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Здравейте ! Искам да попитам ако в моя магазин сложа снимки на стоки,които вече ги има в друг магазин, ще повлияе ли негативно на търсачката или няма да има значение? Благодаря !
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Темата е много добра! :) Поздравления
 
От: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Здравейте ! Искам да попитам ако в моя магазин сложа снимки на стоки,които вече ги има в друг магазин, ще повлияе ли негативно на търсачката или няма да има значение? Благодаря !

Рискуваш ако снимките на са твои да имаш проблем с авторски права на първо място. Иначе не, проблем несъм имал със снимки изпратени ми от производител и листнати при мен.
 
Re: От: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Рискуваш ако снимките на са твои да имаш проблем с авторски права на първо място. Иначе не, проблем несъм имал със снимки изпратени ми от производител и листнати при мен.

Да, то по подразбиране си е така. Щом ти ги дават, то те са техни, авторски и може да ги ползваш. А ако имаш и дизайнер - още по-добре - ще ги направи по-завъртени. ;)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Много добра тема
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Случайно попаднах на една книга за начинаещи в SEO. Тази година е издадена, на български. ISBN 978-619-90394-1-0
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: bizz
Re: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Случайно попаднах на една книга за начинаещи в SEO. Тази година е издавана на български. ISBN 978-619-90394-1-0

Я дай някой линк да видим. На кой е и нещо по-интересно пише ли? :)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Пуснах в гугъл
ISBN 978-619-90394-1-0
и ми излезе това

Това ли си намерил и ти?

Всъщност не знам дали не наруших някакви правила, защото пише:

Никаква част от тази публикация не може да бъде възпроизвеждана, съхранявана в
информационна система или предавана под някаква форма или по някакъв начин,
включително, но не само – фото копиране, снимка, магнитен или друг запис, без
предварителното съгласие
и писменото разрешение на aвтора.
Ама автора да го приеме като безплатна реклама :)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Да, това е номера на книгата (всяка си има уникален ISBN) Видях я да се разпространява безплатно, за това си позволих да дам косвена препратка.
 

Горе