SEO конференция 2015

От: SEO конференция 2015

Не успях да се запозная с много от хората, но на мен лично ми хареса събитието. Най-малкото е, че на едно място се събират толкова много със сходни интереси. Относно повечето неща, които се изговориха по лекциите, определено който следи тенденциите няма да чуе кой знае какво ново, но и аз понаучих някои нещица, които ми бяха убегнали. Някои от лекторите споделиха и личен опит, т.е. не беше само преразказване на вече добре познатото от света на SEO.
 
От: SEO конференция 2015

Колаген на ИТ събитие? това майтап ли е? :D

11173400_10152803989988663_8972209133018407662_n.jpg
 
От: SEO конференция 2015

Всъщност забелязах, че още от миналата година, много от хората бъркат понятията и като се каже конференция те всъщност си мислят, че става дума за курс. В действителност конференциите са събитие на което се събират хора от бранш-а и се дискутират разни казуси или пък се споделят лични наблюдения за неща свързани с работата им и т.н. Всъщност дефиницията от Wiki е следната: "Конференция е среща на група от хора с цел обсъждане на дадена тема."

Именно поради тази причина явно някой не разбират каква е идеята да се правят подобни конференции. Аз тази година не успя да ида понеже имах ангажименти, но миналата година ходих и останах повече от доволен... Подобни конференции ти дават информация за някой тънки моменти и отделно, нещо което за мен бе по-важно и ценно - контактите. Запознаваш се с много хора от бранша. Евентуално намираш информация кой може да ти бъде полезен с нещо, така, че да развиеш бизнеса си, както и възможност за евентуални клиенти.
 
Re: От: SEO конференция 2015

Не успях да се запозная с много от хората, но на мен лично ми хареса събитието. Най-малкото е, че на едно място се събират толкова много със сходни интереси. Относно повечето неща, които се изговориха по лекциите, определено който следи тенденциите няма да чуе кой знае какво ново, но и аз понаучих някои нещица, които ми бяха убегнали. Някои от лекторите споделиха и личен опит, т.е. не беше само преразказване на вече добре познатото от света на SEO.

Да, и се запознахме с теб най-после. Това го отчитам лично за мен като голям плюс. :)
 
От: От: SEO конференция 2015

Ужас тениската е мн добра язък че я е сасипал по тоя начин.Невярвам да се продава щампована. И да винаги ще има хора които мразят нещо и винаги ще има такива като мен които не се притесняват да го показват и не ги боли дали ще засегнат на някого егото в случая засегнах достатачно хора (това беше и целта) и се получи ;)

Втора фаза седиш и гледаш как хора ти пишат за полови органи прешлени и т.н.


Единственото съсипано нещо в цялата тема, което виждам е най-добрия сперматозоид на баща ти. Язък (каквото и да значи това), че някой се е подиграл така с него :D .

@Sherifa - нямам абсолютно никакви притеснения, да ме тагват, постват, снимат и т.н. Личните ми данни са публично достъпни в търговския регистър :D
 
От: SEO конференция 2015

С червената русенска прокоба, властелина на сеото ;)
Аз съм доволен от конференцията, сновях като совалка из залите, най-хубавата конференция до сега!

IMG_20150424_154829.jpg
 
Re: От: SEO конференция 2015

С червената русенска прокоба, властелина на сеото ;)
Аз съм доволен от конференцията, сновях като совалка из залите, най-хубавата конференция до сега!

Виж файлът 12220

Ха, Огито кога е минал в неофициален режим. В началото на деня беше костюмар. :) Конференцията беше внушителна като всяка година. ;)
 
От: SEO конференция 2015

Оги се преоблича няколко пъти, сигурен съм че тайно през целия ден си е мечтал за вечерта ;) Абе тежко е да имаш на плещите такава организация...
 
Re: От: SEO конференция 2015

Оги се преоблича няколко пъти, сигурен съм че тайно през целия ден си е мечтал за вечерта ;) Абе тежко е да имаш на плещите такава организация...

Да, верно много народ износи.... :) Още снимки. Абе дадоха ли нещо по телевизията за това и ако да, дайте линкчета, че ми е интересно тия глупаци дали са се включили или пак са лизали нечии политически гъз. :)
 
От: SEO конференция 2015

Аз и тази година проспах конференцията, уж щях да ходя. Давайте снимки/клипс да гледаме:)
 
От: SEO конференция 2015

Аз миналата година ходих и се изкефих на макс. Тая година уви ми излязоха други ангажименти и датите горе-долу съвпаднаха, така, че не успях да я посетя тая година, но доколкото се вижда по снимките из FB е било още по-хубаво.

Хубавото е, че поне тая година имаше live stream ( https://www.youtube.com/watch?v=GQPXY-C2BiU ), за което мога да бъда само благодарен, че организаторите помислиха и за тези дето нямахме възможност да идем на SEO конференция 2015.
 
От: SEO конференция 2015

За снимки търсете Борислав Арапчев - той има стотици. На мен в фийда на фейса ми всеки ден минават мноого снимки само на тази тематика ;)
 
Re: От: SEO конференция 2015

За снимки търсете Борислав Арапчев - той има стотици. На мен в фийда на фейса ми всеки ден минават мноого снимки само на тази тематика ;)

Абе и Оги и Клокси направиха доста по мои наблюдения. :)

Да, и моя фиид е доста пълен от към събитието. ;)
 
От: SEO конференция 2015

Е, на масата хора от форума feed-ът не е. Не се стеснявайте да постнете връзки за чужби (публични) албуми, тъй като от зала 1, която беше на главния stream, за там не е много интересно, по-добре е от другите зали с non-stream достъп.

Очакваме (spam от links) ;).
 
От: Re: От: SEO конференция 2015

Това е на Оги рекламните нещица. Нали си има магазинче за тези продукти, защо да не даде някой друг бонус. :) Доста по ценно е според мен от тефтерче и химикалка. :)

Добре, че колегата lqlqlq със сексшоповете не е решил да става спонсор :D
 
От: SEO конференция 2015

Имах наистина добро желание да ви пусна линкове към доста снимки, но нямам право, имам само 5 мнения ;)
 

Горе