SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: SEO Olympics 2012

И аз нямам търпение. Нещо сайта им бави. Дано да са си сметнали, че ще имат доста трафик и да са подсигурили повечко сървърно пространство, защото се очаква доста хора да се включат. Ивента си го бива и съм сигурен, че доста трафик ще им се изсипе особено в първи кръг - шерването на ивента. Предполагам са го преценили добре този момент, за да ни създадат натурална Ddos атака. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

[video=youtube_share;aZLaUqmOcfY]http://youtu.be/aZLaUqmOcfY[/video]


Малко за подгряване на новите участници.

Да напълним стадиона с много български оптимизаторчета. :clap:


от Организационния Комитет - ОК :|
 
От: SEO Olympics 2012

гледах преди малко как се бореше Кала срещу Федерер и след шоуто, честно казано, тази тема ми е като изцвъкало се върху олимпийската идея врабче....
 
Re: SEO Olympics 2012

Регнах се заради задачките. Изглежда интересно. Аз съм след 10-ти тук и се надявам да мога да взема участие в някоя от тях :)

Между другото 20 бройки и от мен.
 
От: SEO Olympics 2012

+20 и от мен, въпреки че ако бройката на участниците е от значение (както пише на началната им страница) едва ли някой ще може да се пребори със сумалииците... пардон - индииците.
 
Re: От: SEO Olympics 2012

добре ся кфи са тея цигански номера :Д шернах на вясякъде и ми показва 0 точки ееее я дайте съвет кфо съм сбъркал
Опитай се да рефрешнеш и да видиш пак какво ти отчита. Ако е все още 0, значи нещо не е изпълнено като хората. Натискайки шер бутоните, трябва да ти изчезнат 1 по 1, докато не ти се появи само датата 30ти, на която да очкваш задачата + текущата класация. ;) Пробвай пак.

И нека всеки потребител тук има пълния набор от точки, който е 20. Вярвам, че всеки оптимизатор тук има профили в 4те най-големи социални мрежи.

В момента България е №9, още малко ни остава за то 5. Така де. почти 2 пъти. Даже не сме на максимума, защото в момента 32х20 си е 640, което реално трябва да имаме, ако все е дал по 4 шера. ;) Индийци, миндийци. Но и те не се справят никак добре - имат по 6,43 шера на 1 човек, което е яко зле в сравнение са, където цифрата е 7,65. Говоря за момента де. Ако бяхме толкова като бройка, щяхме да сме топ, но не сме.

Определено имаме и сега яко потенциал, който бе е изразходен по никакъв начин. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Belarus 31 335
Bulgaria 32 245
Я как се справят! :D
 
От: SEO Olympics 2012

20 и от мен. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

И аз направих принос от 20 точки. Сега чакаме задачките.
 
От: SEO Olympics 2012

Утре до обяд трябва да се е появила първата задача по мейлите на регистрираните и ще е нещо свързано с OnPage...
Интересно ще е да се видят условията.

EDIT: Малко изостанахме с пред-стартовата игра, но на задачите ще наваксаме стабилно. :twisted:
 
От: От: SEO Olympics 2012

Утре до обяд трябва да се е появила първата задача по мейлите на регистрираните и ще е нещо свързано с OnPage...
Интересно ще е да се видят условията.

EDIT: Малко изостанахме с пред-стартовата игра, но на задачите ще наваксаме стабилно. :twisted:

Аааа има още доста време само от форума, ако се регнат още поне стотина човека и ще дръпнем доста. Пък иначе шервайте яко да надъхваме и други да помагат. :D
 
От: SEO Olympics 2012

Ами може би на 30 срещу 31 :). Иначе да на 30-ти пише.
 

Горе