Seo на сайт?

От: От: Seo на сайт?

скоростта на отваряне на сайта е трагична!!!

Може да е проблем при твоя доставчик, при мен се отваря бързо, при положение че съм във Видин и доставчика не е много читав :)
 
От: Seo на сайт?

Бравос, гледам вече излиза на 4-то място за "матраци" , макар че като гледам конкуренцията я няма много много, но иначе и friendly URL има, като за начало добре изглежда :)
 
От: Seo на сайт?

Абе реших тука да питам... гугъл деиндексира ли темплейти от кешбърнерс?
 
От: Re: От: Seo на сайт?

Е, щом така си решил... :lol: Не.
Гадно, значи би трябвало да индексира Buy Party Pills Online скоро... :(:( бавен гугъл :(
П.П. Добавил съм линкове от форуми, няколко социални мрежи и няколко сайта ама нищо :(
 
Последно редактирано:
От: Seo на сайт?

Пусни му линкове и от другаде. Колкото повече толкова повече, нали така? :) Ако текста ти е уникален (ама на всички страници), по бързо ще успееш да се класираш по търсачките. Даже вкарай повечко контент, ако питаш мен....така да може за всякакви фрази да излизаш. Повярвай ми, стават продажби от много страни фрази, даже цели изречения. ;) Успехи, пич.
 
От: Seo на сайт?

Да ясно ми е че трябва още много линкове, но просто искам първо да го индексира... за да не попадне във sandbox-a :/ Иначе мисля че съм си направил една много добрa SEO кампания :)
 
От: Seo на сайт?

здр на всички за да не пиша нова тема реших да знадам един въпрос
та значи в момента правя един сайт и имам един проблем сайта го бях добавил в гугъл чрез уебмастър тулс, но забелязах че имам една правописна грешка в title'то добавил съм и гугъл бот сайта ми излиза в гугъл все с стария title моля за помощ
 
От: От: Seo на сайт?

здр на всички за да не пиша нова тема реших да знадам един въпрос
та значи в момента правя един сайт и имам един проблем сайта го бях добавил в гугъл чрез уебмастър тулс, но забелязах че имам една правописна грешка в title'то добавил съм и гугъл бот сайта ми излиза в гугъл все с стария title моля за помощ

Спокойно де като мине пак бота и кешира на ново резултатите ще се променят.
 
От: Seo на сайт?

току що занелязах, че ми индексира само две подстраници останалите не ми ги индексира от какво може да е ?
 
От: Seo на сайт?

току що занелязах, че ми индексира само две подстраници останалите не ми ги индексира от какво може да е ?

Ще ги индексира, не става веднага, изчакай някой друг ден и пак провери. Ще излезе всичко, не се притеснявай ;)
 
От: Seo на сайт?

Ако сайта ти е на няколко дни, нормално е сега да имаш индексирани малко на брой страници.
Ако сайта ти е на месец-два, имаш много вътрешни страници и пак имаш 2 индексирани, тогава се притеснявай и сподели.

тайтъла няма да се смени когато бота се върне отново, а когато реши че е време да го смени. Бота се връща, но не всеки път сменя каквото и да е по уеб сайтовете.
 
От: Seo на сайт?

мерси много за бързите отговори сайте от два-три дена предполагам, че ще се оправи :) мерси отново :)
 
От: Seo на сайт?

С толкова малко текст по сайта шансовете не са добри, особено когато нишата стане конкурентна.

Дам, ако те търсят по име на фирмата няма смисъл от СЕО иначе ще трябва бая да се изръсиш и за контент да ти пишат
 

Горе