SEO на сайт за счетоводство

mitakaJ9

New Member
Моля, дайте ми съвети как най-добре да оптимизирам сайт на счетоводна къща. Ключовите думи, които мога да гоня не са много и си имат конкуренция. Проблемът, който срещам, е че сайта не мога да го напълня с много контет, тъй като просто няма какво толкова да бъде сложено във въпросният сайт. Също се чудя и как да му направя сателитки, понеже не мога да ги напълня с хубави статии. Какво точно да направя се чудя? 3-4 блога с баклинкове към сайта, но какво да има в тези блогове? Моля дайте всякакви съвети. Ще съм ви много благодарен.
 
От: SEO на сайт за счетоводство

Бре как да не можеш да го напълниш с текст? Я виж колко променят нещата - през месец нови промени - пускай коментари, съвети... Скивай какво става в одит.инфо - само съвети търсят - имаш въпросите там - давай отговори при теб.
 
От: SEO на сайт за счетоводство

Отговорът на всичките ти въпроси е - съдържание. Няма как да минеш без съдържание. Просто намери някой копирайтър, във форума има достатъчно добри и кадърни такива. Средната цена за 400 думи е 4-5 лв. И го карай по-кротко със сателитите. Напълни един вдигни го в SERP-a и след това следващия.
 
От: SEO на сайт за счетоводство

Идеята, е че сайта не е мой и няма да го подържам постоянно. В одит има адски много новини, форуми и тн. а аз правя СЕО на сайт на малка счетоводна къща, който дори не предразполага да се пълни с новини. Съдържание няма как да се сложи много, има текст на начална страница, някоя друга статийка за описание на услугите, които предлага къщата и това е...
 
не новини казуси :) няма да им излезе толкова скъпо като проуснати ползи да натрупат 10 тина казауса безплатно и отговор по тях... или лично мнение на някои от къщата по промени в закона не е задължително да са супер много и супер чести а просто за да имаш плънка за съдржание (освен това като има 10 тина казуса решени) някои с подобен но не същия казус ако първо търси в интернет ще попадне на тази къща и къшата ще изглеждат като експерти в областа а не поредния скучен сайт... дето да се чудиш да им вярваш или не


или пък нещо като наръчник как да се оправим сами с някои прости неща :)
 
От: SEO на сайт за счетоводство

Мерси много за отговорите, ще ми бъдат много полезни. Ако някой има още предложения да дава :) Също и ако може малко разяснение за социалките. Какви статии трябва да сложа вътре? Как да сложа линка към сайта, смисъл как да го вържа анкор линк някъде в статията с ключова дума или копи пейст статия и накрая взето от еди къде си? За вдигането на серп да попитам също - Да нъплня блога с дестина добри статии за счетоводство не свързани с къщата естествено социалки и тн. и после да пусна 1-2-3 примерно които са с линк към сайта или по друг начин?
 

Горе