seo конферацията от 4-ти април

От: От: seo конферацията от 4-ти април




Не съм за парите и няма да си ги търся, пари се печелят и се губят въпроса е принципен че най-нагло ме излъгаха
…но все пак 20-тина дни по-късно – на 28 април ВСЕ ПАК са били потърсени и изплатени днес. Справка.

Контра-въпрос: кой сега „най-нагло приложи двоен стандарт и излъга“?
 
От: От: От: seo конферацията от 4-ти април

…но все пак 20-тина дни по-късно – на 28 април ВСЕ ПАК са били потърсени и изплатени днес. Справка.

Контра-въпрос: кой сега „най-нагло приложи двоен стандарт и излъга“?

и друг интересен въпрос
админ да не влиза във форума си 10 дни :shock:
 
От: seo конферацията от 4-ти април

Има си други двама админи за влизат всеки ден. Оги има и личен живот извън нета.
 
Форъмът там си е готин, нищо че е по-малък. ;) Ако правеше парите, които заслужаваше щяхте да виждате админите нон стоп там и трите. ;) Има го и момента с приоритетите. ;)
 
От: seo конферацията от 4-ти април

Е да не може винаги и всеки да е в нета.
 
От: seo конферацията от 4-ти април

Благодаря на ¦•••SHERIFA•••¦, че ми прати лично съобщение и ме подсети
¦•••SHERIFA•••¦ каза:

Той като един добър шериф се грижи за всички тук :lol:

Относно изявлението ти само ще кажа "Дават ли ти, взимай" :p

сега по същество - Огнян Младенов постъпи така, както постъпват големите и коректните фирми по целия свят в 21 век.
Ако всички български фирми се грижеха за своите клиенти по този начин, може би щяхме да живеем в една "Нормална Държава"

няма какво повече да кажа, още веднъж благодаря че ми прати лично съобщение :|

П.С
@¦•••SHERIFA•••¦
надявам се че и ти имаш такива практики в твоя бизнес
 
От: seo конферацията от 4-ти април

И аз мерси за отговорът. Съгласен съм, че така трябва да постъпват всички, за да живеем в нормална…

…да се върнем на въпросът с, както беше казал, „въпросът е принципен“, а именно – веднъж се пише едно („Не съм за парите и няма да си ги търся“), а реално се постъпва по друг начин при все, че вече се знаеше, че можеха да се върнат кинтите. Не се разбира логиката.

Но я разбирам в „Дават ли ти, вземай“. Т.е. излиза, че реално могат да се abuse-нат всякакви мероприятия, в които изрично е написано, че може да бъдат върнати парите – именно използвайки и изхождайки от тази фраза.

King of Sales: до 7 дни след събитието;
Zero-Marketing: до 7 дни след събитието;
People Management: до 7 дни след събитието;
Black Hat конференция: все още неясно, но надали няма да има опция;
… и още др. Съответно безплатно посещение на всякакви иначе платени събития, само защото има „refund“ опция.

Не ми се мисли след 13 юни какво ще става тогава.
 
Re: От: seo конферацията от 4-ти април

Black Hat конференция: все още неясно, но надали няма да има опция;
… и още др. Съответно безплатно посещение на всякакви иначе платени събития, само защото има „refund“ опция.
Да, скоро ще има още информация, която организаторите ще пуснат тук. ;)

Ако се следи темата, ще се допълва, и ще има все повече и повече информация. Едно е сигурно, ще е нещо ново. Друго, след като имам детайли, ще пусна. В момента дори лектори се набират, за да има в почти всички теми хора, които да говорят за това, в което са добри. ;)
 

Горе