Seo

Статус
Not open for further replies.
От: Seo

АРЕ БАНВАЙТЕ ГО, РАЗБРА СЕ КОЙ Е ТОЯ ИДИОТ, И ДА ИЗЧИСТИМ ТЕМАТА НА ЧОВЕКА, ЩОТО Я СЪСИПАХМЕ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪЛ ЗАРАДИ ГОШО КРЪЧМЕТО
 
От: Seo

Питбул, пусни си друга тема. Тази издаде багажа безвъзвратно:).
 
От: Seo

Питбул, пусни си друга тема. Тази издаде багажа безвъзвратно:).

Тъкмо го замислям този вариант :) Незнам нека кажат модераторите, ако не им пречи да си пусна нова тема, че в тая няма смисъл да се пише повече.
 
От: Seo

АРЕ БАНВАЙТЕ ГО, РАЗБРА СЕ КОЙ Е ТОЯ, И ДА ИЗЧИСТИМ ТЕМАТА НА ЧОВЕКА, ЩОТО Я СЪСИПАХМЕ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪЛ ЗАРАДИ ГОШО КРЪЧМЕТО

Ти и параноя ли си развил? Нали в един пост по-нагоре каза, че си разбрал кой съм? Сети ли се? А сега пак ГОШО станах а? Ядосваш ме много!!!
Сега само едно ми кажи, защо като онзи ГОШО по някакви елементарни думи без КАПКА КОНКУРЕНЦИЯ те е бил ти се правиш на голям (гледам го, че се е класирал на 2-ро в Гугъла по "Най-добрият оптимизатор", но нали казваш, че е аматьор). Хайде почни с него, после може и повече задачки да ти дадем.
ЕЙ СЕГА АКО ИСКАШ ТИ ДАВАМ ЕДНО SEO CONTEST и се включвам до 48 часа. Ако излезнеш преди мен и преди който и да е от този форум, обещавам ти в името на Иран да не се обаждам повече в тоя форум. Ти решаваш!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

Изчезвай бе, откачалко. 1000 пъти ти се каза, че това тука не ти е психодиспансер да тролваш търсейки лек за душевното ти състояние :)

ИМАШ НУЖДА ОТ ЛЕЧЕНИЕ МОМЧЕ, така как ти си мислиш няма да стане! Само влошаваш нещата така, щото трупаш червени точки :)
 
От: Seo

Аз без да се усетя му писах като на човек в темата за войната... пу, деба ....
 
От: От: Seo

Изчезвай бе, откачалко. 1000 пъти ти се каза, че това тука не ти е психодиспансер да тролваш търсейки лек за душевното ти състояние :)

ИМАШ НУЖДА ОТ ЛЕЧЕНИЕ МОМЧЕ, така как ти си мислиш няма да стане! Само влошаваш нещата така, щото трупаш червени точки :)

Остави го. Преди и на други форуми така го съветваха, но той не разбира горкият. Четох, че преди и от другия бизнес форум са го изритали. Не ми побира акъла как се задържал тук. И само като гледам как го аплодират, че в arthackers.net сложил нещо крадено (което веднага може да ти го намеря в оригинал, щото даже не се постарал малко да го промени) и припадам. Е го , това ли е нивото тука бре ?
И даже от хакерските форуму го изритваха, защото наистина е някаква откачалка.
Добре го "съветваш" иначе, продължавай в този дух! Respect!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

Аз без да се усетя му писах като на човек в темата за войната... пу, деба ....

Четох му и там "смислените" постове за пустинните червеи на глупака. Но не знаех, че е наш Elunez! Аз да съм знаел, пък въобще да не бях почвал да пиша тук. Тоя ми е отровил живота с глупостите си! За войната писал, че иранците били араби (без да се напъне да прочете, че са самите ПЕРСИЙЦИ), давал някакви снимки на протести, които правилно сте го питали "КАКВО ДОКАЗВАТ", писал простотии, че Иран не можел да удари САЩ с ракети (без да разбира, че става дума за локално предимство на Иран и , че не е нужно да удря по територията на САЩ , а само по самолетоносачи, бази и съюзници, за да се откажат САЩ както постъпиха преди в Южен Виетнам)...абе с една дума EPIC и траджеди е този.
Обаче щом вече е почнал и с ******* да бачка ясно ми е, че може и да си изживее живота по хубав начин. Аз не съм очаквал повече от него. Първо хакер, после Black SEO, сега хубави неща (дизайнерски). Смятайте.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

§§§§§ е §§§§§ ти и всички знаят.

Аз не мога да кажа това, но се питам това момче има ли въобще майка. Както писах в предния си пост. Познавам го от малък, когато почна да пише какъв е хакер, па правеше дифейс на форумите. После стана големият Black SEO. Сега вече се обеснява, че не бил, ама...опса! Изненада: ДИЗАЙНЕРСКИ ******* ПО ПОЩАТА И ПРОВАЙДВАЛ! Това има ли майка въобще да го погледне какво прави, как се държи с хората, какво продава, накъде отива?
Не не брато аз ти казвам, като го скивах тука и как се е "развил" направо при-па-дам! :(:(
 
Последно редактирано от модератор:
Статус
Not open for further replies.

Горе