SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Браво братле. Няма ли и онлайн вариант, че тея хартийки нещо не ми се четат. :)
В онлайн изданието им е единствено краткото резюме какво ще представлява и съдържа брой 136: Новият 136-и брой на сп. HiComm вече е на пазара. Това е всичко.
 
От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

hicomm.jpg

Добре че не си падам по мъже! Иначе бих ти скочил. :p

Разкошна снимка! :D :D
Много различна от това, което съм мяркал досега с теб.
 
От: От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Добре че не си падам по мъже! Иначе бих ти скочил. :p

:shock: Така ли стана работата вече. Жените да си затварят ушите! :D
 
Re: От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Добре че не си падам по мъже! Иначе бих ти скочил. :p

Разкошна снимка! :D :D
Много различна от това, което съм мяркал досега с теб.
Мерси за комплимента. :) Фотографът беше много добър, а не знам колко добре съм излязъл в очите на другите. За мен съм си идиот. :)

Цяла фоптосесия имаше. :D

Важното е, че стана дума за олимпиадата и за това тук, което сформирахме. Това беше фокуса на самото интервю. ;)
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Супер е статията! Много интересно интервю се е получило, поздравления!
Добавям го и към моята статия. ;-)

EDIT: Добавен линк и снимка. :-]
 
Последно редактирано:
Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Гордея се със Вас!!
Събрали сме се само звезди. Или както казва един от важните хора тук - само принцове и принцеси. :)

Аз винаги се радвам когато някой от форума успява и се случва нещо хубаво с него. За това ще се радвам даже да писна една секция или под категория в За форума - Какво ново около мен, където хората ще могат да споделят техни неща - какво се случва около тях, какво са правили, къде са ги снимали, публикували и естествено ще се надявам да е обвързано с IT-то. :) За да сме релевантни. :) Но това е леко само като идея. ;) Или нещо като "Похвали се"....нещо такова. Защото успехите на едни е мотивация за други.
 
Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Супер е статията! Много интересно интервю се е получило, поздравления!
Добавям го и към моята статия. ;-)
Мерси много. Означава много за мен. Ще ми е приятно да видя и други ваши PR материали, ако някой ще прави. ;)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Събрали сме се само звезди. Или както казва един от важните хора тук - само принцове и принцеси. :)

Аз винаги се радвам когато някой от форума успява и се случва нещо хубаво с него. За това ще се радвам даже да писна една секция или под категория в За форума - Какво ново около мен, където хората ще могат да споделят техни неща - какво се случва около тях, какво са правили, къде са ги снимали, публикували и естествено ще се надявам да е обвързано с IT-то. :) За да сме релевантни. :) Но това е леко само като идея. ;) Или нещо като "Похвали се"....нещо такова. Защото успехите на едни е мотивация за други.

Или "Моята история към успеха" хихих ще е интересно :wink:
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Или "Моята история към успеха" хихих ще е интересно :wink:
Да, много добре ще е. Ще го доизмислим и ще го реализираме - защото си е хубаво начинание. А и в мотивационните книжки житейските успехи и примери са в основата. Ако някой може да даде и предложения, но това ще е в отделна тема, която да касае точно това.
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Не знам обаче тази тема ми напомня на 1 мисъл.

Всеки може да съчуства на страданието на приятел, но е нужен много благороден характер, за да се радваш на успеха му.

Оскар Уайлд
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Излезе ли списанието вече? Поздравления на Блинки за интервюто и му пожелавам още много подобни интервюта да дава за напред! Ако го намеря някъде ще си го взема да го прочета непременно.:)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Аз винаги се радвам когато някой от форума успява и се случва нещо хубаво с него. За това ще се радвам даже да писна една секция или под категория в За форума - Какво ново около мен, където хората ще могат да споделят техни неща - какво се случва около тях, какво са правили, къде са ги снимали, публикували и естествено ще се надявам да е обвързано с IT-то. :) За да сме релевантни. :) Но това е леко само като идея. ;) Или нещо като "Похвали се"....нещо такова. Защото успехите на едни е мотивация за други.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35999&p=348760#post348760
 
От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Аххх видях те на списанието! Браво! Утре на плажа това ще чета и ще споделя мнение по-късно като се върнем в хотела :))))
Много се радвам за теб!
Поздравления и адмираций както за теб така и за всички включили се в олимпиядата :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Излезе ли списанието вече? Поздравления на Блинки за интервюто и му пожелавам още много подобни интервюта да дава за напред! Ако го намеря някъде ще си го взема да го прочета непременно.:)
Благодарско. А списанието от вчера или по-вчера е на пазара. Аз също си го взех днес. :)

@ Вискяр Бг, определено ще мислим по темата с това. ;) Ще е една много добра секция. Подсекция де, на За нас. ;)

@ samba, ще очаквам и твоето мнение. Но неката все пак фокуса остане върху самата SEO олимпиада и по-конкретно върху това дали може да шернам и на други места това. ;)

Винаги чета HiCom-a с интерест. Сега ще е с двоен интерес !

От доста време ги чета, сега ще се засили. Не за друго, а защото момичето, което направи статията реалност сподели, че чат пат имат такива интервюта с хора, споделящи нещо интересно.
 
От: Re: SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Както обещах, ето я статията в новия брой на HiComm:

hicomm.jpg


Днес ще отида да си взема броя, задължително. :)

Супер, днес четох статията на плажа много си фотогеничен :) и много се зарадвах, когато видях, че си с наш часовник :))
Можем ли да те вземем за рекламно лице на sinstore? :)
 

Горе