SEO конференция излъчване

От: SEO конференция излъчване

Очаквайте дирекното предаване да започне на 10 април 2009 в 9:30ч.
 
От: SEO конференция излъчване

и няма да съм онлайн точно тогава .......жалко че ще я пропусна :(

та за тези дето пропуснат и директното излъчване ще има ли после къде да гледат конференцията ?
 
Последно редактирано:
От: SEO конференция излъчване

то ще се види ......а ако не вие ще разказвате новостите надявам се :)
 
От: SEO конференция излъчване

Добре измислено, аз ще бъда, така че мисля да не го използвам това чудо. А искам да кажа, че ще е голямо събитие, тъй като си е нещо доста добре развито вече и в Бг. ;) Успехи и прятно гледане, а на тези които ще дойдат - до скоро там ;)
 
От: SEO конференция излъчване

Ако може някой да го запише ще е добре. Не вярвам да имат против. Все пак излъчването е безплатно.
 
От: SEO конференция излъчване

В блога на Огнян 100% ще има подробен разказ и доста снимки :)
ако не и видео

Цялата Seo конференция, снимки, видео, галерия, любопитни отговори на незададени въпроси. Кой кой е в Seo бранша у нас, сега ми е паднало да ги разкрия :lol:
 
От: От: SEO конференция излъчване

Ако може някой да го запише ще е добре. Не вярвам да имат против. Все пак излъчването е безплатно.
То и телевията излъчват безплатно, ама си има авторски права. Както и да е, нашите приятели от кабината, сложиха всички лекции на същия адрес, на който предаваха.
 
От: SEO конференция излъчване

Щом има авторски права, то вероятно си имат цена. Толкова ли не може да се даде някаква конкретна цена за едно видео копие на цялата конференция?
 
От: SEO конференция излъчване

То предаването добре, че е без пари, но е редно да има и записи (пълни) за теглене на личните компове. Аз лично съм готов да предложа и хост за такива файлове на мой сървър (с ограничение за BG Peer-а, че международния е прекалено скъп) срещу малко реклама насреща. Е, ако се искат пари за авторски права, ще си платя само за лично ползване, тъй като не съм свръх богат, че да плащам права за разпространение.
 
Последно редактирано:
От: SEO конференция излъчване

Абе и така става и дори е по-удобно за спонсорите... Макар че като се замисля, ако се сложи рекламен маркер на рекламодателите във всеки кадър (за да се избегнат допълнителни дребни манипулации) и ако се разпространява свободно за теглене + право за доразпространяване (с нетърговска цел), ще им излезе по-изгодно защото хем ще се разпространи по-масово из мрежата (което е изгодно за спонсорите), хем и няма да товари трафика на сървъра където са в момента файловете.
 

Горе