SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

coolice

Owner
Старата тема е нечитаема със 6 страници коментари на 4 години затова правя републиш в нова чиста тема и поставям ликове насам приятно SEO :|

Changelog: Махнати са не актуални теми от стария списък и са добавени нови. Всичко е подредено по секции, като в последните такива има и хронологичен ред.

30 Юни 2013

Основна доктрина която налагаме в последно време е:

Материали на английски от официалната webmaster секция на Гугъл



Златен Фонд за SEO на форума - повечето материали са на български но има ѝ линкове до теми и материали на английски



Материали за начинаещи в SEO-то




Малко по адвансъд неща във SEO-то




Линк Билдинг

Стари теми! НЕ всичко е на 100% актуално!


2013+ теми
Внимание!!! Някои от споменатите методи навлизат в грей / блек пространството така че внимавайте, като ги ползвате има риск!!!



Ъпдейти и масови наказания от Гугъл при прекаляване ;)

2012


2013



Старо тестче от 2007 е но нещата в него като основни концепции са си над 90% валидни направете го след като сте прочели темите
  • SEO Expert Quiz - това ми е любимото направете го и си вижте грешките много основни концепции ще ви се изяснят поне от стила на бате ранд :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

тази тема отива директно в лентата ми с отметки
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Thanks to Google translator for translating this into English and found something else in the blog of Kreata Global...I have passed these information about SEO Services to my colleagues and juniors for make a good start in their career..
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Случайно попаднах тук, но с радост се регистрирах, за да благодаря за хубавата темичка :)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

И аз да отбележа, че темата е изключително образователна!
Благодаря.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Темата е много силна наистина точно за новаците като мен е. Преди да я отворя нямах представа какво е СЕО.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Темата е много силна наистина точно за новаците като мен е. Преди да я отворя нямах представа какво е СЕО.

Никъде в темата не забелязах да се говори за СЕО. Как така успя да разбереш тази тайна? :shock:
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Много добра тема, благодаря на автора.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

И аз благодаря. Свърши ми чудесна работа!
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Сео светът се променя толкова бързо и е толкова пълен с динамика, затова е трудно да се придржаме към някакви конкретни правила Иска се непрекъснато следене на обновленията в аглоритма на Google и адекватни действия спрямо тях.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Интересна тема, но наистина интерактивното seo и авторския контент все повече се развива като тенденция. Вече спама не върви ,трябва да се разчита на стабилен бранд и интересно и ценно съдържание на публикациите.
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Изключително съм благодарен за темата :)
Успех на всички!
 
Re: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Изключително съм благодарен за темата :)
Успех на всички!

Здравей,

Радвам се, че ти допада. Добре дошъл и приятен престой тук. Ако нещо - може да споделиш или да питаш. ;)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Здрасти,виждам че атмосферата е доста френдли :) Радвам се,че съм сред такива професионалисти. Ще се опитам да прочета всичко необходимо,за да може да инвестирам правилно времето и финансите си :)
P.S сори за спама :p
 
Re: От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Здрасти,виждам че атмосферата е доста френдли :) Радвам се,че съм сред такива професионалисти. Ще се опитам да прочета всичко необходимо,за да може да инвестирам правилно времето и финансите си :)
P.S сори за спама :p

Привет, отново.

Да, гледаме да си помагаме, защото само екипната работа има по-добри резултати. А за обстановката, да, защо да не сме приятели. А и се виждаме по срещи, конференции. ;) Както се вика, тук може да си говориш със себеподобни. :)

Разгледай наоколо и ако имаш въпроси, винаги може да ги зададеш под формата на тема или в друга вече, засягаща проблема. ;)

Успехи ти пожелавам. ;)
 
От: SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013

Google has stated that the first 3-5 words in a URL are given more weight.
Друго си е ...php=324?

Мислех, че само в бг сайтове с поучения се пише неграмотно...
 

Горе