SEO Panel 4

СЕО БГ

Well-Known Member
Здравейте колеги!
Преди години изпозлвах SEO Panel и бях доста довоелн от туловете и ставаше дори да си продаваш профили за други сео-та, ако имаш лиценз. Но в последните 5-6 години не съм ползвал, дори бях забравил че съществува. Не знам в ден днешен как се справя и дали си заслужава. Онзи ден ми изкочи гугъл рекламка и се сетих за него. Ако не се сещате за какво говоря - seopanel.in
Някой ползва ли го, какви са впечатленията му, по-добре ли е от плащането за акаунти в moz и ahrefs ?
 
По-добро от MOZ и ahrefs, това ще е доста добър тук, ако е така. Разгледах го, но ми се доста оскъден от към опции в сравнения с гореспоменатите. Не съм го ползвал и чувал никога. По твои спомени има ли някакви промени по интерфейса от времето, в което си го ползвал? Според мен би бил полезен, но вече и какви пари е.
 
По-добро от MOZ и ahrefs, това ще е доста добър тук, ако е така. Разгледах го, но ми се доста оскъден от към опции в сравнения с гореспоменатите. Не съм го ползвал и чувал никога. По твои спомени има ли някакви промени по интерфейса от времето, в което си го ползвал? Според мен би бил полезен, но вече и какви пари е.
Ако си гледал ДЕМо версията, вероятно ще остъанеш недоволен, там ефрий версията с безплатни тулове, които наистина са малко. 99 долара струва лиценза с него идва целия пакет от плъгини ( мисля че в основняи им сайт някъде имаше кои сап латените тулове, които могат и по отделно да се купуват ). Иначе, визуално има съвсем леки промени, но от към разположение е станал по-удобен от преди, поне по това което и аз видях в ДЕМО инсталацията. А между другото SEO Panel е по-стар от Moz и Ahrefs
 
Последно редактирано:

Горе