SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Ххахахаха, сега ставам, вече сме 2ри, минали сме гадните мангалчета:D Btw вчера се разгледах из нета и не намерих тема в никой форум в който да са се организирали като нас, та в тая връзка евала predpriemach.com:clap:

П.п Сега видях съмненията на Alf, не вярвам да е проблем като цяло, никъде не пишеше, че не може, а което не е забранено е разрешено :)
 
Последно редактирано:
От: SEO Olympics 2012

Абе за това по-добре не, най-малкото ще засечат ип-то, не вярвам да ползваш прайвът проксита.
 
От: SEO Olympics 2012

Щатите се събудиха.... Бройка ни трябва (реална) и ще ги смажем всичките :)

Дам, ако бяхме колкото тях до сега да сме първи. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Yeste: http://mashable.com/2012/07/31/india-power-outage/ :D
Аз съм малко против Fake профилите. 50 човека направиха 2000 точки... повече от добре е! На втората задача още по-силна вълна... и така. ;-)

EDIT:
LinkAssistant
Направихте голяма работа - след десето място вчера, днес сте на второ само с 59 участници!
Браво, продължавайте така!
 
От: SEO Olympics 2012

@Alf & @Blinky, не са българи. Обръщенията са copy/paste от темата в другия форум. Изглежда там повече им допада да пишат, въпреки, че почти няма коментари или участие там.
Чакам втората задача още час и ако не дойде - утре вече. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Писах и там. И по страниците съм го пуснал, ама нещо слабо вървят регистрациите. От мене +20 ... Нямам търпение на 30-ти да видя задачите.

Еми трябва таргетиран трафик, както му викате вие Сео-майсторите. :lol: Не се съмнявам, че може да го намерите. ;)
Нямам нито социални профили, нито вдявам нещо от сео, но ако мога с удоволствие бих помогнал една от държавите с награден участник да е нашата.
 
От: SEO Olympics 2012

Върнахме си второто място, на 200 точки сме от първите, ама на Индийците като им пускат тока 600 милиона ще ни издухат :D
 
От: SEO Olympics 2012

@Alf & @Blinky, не са българи. Обръщенията са copy/paste от темата в другия форум. Изглежда там повече им допада да пишат, въпреки, че почти няма коментари или участие там.
Чакам втората задача още час и ако не дойде - утре вече. :)

Питай ги дали са си взели пукакни, че са ми на гайле.
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Аз знам, че не са, просто питах дали са го казали те, от LinkAssistant. Но важното е, че сме сила и скоро ще се събудим и заобградим първото място. ;)

Айде за следващата задача. :)
Със сигурност ще се забием в топ 3 :) Тези задачи кога се появяват, че нещо не мога да и схвана алгоритъма на появяване :)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Със сигурност ще се забием в топ 3 :) Тези задачи кога се появяват, че нещо не мога да и схвана алгоритъма на появяване :)


Първата се появи на 30ти в 20:30 часа. Ако се през два дена, може би днес вечерта ще излезе втората.
 

Горе