Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

finty

New Member
Елементарна инсталация на сайта, след което не се налага никога повече да правите афилиейт линкове - слагате само натурални линкове, а Skimlinks автоматично ги преобразува.

Реферал линк

Вече не кандидатствате отделно нито за афилиейти, нито за магазини.
Ако ebay са ви отсвирили - чрез Skimlinks получавате достъп до програмата им веднага.
Вече съществуващите афилиейт линкове в сайта ви си остават напълно функционални, Skimlinks преобразува само натуралните линкове.
Много добри уиджети и софтуери, които добавят функционалност.
Съпортът е на много добро ниво.
Струва 25% от изкараната комисионна, но тя пък от своя страна е до 110% от това, което изкарват малките афилиейти като нас, защото Skimlinks са доста големи и договарят по-високи комисионни за клиентите си.
Откакто ги открих, не ползвам нищо друго.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Така , като минем обикновенните афилейт зарибителни изречения , би ли споделила лично мнение ? Без да се впускаш в "реферални" обяснения .
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Ами какво да ти кажа - ebay не ми бяха одобрили сайтовете, защото нямали фокус върху ebay. Или май така аз реших, тъй като те нямат навика да дават обяснение. Сума ти време имах линкове към ebay, които не ми носеха пари - вече ми носят.
Другото, което лично мен ме радва е, че си събирам всичките приходи на 1 място - съответно сумата се изплаща много по-бързо - тъй като чакам да натрупам минимума само на едно място.
Големите афилиейт мрежи като Affiliate Window, Affiliate Future, Webgains, Tradedoubler и Linkshare са тук с всичките си магазини - някои от магазините ми бяха отказали регистрация основно за това, че сайтовете ми са на български - сега си ги ползвам.
Кандидатстването за някои магазини от CJ дава автоматичен отказ от сума ти време - аз си ги ползвам чрез Skimlinks...
Ами това е - ако искаш още подробности питай конкретно и ще ти отговоря.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Открих още една полезна функция - ако имате линкове към магазини в коментарите от потребители - те също стават афилиейт линкове автоматично ;)
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Това за сайтове на български има ли някаква полза?

И до колкото разбирам значи се инсталира техния код и няма нужда да имаш регистрации в отделните програми? Тоест всеки обикновен линк към някои от изброените сайтове става афилиейт линк и печалбите от продажбите се отчитат в Skimlinks?
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Това за сайтове на български има ли някаква полза?

И до колкото разбирам значи се инсталира техния код и няма нужда да имаш регистрации в отделните програми? Тоест всеки обикновен линк към някои от изброените сайтове става афилиейт линк и печалбите от продажбите се отчитат в Skimlinks?

Ами линковете са едни и същи, независимо дали сайтът ти е на български или английски.
А що се отнася до линковете - веднъж инсталирал плъгина за уърдпрес или кода при другите платформи - вече не се грижиш за преобразуването на линковете, разбира се ако са част от тези над 11 000 магазина :) И не се кандидатства отделно нито за афилиейт посредник, нито за магазини - ако си одобрен за Skimlinks ги ползваш всичките.
 
Последно редактирано:
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

ще е хубаво да се види и плащане което е направено.

Все още нямам плащане, тъй като ги ползвам от сравнително малко време, а те одобряват плащанията 60 дни след покупка.
Това, което мога да кажа е, че из форумите и страниците по света не открих мнения, че не са плащали иначе нямаше да се хвана с тях.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Видях, че минимума е 35 паунда, което не е трудно за достигане, но това условие за отложено одобряване и чакане е малко кофти според мен. Просто защото за този период от два месеца могат да се случат много неща.

finty, желая успех и да се похвалиш с плащане след няколко месеца..
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

имам забележка:не може да се добавя сайт,програма или каквото искате дам да го наречете и в един момент да се каже:
Ами нямам плащане,но съм чел(ла)че плащали
Звучи несериозно!
не се обиждайте,но аз имам доста афилейти и ако за всичките които тествам пусна тема и то без да са ми платили,ще стане голяма боза !

поздрави и успех
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

На мен ми изглежда доста добре системата, но разбира се не е гаранция :]

finty, за времето от когато ги ползваш имаш ли продажби и колко, ако не е тайна?
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Ще пратя линк за плащане скоро надявам се - но няма как да стане твърде бързо. Удълженият срок на одобряване е единственото малко по-лошо нещо за програмата, от моя гледна точка.
Що се отнася до продажбите имам над 40 вече, но не забравяйте че ebay плаща на трафик - така че отделно генерирам приходи и от кликове само.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Имам вече 2 плащания, плащат редовно всеки месец, само минава малко време, докато дойдат първите одобрени, поради дългия срок на одобряване. Другото, което мога да кажа е, че с някои сайтове, от които имам впечатления преди и сега изкарвам повече (без да броим ebay, от които не изкарвах нищо.)
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

От септември минимумът за изплащане падна от 35GBP на 7GBP, а освен това твърдят, че е поемат разходите по превода.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

От септември минимумът за изплащане падна от 35GBP на 7GBP, а освен това твърдят, че е поемат разходите по превода.
Супер,браво на теб
а ти получили превода с който са ти поели таксата?
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Не случайно написах твърдят, тъй като от както влязоха в сила новите условия са минали едва 6 дни. Но предвид работата ми с тях до сега - не се съмнявам много. Хората си плащат, стига да си изкарал.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Не случайно написах твърдят, тъй като от както влязоха в сила новите условия са минали едва 6 дни. Но предвид работата ми с тях до сега - не се съмнявам много. Хората си плащат, стига да си изкарал.

предвит условията ,казваш че плащат така ли да разбирам ?
защо не изчака малко преди да ти платят и на тея условия - а побърза да се възползваш,ако се регна и не ми платят ти ли ще ми платиш?

а и не случаийно пак твърдиш

- не се съмнявам много.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Не бе човече, не знам защо не се разбираме. Единственото което не знам със сигурност е дали ще поемат таксата по превода, предвид че не ми се е случило още. Иначе до момента всички пари, които е трябвало да получа са получени.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Не бе човече, не знам защо не се разбираме. Единственото което не знам със сигурност е дали ще поемат таксата по превода, предвид че не ми се е случило още.
не ме умаловажавай :)
просто за това питам сега го почертах ?
 

Горе