Smartmag проблем

juvefan

Active Member
Ако някой ползва темата Smartmag имам въпрос как мога да разкарам това дразнещо BROWSING, което се показва като цъкна на категория и отваря постовете в нея https://donmicrofon.com/category/lifestyle/
Никъде в настройки не го намирам, нито мога да го преведа поне с LocoTranslate
 
Виж на Настойки - Персонализиране. Няма според мен начин да са го хардкоднали. Ще е грубианщина да го едитваш е темплейта. Има начин да си свалиш темата, да я отвориш с някакъв код едитор и да потърсиш този клас archive-heading. И от там да видиш логиката къде може да е настанено.
 
  • Like
Реакции: Sky
ако го няма в настройките на темата ще е във файловете за редактиране, отваряш един по един и търсиш, преди да правиш промени обаче гледай, че да не счупиш нещо
 
ако го няма в настройките на темата ще е във файловете за редактиране, отваряш един по един и търсиш, преди да правиш промени обаче гледай, че да не счупиш нещо
Добре, а шаблони, уиджитите? Странно, наистина.
 
ако го няма в настройките на темата ще е във файловете за редактиране, отваряш един по един и търсиш, преди да правиш промени обаче гледай, че да не счупиш нещо
Точно затова и толкова време не го пипам и си стои така грозно, защото ме е страх да не се счупи нещо
 
шибни един уордпрес на поддомейн, тури темата и мажи смело докато го намериш, после трий
 
Така и ще направя, то друг вариант няма
Защо не сложиш една дъщерна тема, и там си мажи. Ако е толкова зле написана темата и наистина няма превод този стринг, хващай и го хардкодвай тогава, но ще е проблем, ако правиш в бъдеще преводи. За това виж и това:

 

Горе