SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: От: SEO Olympics 2012

20 точки и от мен :)
Обаче напредваме славно- 40 записани потребителя от БГ и 405 точки, на цели 15 сме от минаването на UK. :) Не се представяме никак зле за държава с такива мащаби. Но реално държави от мащаба на USA & India, няма как да победим. Все пак в този начален кръг бройката е важна и всеки да вземе максимум точките - 20.

Вярвам, че само първите 4 имат такава тема, стартирана някъде из форумите или други социални сайтове. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Много трафик много нещо, сайта им е долу, аз не го отварям.
 
От: SEO Olympics 2012

Много трафик много нещо, сайта им е долу, аз не го отварям.

При мен си работи без проблемно.
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Много трафик много нещо, сайта им е долу, аз не го отварям.
Мда, това ми се случи по-вчера след като се засилиха всички и Бангладеш все първото място. :D

Но ще е добре да се от лидерите. Това ще е и шанс да се насочат към нас малко погледите, защото по нищо не сме по зле от руските или американските оптимизатори.;)
 
От: SEO Olympics 2012

Първата задача довтаса.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
:D
 
От: SEO Olympics 2012

Съобщението за грешка го пратих като отговор на писмото за първа задача.
Върнаха отговор от поддържката и вече ми се отваря.
 
От: SEO Olympics 2012

SEO Geek (50 points)

There's a pretty exciting "orphan" sportsman's story on http://seopowersuite.de... Find the orphan - get the surname!
Би трябвало да е обща.
Пуснах Xenu да дири сирака, но точно за него ми дава:
Orphan files:

Note: Links that aren't spidered (e.g. webforms and dynamically generated links) will appear as orphans in this list.

Orphan search aborted by user!

0 orphan(s) reported (0.0 KB)

Да кажа, че при два грешни отговора вече, не ме пъди. Май могат да се дават отговори докато уцелиш... :D
 
От: SEO Olympics 2012

Може да им ползваме и пълните версии на софтовете докато трае това.
 
От: SEO Olympics 2012

Нямам сили сега, но ще се включа.
Поне в нещо форумът да е единен като никога :D:p
 
Re: SEO Olympics 2012

Да, вече го научих по трудния начин. Но се замислих, че рано или късно всички ставаме, ако ни върви де. Малко черен хумор понеделник вечер. :)

Иначе тя е спортиста, но ще се търси и в други посоки. Само не разбрах какво SEO умение се предоставя тук, в тази задача. Ринането на мрежата от доста време не е умение. :)
 
От: SEO Olympics 2012

То това нали е по-трудната задача за 50то точки, не можеше да е толкова лесно :) Аз утре ще видя, спи ми се вече. И аз това се чудих наистина, каква е тая SEO задача, не виждам много общо.
 
Re: SEO Olympics 2012

Еее, как борим се за големите точки. Все пак сме опитни, не некви индийци с наспамени листи, които не са подновявани от миналата година. :)

Значи, търсим спортна история, която да е обвързана със сайта им seopowersuite.de, а според тях е на него. И реално в нея трябва да има сирак, който да му използваме второто име, не е изключено и прякор да са имали в предвид. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Ако всички страници от сайта са им индексирани, дайте да измислим ключови думи ще пусна Scrapebox-a да търси. Тц, няма да стане толкова лесно :D
 

Горе