SEO & google +1

pvdpepo1

New Member
Здравейте искам да ви попитам доколко се отразява +1 и с какво по-точно четох доста почти нищо не разбрах. Дано въпроса не ви се стори глупава и да не понеса много критика
 
От: google +1

хм едва ли нещо в класиранията
на мен например при търсения ми се показва и една чутура отдолу на човек от кръговете ми, който го е "плюс-нал"
 
  • Like
Реакции: Alf
От: google +1

Има резултат в СЕРП-а само за хората, които са цъкнали +1. Ако даден сайт ми излиза на 10 позиция и цъкна +1, то при последващо търсене излиза по-напред
 
От: google +1

Имах впредвид защото има доста сайтове срещу дадени кредити и тн получаваш google plus на даден блог дали има смисъл да се занимавам примерно да правя много +.
 
От: google +1

няма да си на загуба ако мен питаш. на мен в + ми е кеф, щото инфо има много. вързал съм се към 300 фотографа, 500 други постъри, постоянно има новини, сгодни фотоси, няма реклама...сега фейсбука ми прилича на чалга
пък и винаги можеш да спамиш по стрийма на хората :)

едит:
а и номера с локалното спамене е невероятно готин. взимаш си андроида и ако обикаляш насам-натам просто си слагаш отвреме навреме страничка или линк и други хора могат да видят nearby нещата. 5-10км ако не се лъжа. Много удобно ако рекламираш нещо технологично за млади хора
 
Re: google +1

за логнати се отразява ако някой от приятелите в гугъл + е цъкнал ще видиш :) а доколко е от полза освен това и за не логнати... полза ами натурално натрупаните е че показват че не си някакъв спамарски сайт

иначе относно самия + социалност на сила не става
Study: Google+ Traffic Down 31.6% in Four Months
http://insights.chitika.com/2012/study-google-traffic-down-31-6-in-four-months/
Google_Graph.jpg
 
От: SEO & google +1

станаха много социалните мрежи и трафика се разми. Google + не съм видял/разбрал да предлага нещо уникално или различно от останалите. Facebook стартира с приложенията...
 
От: SEO & google +1

Мисля, че google +1 още не влияе на serp-а, но скоро ще има влияние.
 

Горе