SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Супер, днес четох статията на плажа много си фотогеничен :) и много се зарадвах, когато видях, че си с наш часовник :))
Можем ли да те вземем за рекламно лице на sinstore? :)
Мерси за думите. Да, имах един по бизнес, но като ще правя реклама на форума и хората в него, реших, че ще е добре колкото повече неща имам като придобивки от тук, да ги плесна. :)

Ако някой иска да сподели някоя статия, която е написал по този повод....за SEO олимпиадата, нека сподели. ;)

При положение, че отида в някое модно списание, задължително ще спомена, както следва: Обувки от ...., риза от ...., панталон от ....., прическа от ....., часовник от ....(и тук вече има). Ще си търся и други спонсори явно.

Но сега по темата....ако някой има други канали, нека сподели. А дано и скоро има и друго състезание, в което пак да се преборим за златото. :)
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Въртях се, чудих се къде да го пусна това... И в крайна сметка тук ми се стори подходящо:


Запишете се, на 29-ти пристигат мейлите със задачите и да видим кой ще грабне тениска и/или ключодържател. ;-)​
 
От: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Супер, тениските са яки, вече се записах :)

Поздрави и благодаря!

Въртях се, чудих се къде да го пусна това... И в крайна сметка тук ми се стори подходящо:


Запишете се, на 29-ти пристигат мейлите със задачите и да видим кой ще грабне тениска и/или ключодържател. ;-)​
 
От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

И аз се записах. Да видим какво имат като задачи този път. :)

Според мен ще са свързани с празника helloween и ще са закачлини, а не свързани с оптимизация, но знае ли човек :)
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Ето го чакания мейл... 1 ден преди Хелоуйн:
Правилата

SEO PowerSuite’s features has recently hit 666
In our magic bowl, the
score-666-sm.png
true SEO PowerSuite features are mixed up with some Halloween trickery (false features).
Take 3 rounds of 6 questions where you tell if 6 random features are true or false. Tell true features from the Halloween beasts’ gags, score and enter the draw for the sweetest Halloween treats!
And you better don’t trick the Halloween zubats, witches and ghosts!


Не съм пробвал още, но ми се върти в главата през прокси да се изкара от Google кеширанта страница с фючърите на SEO PowerSuite и така да се попълни/започне теста.

Because we ask about SEO PowerSuite features, you’ll find all the sure-fire answers in the software. For the 3 days of the contest, you even have a special contest-only SEO PowerSuite Enterprise License to access every SEO PowerSuite nook and cranny!

И естествено, софтуера им пак ще е безплатен за 3 дни. ;-)
rank-tracker-hall.png

Rank Tracker
  • Wicked 666 License
  • RT-d0BvOlv5QgjWtX83
website-auditor-hall.png

WebSite Auditor
  • Wicked 666 License
  • WA-d0zcisZ4TP9cEZf4
seo-spyglass-hall.png

SEO SpyGlass
  • Wicked 666 License
  • SSG-d0ESPS2hbyQply56
linkassistant-hall.png

LinkAssistant
  • Wicked 666 License
  • LA-d0vftwiXHXewFL56

Наградите този път включват и по 1 пакет PowerSuite PRO и PowerSuite Enterprise, както и тениските и ключодържателите, които споменаха по-рано.
Край на състезанието: 1st November, 1p.m. EST
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Ако си чукнал 666, значи добре помниш. :)

18 въпроса, с право на 3 грешки... Лесничко е и въпреки това успях да объркам единия въпрос. :D
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Минах и трите рунда без грешка, въпреки че не съм много запознат със софтуера (ползвал съм само ранк тракера) и повечето въпроси не ги знаех. Просто по пътя на логиката положителните въпроси са "true", а тези, които имат накаква отрицателна нотка в тях (пр. ограничават по някакъв начин софтуера) са "false".

Не че имате нужда от тоя жокер, но все пак :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Ако си чукнал 666, значи добре помниш. :)

18 въпроса, с право на 3 грешки... Лесничко е и въпреки това успях да объркам единия въпрос. :D
Толкова. 666, като във всеки рунд имаше по 6 въпроса и почваш от 000. Няма как, ще се участва и без това даже и да не си ползвал никога софтуера, пак може да го вземеш. От началото си мислех, че са верни всички с цел набиване на това какво предлага софта, но винаги се чете, защото имаше и някои, които не са истина. Примерно, ако са еднакви де, на мен на първия рунд последния.

И аз мисля, че нямате нужда от помощ тук. Всичко си е логично и добрите софтове за оптимизация могат да запълнят критериите, които са споменали там. ;)
 
Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

И аз снощи минах без грешка :)
Да се надяваме някой от форума да закачи безплатния софтуер ще е супер :)
Аз съм навит и на една тениска, с която да се развявам по улиците, да си личи, че съм "хакер", хахахах. :)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Аз съм навит и на една тениска, с която да се развявам по улиците, да си личи, че съм "хакер", хахахах. :)

Да, да много са яки :)
Знаеш ли видях един пич в центъра с теника " <WEB GURU> " :))) Ама не знам дали я е правил сам или така се продава беше яка :)
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Да, да много са яки :)
Знаеш ли видях един пич в центъра с теника " <WEB GURU> " :))) Ама не знам дали я е правил сам или така се продава беше яка :)
Да, готино е. Мен ме радва, защото най-малкото е някаква тема за разговор с друг IT. Пък и той реално може да си каже от какво разбира и т.н. :)
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

И аз се записах, то въпросите и да не си го ползвал се отговарят, bodyrock89 обесни пак. И да дано някой от нас да го вземе пак, ама айде да не съм аз, че много ще ми станат :D Иначе след като вече минаха месеци и помислих малко над нещата, осъзнах че не толкова случайно спечелих iPhone-a аз и след това Полтъргайста му беше подарен лиценз, мислех че е чист късмет, ама като се замислих над нещата, не е съвсем така, ама това са си мои не доказани теории :D Няма и голямо значение де, важното е че се доказахме като колектив.
 
Последно редактирано:
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Резултатите са на лице, но като гледам няма нито един българин в списъка.. жалко :)
Тениските бяха яки ама можем да си направим такива :D

Поздрави
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

И пак една игра от Link-Assistant по повод Хелоуин. :) Този път без награди, просто за забавление.

seos-dress-up-for-hall.png


Моят 'костюм':
SEO DRACULA: If SEO is as old as the hills, you're even older than that. You're really the alpha, the inception, the number one. You've seen it all, and let's face it... Penguines-Shmeenguins, you just don't give a dead rat! SEO newbies gasp in admiration at the mere sound of your name, hang on every word you utter and hope to be just like you one day.​
 

Прикачени файлове

  • seos-dress-up-for-hall.png
    seos-dress-up-for-hall.png
    51.1 KB · Преглеждания: 1

Горе